Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

Nu jau tos giminės cool.gif

QUOTE(kimaway @ 2013 12 17, 20:35)
merginos ar uzsisakinejate pacios is sportsdirect?kokios pristatymo kainos?smile.gif


Nu kas čia per klausimai, viena populiariausių parduotuvių ax.gif Pirmą temos puslapį netingėkit paskaityt, kad ir pasenusi ten informacija, nes siuntimo kainos kinta, galima ir pačiai pasižiūrėt skyriuje DELIVERY cool.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 17, 16:29)
Google visagalis  4u.gif - čia
Reikia lygintis kainas, žiūrint ko konkrečiai jums reikia iš to psl...


Ačiū didelis priklausomybei 4u.gif , čia kaip suprantu Amerika, tai pirkimas per tarpininkes g.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2013 12 17, 10:33)
Nėra siuntos numeriuko, nes siunta jie išsiuntė neregistruotą unsure.gif . Ir dabar niekas nežino kur ji.
Bet pavyko susisiekti su amazon tai liepė laukti dar 10d.


Mano situacija siek tiek kitokia. Pirkau dukrai plansete is kiniecio per amazon.co.uk ir per nurodyta laika negavau. Kreipiausi i amazona ( iskeliau disputa). Jie padejo man isspresti sia problema grazindami pinigus. Gerokai veliau ta plansete gavau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga79: 17 gruodžio 2013 - 21:01
VILNIECIU MEETAS 12.18 - treciadienis 17.45-18.00, staliukas olgos vardu, Charlie pizza, pc Panorama.

aisku rasau pati sau kaip visada biggrin.gif bet gal kas ateis is naujokiu.
Papildyta:
QUOTE(smilga79 @ 2013 12 17, 20:59)
Mano situacija siek tiek kitokia. Pirkau dukrai plansete is kiniecio per amazon.co.uk ir per nurodyta laika negavau. Kreipiausi i amazona ( iskeliau disputa). Jie padejo man isspresti sia problema grazindami pinigus. Gerokai veliau ta plansete gavau bigsmile.gif



ar parasete amazonui, kad gavote ir susimokejote?
Atsakyti
Merginos, pirkusios UNSEREKLEINE vaistineje, siuntinys gautas, ispakuotas ir nuo ryt vakaro lauks atsiemimo smile.gif JEI KAZKAM NEPARASIAU, svilptelkit, jau abi akys kairios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 17, 19:04)
jus gal tiesiog pora dienukiu palaukit  ax.gif  mano  irgi buvo prapuole, man DPD vyrukas sako, jus dar neieskokit palaukim truputi  ax.gif  buvau kantri ir po 4 dienu laukimo sulaukiau savo parpuolusiu dvieju dezuciu  mirksiukas.gif

laukiu ax.gif kas belieka rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Gal kam ko iš www.boots.com reikia? Gal eye q žuvų taukų, Osteocare sirupo ar dar ko? rolleyes.gif Rytoj užsakyčiau. Būtų gerai surinkti prekių už 65 sv. ir gauti 10 proc. nuolaidą su kodu LPVCQ3.
Vilnius, galiu persiųsti. Pirksiu per PA.
rašykite į tinaby.uzsakymai@gmail.com
Atsakyti
Merginos, gal esat pirkę iš tesco vyrišką striukę? Kaip ten su dydžiais, ar tinka dideliam ūgiui (ar nebus rankovės trumpos)? Va tokia: http://www.clothinga...ew-in-sale-mn#7
4u.gif
Atsakyti
Gal kas nesenai siuntetes TBS sviestus? Man kai kurie labai negraziai susikrate pakuotese, sukrito i viena sona, maniau pastoves normalioje "pozoje" ir sukris i vieta, bet jie toliau taip ir sonuose liko. Kazin cia TBS tokius gaminti pradejo, ar pervezimai kalti, o gal ir Lietuvoje parduodami sviestai irgi tokios pliurzes...
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 12 17, 23:07)
Gal kas nesenai siuntetes TBS sviestus? Man kai kurie labai negraziai susikrate pakuotese, sukrito i viena sona, maniau pastoves normalioje "pozoje" ir sukris i vieta, bet jie toliau taip ir sonuose liko. Kazin cia TBS tokius gaminti pradejo, ar pervezimai kalti, o gal ir Lietuvoje parduodami sviestai irgi tokios pliurzes...


kai dauguma necelofanuoti, tai tokios pliurzes ir pareina, i naujus nepanasus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 18, 00:27)
kai dauguma necelofanuoti, tai tokios pliurzes ir pareina, i naujus nepanasus  doh.gif

pofik, vistiek susiteps ant kuno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 12 18, 00:07)
Gal kas nesenai siuntetes TBS sviestus? Man kai kurie labai negraziai susikrate pakuotese, sukrito i viena sona, maniau pastoves normalioje "pozoje" ir sukris i vieta, bet jie toliau taip ir sonuose liko. Kazin cia TBS tokius gaminti pradejo, ar pervezimai kalti, o gal ir Lietuvoje parduodami sviestai irgi tokios pliurzes...

man pkutinį kartą irgi toks "bardakėlis atėjo" smile.gif ale susitepė ant kūno, kaip Pakalnutė rašo biggrin.gif
Atsakyti