Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

Nekokia patirtis su tesco clothing blink.gif Padariau užsakymą, pirkau porą kostiumų, vakar gavau žinutę, kad vienas kelnes jie atšaukė blink.gif Parašiau, kad tada noriu atšaukti užsakymą, nes vien švarkas man nereikalingas, o jie paėmė šiandien ir išsiuntė doh.gif . Gal kas susidūrėte, ką dabar reiktų daryti ?? Laukti kol gausiu ir siųsti atgal ? blush2.gif Patarkit mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2013 12 16, 08:41)
Nekokia patirtis su tesco clothing blink.gif  Padariau užsakymą, pirkau porą kostiumų, vakar gavau žinutę, kad vienas kelnes jie atšaukė blink.gif  Parašiau, kad tada noriu atšaukti užsakymą, nes vien švarkas man nereikalingas, o jie paėmė šiandien ir išsiuntė doh.gif . Gal kas susidūrėte, ką dabar reiktų daryti ?? Laukti kol gausiu ir siųsti atgal ?  blush2.gif Patarkit mergaitės 4u.gif


taip, gausit ir siuskit atgal
Man taip buvo, tik as paskui susigaudziau reikiama dali
Atsakyti
Laba mergaite,

Pentkadieni turejau gauti savo crosiukus, bet deja DPD vezejai LT juos pamete bevezdami man.
SIandien gavau laiska is ju, kad manpo siuntinys ale pamestas, rasyti Crocs atstovybei, kad susisiketu su jais del zalos atlyginimo.
Parasiau laiska Cros.eu

gal kas turite patirties, kaip geriau tai padaryti, per kiek pinigai grista. Ar kompensuojama visa suma, ar padengiama moraline zala? Visgi Kaledines dovanos buvo blush2.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 12 16, 08:51)
taip, gausit ir siuskit atgal
Man taip buvo, tik as paskui susigaudziau reikiama dali

Bet už siuntimą reikia pačiam susimokėti ? Gal aglėtumėte pačia grąžinimo procedūrą detaliau aprašyti blush2.gif Atsiprašau, kad kvailų kalusimų klausiu, bet dar nebuvo reikalo grąžinti, tai bijau prisidirbti dar labiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2013 12 16, 09:46)
Bet už siuntimą reikia pačiam susimokėti ? Gal aglėtumėte pačia grąžinimo procedūrą detaliau aprašyti blush2.gif  Atsiprašau, kad kvailų kalusimų klausiu, bet dar nebuvo reikalo grąžinti, tai bijau prisidirbti dar labiau ax.gif



Zinoma paciam

As negrazinau, o kaip rasiau, susigaudziau svarka
Kai uzsakinejau, man jo neidejo, nors pardavime kaip ir buvo
Paskui parase, kad nebera
Atsakyti
Siandien planuoju uzsakyti is E5P, vakar nebespejau..
Tad jei norit prisijungti prie everything5pounds.com, rasykit i emaila su savo niku:
rutukasl@zebra.lt

Kaunas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveIs: 16 gruodžio 2013 - 09:57
man sikart irgi nemazai anuliavo tesco, kokias 6 prekes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 16, 10:39)
Laba mergaite,

Pentkadieni turejau gauti savo crosiukus, bet deja DPD vezejai LT juos pamete bevezdami man.
SIandien gavau laiska is ju, kad manpo siuntinys ale pamestas, rasyti Crocs atstovybei, kad susisiketu su jais del zalos atlyginimo.
Parasiau laiska Cros.eu

gal kas turite patirties, kaip geriau tai padaryti, per kiek pinigai grista. Ar kompensuojama visa suma, ar padengiama moraline zala? Visgi Kaledines dovanos buvo blush2.gif

dekui 4u.gif

šiandien dar galioja akcija rolleyes.gif jei užsisakysit yra galimybė,kad gausit gal šią sav smile.gif Kai padarysit užsakymą parašykit crocsam,kad skubus užsakymas,nes ankstesnis pamestas 4u.gif gal gi suspėsit gaut wink.gif

o dėl moralinės komensacijos tai manau čia jau per daug blush2.gif juk Kalėdom dovanas perkam ne dvi sav likus iki jom..nebent pirkot su prirašu,kad TIKTRAI gausit iki Kalėdų ax.gif tai manyčiau vienintelis atvejis, kad galima būtų ko reikalaut..bet prie ko čia Crocsai, jeigu DPD pametė? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 16, 10:39)
Laba mergaite,

Pentkadieni turejau gauti savo crosiukus, bet deja DPD vezejai LT juos pamete bevezdami man.
SIandien gavau laiska is ju, kad manpo siuntinys ale pamestas, rasyti Crocs atstovybei, kad susisiketu su jais del zalos atlyginimo.
Parasiau laiska Cros.eu

gal kas turite patirties, kaip geriau tai padaryti, per kiek pinigai grista. Ar kompensuojama visa suma, ar padengiama moraline zala? Visgi Kaledines dovanos buvo blush2.gif

dekui 4u.gif

Bet normalūs, patys pametė, o laiškus Crocs atstovybei turit rašyr jūs doh.gif . Tai žalą jau jie jums purėtų atlygint, reikalaučiau, kad nupirktų LT tokius pat, nes jie reikalingai jums iki Kalėdų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 16, 11:22)
šiandien dar galioja akcija  rolleyes.gif  jei užsisakysit yra galimybė,kad gausit gal šią sav smile.gif Kai padarysit užsakymą parašykit crocsam,kad skubus užsakymas,nes ankstesnis pamestas  4u.gif  gal gi suspėsit gaut wink.gif

o dėl moralinės komensacijos tai manau čia jau per daug  blush2.gif  juk Kalėdom dovanas perkam ne dvi sav likus iki jom..nebent pirkot su prirašu,kad TIKTRAI gausit iki Kalėdų  ax.gif  tai manyčiau vienintelis atvejis, kad galima būtų ko reikalaut..bet prie ko čia Crocsai, jeigu DPD pametė? wink.gif

as ir parasiau crocs, kad DPD pamete mano batus. Jie turi parasyti clime, kad DPD kompensuotu man zala g.gif
nesinori daryti uzsakymo, kol negavau ats is crocs.eu. Gal jie pasiulys kokia iseiti? ax.gif
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 16, 11:33)
Bet normalūs, patys pametė, o laiškus Crocs atstovybei turit rašyr jūs doh.gif . Tai žalą jau jie jums purėtų atlygint, reikalaučiau, kad nupirktų LT tokius pat, nes jie reikalingai jums iki Kalėdų ax.gif

idomu kaip tai padaryti? ar as galiu to reikalauti g.gif

laukiu ats is crocs.eu>ziuresiu ka jie pasakys unsure.gif
Atsakyti
jeiit tikrai viską greit susitvarkyti- skambinkit į crocs 4u.gif tada didesnė tikimybė gauti viską šventėm wink.gif emailas yra emailas..tikiu,kad jie ne vieną ir ne du gauna per dieną 4u.gif
Atsakyti
LP paštomatai vėl akciją paleido iki 12.31 siuntiniams 50%
Atsakyti