Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

Sveikos,
gal žinote ar yra šansų nusipirkti vežimėlį iš ebay? Ir kaip jį parsigabenti g.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 15, 18:52)
Sveikos,
gal žinote ar yra šansų nusipirkti vežimėlį iš ebay? Ir kaip jį parsigabenti  g.gif

Pirkau pavasari. Mano atveju buvo nemokamas pristatymas uk, tai siunciausi per Tuki.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 15, 18:52)
Sveikos,
gal žinote ar yra šansų nusipirkti vežimėlį iš ebay? Ir kaip jį parsigabenti  g.gif

mes buvom nusipirke, tai truko svarbiausioos detales ir dar pelesiu dvoke, nors is parduotuves pirkom nauja, tai teko atgal grazint. dar pertebejau, kad deveti daiktai is anglu dvokia kaip devetu rubu parduotuvej ir nesiokle ir kitas vezimas (sita lt pirkom, bet atgabentas is uk) o ta smarve panaikint sunku.. cia tokia mano karti patirtis...
Atsakyti
oiii... nesmagu visai unsure.gif
Bet kainos UK man labiau patiktų, tik va, smarvės ar be detalių irgi nesinori.

Kiek per Tukį už siuntimą išėjo?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 15, 18:20)
oiii... nesmagu visai  unsure.gif
Bet kainos UK man labiau patiktų, tik va, smarvės ar be detalių irgi nesinori.

Kiek per Tukį už siuntimą išėjo?



1kg per Tuki kainuoja 1.5 sv, tai priklausomai nuo to, kiek svers vezimelis, tiek ir mokesite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 15, 19:20)
oiii... nesmagu visai  unsure.gif
Bet kainos UK man labiau patiktų, tik va, smarvės ar be detalių irgi nesinori.

Kiek per Tukį už siuntimą išėjo?

Taip priklauso nuo svorio. As pirkau sketuka, tai pats vezimas 7.5kg+deze, apie 50lt kainavo. Bet labai dziaugiuosi, pirkau is parduotuves, pasinaudojom ir garantiniu, nors realiai jis mums nepriklause, nes vezima kelioneje per savo ziopluma sulauzem.
Atsakyti
kazkas ieskojote Norfos kvito knygoms isigyti, tai turiu viena atliekama. jei kam reikia prasom
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 15, 16:38)
Gal kas mergaites ka zinote apie PA g.gif kas ten nutiko?  Praeita savaite nepristatinejo isvis prekiu nes problemos su transport, sia savaite sake bus antradien-treciad. bet panasu kad nebebus nes iki siol prekes neisveztos is UK verysad.gif o taip reikia kaledoms  unsure.gif

Praeitą savaitę gavau siuntinuką - viskas buvo laiku, kaip priklauso. Negirdėjau nieko apie kokius nors transporto sutrikimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 12 15, 12:54)
Tai ir būsit  wub.gif , va kai mane mama gimdė tai turėjo kalėdas ligoninėj praleisti, bet jau antrą kalėdų dieną galėjo švęsti su manim .  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Mano mama su manim naujuosius metus ligoninėj sutiko biggrin.gif

QUOTE(NNata @ 2013 12 15, 16:38)
Gal kas mergaites ka zinote apie PA g.gif kas ten nutiko?  Praeita savaite nepristatinejo isvis prekiu nes problemos su transport, sia savaite sake bus antradien-treciad. bet panasu kad nebebus nes iki siol prekes neisveztos is UK verysad.gif o taip reikia kaledoms  unsure.gif


Kad viskas gerai, gavau viską kaip priklauso, dabar vėl laukiu, žiūriu vis į statusą, bet manau, kad tiesiog nepakeistas, niu kas ten savaitgalį prie kompo nori sėdėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 12 15, 14:35)
as tai perku Siuslerio druskytes-uzbaigem 6 numeriuka tai reik naujai  blush2.gif http://www.bio-apo.d...-salze.185.html
Kaune, Vilijampoleje - prie Sajungos aikstes 4u.gif


krepseliu dar lauksiu iki RYTOJAUS ryto-is www.bio-apo.de
nes apie pietus jau uzsakinesiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
p.s umckalor dar maziukus po 20 ml arba po 50 ml galite uzsisakyti:
po 100 ml limitas virsytas ir neleidzia daugiau isideti i krepseli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 15, 21:04)
Mano mama su manim naujuosius metus ligoninėj sutiko biggrin.gif
Kad viskas gerai, gavau viską kaip priklauso, dabar vėl laukiu, žiūriu vis į statusą, bet manau, kad tiesiog nepakeistas, niu kas ten savaitgalį prie kompo nori sėdėt biggrin.gif

Ir maniske blush2.gif nors gimiau tik vasari lotuliukas.gif matyt fejerverku norejau paziuret thumbup.gif
Atsakyti
Gal iš pharmashopdiscount kasnors renkate? 4u.gif
Atsakyti