Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 12 17, 15:45)
Liko 1vnt Biodermos rožinio vandenuko, gal kuriai reikia?

As noreciau, parasiau jum a.z. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 17, 12:45)
zodz kaip minejau dingo mano batai penktadieni del DPD kaltes. Tai DPD liepe rasyti pretenzija crocs.eu.


Man tai protu nesuvokiama kodėl reikia su crocsais kontaktuoti jei DPD pametė doh.gif Prie ko čia siuntėjas blink.gif Vežėjas pametė, tai tegul ir kompensuoja gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 17, 16:05)
Man tai protu nesuvokiama kodėl reikia su crocsais kontaktuoti jei DPD pametė doh.gif Prie ko čia siuntėjas blink.gif Vežėjas pametė, tai tegul ir kompensuoja gun_bandana.gif

todel kad vezejas nezino neu ka veza nei uz kiek. Jusu pardavejas yra crocs - jie jums atlygins nuostolius, o patys gaus is DPD kompensacija - juk tai naturalu rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, kur perkat Šuslerio druskas?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 17, 17:05)
Man tai protu nesuvokiama kodėl reikia su crocsais kontaktuoti jei DPD pametė doh.gif Prie ko čia siuntėjas blink.gif Vežėjas pametė, tai tegul ir kompensuoja gun_bandana.gif

man tai slyksciausia, kad jei nebuciau uzklausus ar parasius DPD ar crocs, tai su is vis nekreiptu i mane demesio neikas schmoll.gif

QUOTE(Kriiste @ 2013 12 17, 17:11)
todel kad vezejas nezino neu ka veza nei uz kiek. Jusu pardavejas yra crocs - jie jums atlygins nuostolius, o patys gaus is DPD kompensacija - juk tai naturalu rolleyes.gif

sita reikala as suprantu. bet kodel DPD crosc atstovybei sako, kad dar iesko krovinio, kai LT man jau primadienio ryta pasake, kd siuntinys pamestas>kreipkites del Pretenzijos doh.gif
dvigubas zaidimas>laukiurytojaus<crocs menedzeris zadejo susisiekti per ju Chata unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 17, 18:08)
man tai slyksciausia, kad jei nebuciau uzklausus ar parasius DPD ar crocs, tai su is vis nekreiptu i mane demesio neikas schmoll.gif
sita reikala as suprantu. bet kodel DPD crosc atstovybei sako, kad dar iesko krovinio, kai LT man jau primadienio ryta pasake, kd siuntinys pamestas>kreipkites del Pretenzijos doh.gif
dvigubas zaidimas>laukiurytojaus<crocs menedzeris zadejo susisiekti per ju Chata unsure.gif


tikrai niekas nebūtų jūsų pamiršę...tik ne taip greitai sužinotumėt,kad siuntinys pasimetęs....
vieną kartą ant užsakymo nr nebuvo, ir dpd dvi dienas nepristatė, tai iš karto Crocs emailą gavau,kad patikslinčiau savo duomenis smile.gif

Na pasakė ,kad pamestas, kad galėtumėt iš naujo užsisakyt...o su crocsais matyt tikrai gal ieško siuntinio, ką galit žinot wink.gif

nepykit, bet man šioje situacijoje norima kažkokių atgamtinių dalykų...visko gi pasitaiko..ir siuntiniai pametami ir mašinos genda ir t.t... čia gal jum atrodo kažkas neįtikėtino įvyko, bet tame aptarnavimo versle visko pasitaiko ax.gif Yra toks posakis " kas nedirba, tas neklysta" 4u.gif suprasčiau tik tuo atveju , jei niekas su jumis nebendrautų kokią savaitę, ar pinigų nesutiktų grąžinti...

Visi pakankamai geranoriški... gaila,kad batukų nebeliko- bet ar jų nebebuvo jau vakar? nemoralizuoju..aš tiesiog žiūriu iš kitos pusės blush2.gif blush2.gif Nes dovanas jau supirkųsi prieš gerą mėnesį esu, kad tokių kurjozų nebūtų 4u.gif

nepykit už nuomonę 4u.gif


čia pvz su GAP..įsipareigoja pristatyti per 4-5dienas berods..nu ir ką..2dienos užsakymą tik dabar gavau smile.gif Būna GAP'as užlaiko užsakymą, ale nori patikrint tavo duomenis ir tai trunka 2dienas..tu nežinai ar jie užlaikė ar ne...Ko pasekoj po 2dienų susisiekia, patikrina viską, o pusės prekių nebeliko,kol jie susisiekė cool.gif Tiesiog jeigu nori ,kad viskas būtų čia ir dabar su VISOM garantijom, eini į parduotuvę ir perki...o su pirkimais iš užsienio visko pasitaiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 17 gruodžio 2013 - 17:24
QUOTE(egliene @ 2013 12 17, 17:08)

sita reikala as suprantu. bet kodel DPD crosc atstovybei sako, kad dar iesko krovinio, kai LT man jau primadienio ryta pasake, kd siuntinys pamestas>kreipkites del Pretenzijos doh.gif
dvigubas zaidimas>laukiurytojaus<crocs menedzeris zadejo susisiekti per ju Chata unsure.gif


todel kad jie ir iesko - DPD tai jau zino kad dingo, o crocs dar ne mirksiukas.gif , kai suvaikscios pasiaiskinimai ir kiti dokumentai - spres ka daryti ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 17, 18:08)
man tai slyksciausia, kad jei nebuciau uzklausus ar parasius DPD ar crocs, tai su is vis nekreiptu i mane demesio neikas schmoll.gif
sita reikala as suprantu. bet kodel DPD crosc atstovybei sako, kad dar iesko krovinio, kai LT man jau primadienio ryta pasake, kd siuntinys pamestas>kreipkites del Pretenzijos doh.gif
dvigubas zaidimas>laukiurytojaus<crocs menedzeris zadejo susisiekti per ju Chata unsure.gif

jus gal tiesiog pora dienukiu palaukit ax.gif mano irgi buvo prapuole, man DPD vyrukas sako, jus dar neieskokit palaukim truputi ax.gif buvau kantri ir po 4 dienu laukimo sulaukiau savo parpuolusiu dvieju dezuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 17 gruodžio 2013 - 18:04
Blunte, dar vis čia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 17, 19:44)
Blunte, dar vis čia?  biggrin.gif

dar vis doh.gif doh.gif biggrin.gif jau "pareina" reikalavimai iš giminių, kad nebūtų per šventes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 17, 20:24)
dar vis  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif  jau "pareina" reikalavimai iš giminių, kad nebūtų per šventes  biggrin.gif

Geri reikalavimai lotuliukas.gif , o jis specialiai padarys savaipuser posted image
Atsakyti
merginos ar uzsisakinejate pacios is sportsdirect?kokios pristatymo kainos?smile.gif
Atsakyti