Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(PostFactum @ 2013 12 16, 23:53)
Prašau pagalbos. Reikia amazon.co.uk el pašto adreso, kur galėčiau kreiptis dėl negautos siuntos. Vėluoja 10 dienų, gal ir nedaug dar kaip šventiniu laikotarpiu, bet neramu, nes labai reikalingi daiktai vėluoja. Gal dar kam nors iš jūsų vėluoja?


Turbut turite tracking ID kuri ivedus http://www.dhl.de/de...verfolgung.html ir paspaudus Detailierter Verlauh Ihrer Sendung turetumete matyti kaip Jusu siunta juda Vokietijoj ir ar jau pasieke Lietuva

papildyta:
jau perskaiciau kad neturite ID numerio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 17 gruodžio 2013 - 09:42
Gal kas pirks Gap.eu sale su 20% nuolaidele? Prisijungciau, reikia vienos smulkmeneles ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kur LT ieškoti tokios didelės Lego duplo lentos už padorią kainą?
http://www.amazon.co...4351_em_1p_0_ti
Internetines parduotuves pražiūrėjau, tai išparduota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike76 @ 2013 12 16, 22:15)
Mergaites, niu niekaip nesusitvarkau su Mytoys.de prekiu grazinimu. Nera ir vokieciu zinios tokios stiprios. Ar kam teko grazinti, kaip tai padaret. Nes ju psl. parasyta tvarka, niu, bet man neaisku, Mein Konto niekur nerandu kokio punkto pazymeti, kad noriu grazinti. Gal kas jau bandet si reikala?  4u.gif
va ka raso ju psl.

Europa  Schweiz Bei Retouren aus sonstigen EU-Ländern sowie der Schweiz:

Unsere internationalen Kunden bitten wir, die Retouren mit der jeweiligen nationalen Post an unsere Retourenanschrift in Deutschland zu senden. Bitte nutzen Sie keinen Kurierservice (z.B. UPS oder FedEx), da wir Ihnen in diesem Fall die Retourekosten nicht erstatten können. Wir bitten Sie, die zunächst anfallenden Portokosten auszulegen. Wir erstatten Ihnen diese gerne anschließend.

Dazu benötigen wir von Ihnen die Postbelege, die Sie uns per E-Mail (service@mytoys-group.de), per Fax +49 30 200 747 236 oder auch per Post zuschicken können. Außerdem benötigen wir für die Erstattung in diesem Zusammenhang auch Ihre internationale Bankverbindung.


O jus norite grazinti delto, kad jums kazkas netiko/nepatiko ar delto, kad brokuota/ne ta idejo? Nes jei ten ju klaida kazkokia, tai pirmiausiai turite jiems rasyti laiska ir viska isdestyti. As esu grazinus brokuotus zaislus/sumaisytas prekes, tai pirma jiems rasiau (kadangi man lengviau angliskai, tai ta kalba ir rasiau), jei reikia siunciu ir foto, tafa jie paraso kur grazinti ir jei ten buna ju klaida, tai ir siuntimo jiems islaidas padengia, tik reikia siusti per pasta, o ne per kurjerius ax.gif
Atsakyti
Gal kas is amazon.co.uk daro uzsakyma? blush2.gif Noreciau prisijungti.
Labai reikia lego laikrodzio,o cia neblogas variantas.
http://www.amazon.co...ords=lego clock
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 17 gruodžio 2013 - 12:41
nu su tais crocs.ru ir DPD bendradarbiavimu jau ima nervas

zodz kaip minejau dingo mano batai penktadieni del DPD kaltes. Tai DPD liepe rasyti pretenzija crocs.eu. Parasiau, pakalbejau per chat su crocs konsultantu.
isvada tokai jei susisieke su DPD>tie sako, kad iesko. Man DPD sake kad jau tikrai pamete ir susisiketi del pinigu grazinimo.
Parasiau DPD laiska, kodel jie sako, kad iesko, kai jau galimybiu nera g.gif
atsake DPD/:
Kadangi siunta yra tarptautinė, tokios informacijos Lietuvoje mes neturime,
nes pretenziją teikiama Olandijos terminalui. Visais klausimais Jus turėtumėte kontaktuoti su siuntėju ir jis Jus informuos apie situaciją ir kompensaciją.

isvi nesuprantu kas cia darosi doh.gif
crocs butu issiunte man siandien mano batus>bet nera jau nei norimos spalvos , nei dydzio blush2.gif
ar kas nors gali pakomentuoti? gal susidurete? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas nors galėtų padėti surasti tokį parfumą namams, pas mus baisiai daug kainuoja:
http://drvranjes.it/...ne/rosso-nobile
Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2013 12 17, 00:34)
tai, kad nėra ten tokio mygtuko ir nieko panašaus nėra  kas  '' užvestų ant kelio  '' į ką galiu kreiptis.  Matau tik siuntų tarnybos pavadinimą,  telefonus radau, bet skambinti dar nesirįžtu, mieliau parašyčiau.
Ir keistai man tuos vežėjus/siuntėjus rodo: DEUTSCHE POST DHL.  Kaip aš suprantu iš čia pateiktos info, tai čia visai atskiros kompanijos Deutsche post ir DHL. vežėjai

jeigu yra galimybė sekti siuntą track (geltonas mygtukas) paspauskite, o duotą numerį galite įvesti į DHL deutche post tracking (rasite kur siunta); jeigu siunta užrašyta kaip nesekama ir dar neatėjęs siuntinys kontaktuokite su amazon (man penktadienį turėjo vieni saldėsiai ateiti dar jų nėra parašiau, kad negauta, atsakė per 15-20 min. kad dar palaukčiau iki šio penktadienio ir jei negausiu jie organizuos pakartotinį siuntos siuntimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 17, 12:09)
O jus norite grazinti delto, kad jums kazkas netiko/nepatiko ar delto, kad brokuota/ne ta idejo? Nes jei ten ju klaida kazkokia, tai pirmiausiai turite jiems rasyti laiska ir viska isdestyti. As esu grazinus brokuotus zaislus/sumaisytas prekes, tai pirma jiems rasiau (kadangi man lengviau angliskai, tai ta kalba ir rasiau), jei reikia siunciu ir foto, tafa jie paraso kur grazinti ir jei ten buna ju klaida, tai ir siuntimo jiems islaidas padengia, tik reikia siusti per pasta, o ne per kurjerius  ax.gif


Na, grazinti noriu ne del broko, o siaip preke man nepatiko, tai kaip ir neturetu apmoketi siuntimo islaidu. Nors kaip paziuresi, preke, rinkausi ivertinus kaip atrodo ju psl paveikslelyje, bet realiai gauta preke kaip ir neatitinka, tai gal cia jau ir ju klaida. Nezinau net.... gal rimtai jiem parasyti su palyginimu. Aciu uz info smile.gif
Atsakyti
Pirksiu www.mothercare.com, Vilnius.
Truksta iki nemokamo siuntimo, susiu per tuki.
Prasom jungtis, deinekollegin eta yahoo.de
Atsakyti
QUOTE(Braske 76 @ 2013 12 17, 12:46)
Sveikos,
gal kas nors galėtų padėti surasti tokį parfumą namams, pas mus baisiai daug kainuoja:
http://drvranjes.it/...ne/rosso-nobile
Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif


Google visagalis 4u.gif - čia
Reikia lygintis kainas, žiūrint ko konkrečiai jums reikia iš to psl...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 17 gruodžio 2013 - 15:34
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 17 gruodžio 2013 - 16:02