Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

renku tescoclothing, su siuntimu iki Vilniaus

rasykite i murcikas@gmail.com

manau rinksiu 4 zmones, po 2.5 svaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 12 13, 19:34)
a ten ivairiai - galit praeit face control, galit nepraeit - man pora kartu pavyko, paskui nepavyko, paskui vel pavyko ir vel nepavyko lotuliukas.gif

o jei nepavyksta,pakabina pinigus? reikia jiems rasyt ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 13, 21:35)
renku tescoclothing, su siuntimu iki Vilniaus

rasykite i murcikas@gmail.com

manau rinksiu 4 zmones, po 2.5 svaro  4u.gif

Dabar perkant uz 40 svaru 10 svaru nuolaida smile.gif su kodu FFXMAS13, tai kaip ir siuntimas nemokamas tampa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 13, 20:50)
o jei nepavyksta,pakabina pinigus? reikia jiems rasyt ar ne?


kad lyg ne... tiesiog atmeta ir liepia rinktis kita kortele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 13, 20:35)
renku tescoclothing, su siuntimu iki Vilniaus

rasykite i murcikas@gmail.com

manau rinksiu 4 zmones, po 2.5 svaro  4u.gif



kadangi puse krepselio dingo, uzsakiau jau pati sau 4u.gif
Atsakyti
O, sakykit, gal kas bande grazinti netikusia prekyte i Mytoys.de. Skaitau, skaitau, bet ne viska suprantu blush2.gif
Atsakyti
Klausykit, o čia normalu? g.gif
Man šįryt paskambino DPD kurjeris, kad turi siuntinį, susitarėm, kad atveš po darbo, vėliau dar gavau sms su nurodytu laiku (tarp 19-20 val), tačiau taip ir nesulaukiau schmoll.gif O patikrinus tracking'ą dabar matau, kad 21:54 atsirado įrašas "Nesėkmingas pristatymas" doh.gif Nu bet kad gi visą vakarą buvau namie... ir laukiau. Tai kažin, galima dabar tikėtis, kad bent ryt iš ryto atveš, ar jau tik pirmadienį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 13 gruodžio 2013 - 22:48
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 14, 00:47)
Klausykit, o čia normalu? g.gif
Man šįryt paskambino DPD kurjeris, kad turi siuntinį, susitarėm, kad atveš po darbo, vėliau dar gavau sms su nurodytu laiku (tarp 19-20 val), tačiau taip ir nesulaukiau schmoll.gif O patikrinus tracking'ą dabar matau, kad 21:54 atsirado įrašas "Nesėkmingas pristatymas" doh.gif Nu bet kad gi visą vakarą buvau namie... ir laukiau. Tai kažin, galima dabar tikėtis, kad bent ryt iš ryto atveš, ar jau tik pirmadienį?


MAN TAIP BUVO , ATVEZE TIK PIRMADIENI
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 13, 22:47)
Klausykit, o čia normalu? g.gif
Man šįryt paskambino DPD kurjeris, kad turi siuntinį, susitarėm, kad atveš po darbo, vėliau dar gavau sms su nurodytu laiku (tarp 19-20 val), tačiau taip ir nesulaukiau schmoll.gif O patikrinus tracking'ą dabar matau, kad 21:54 atsirado įrašas "Nesėkmingas pristatymas" doh.gif Nu bet kad gi visą vakarą buvau namie... ir laukiau. Tai kažin, galima dabar tikėtis, kad bent ryt iš ryto atveš, ar jau tik pirmadienį?


Matyt nespejo - jie dabar tikrai daug siuntu turi mirksiukas.gif Anksciau visad be problemu pristatydavo i darba (nors pirkdavau namu adresu) - dabar jau tariasi del velyvo - nes sake ner kada per visa miesta vaziuot... unsure.gif Sake tieeeek zusakymu - kad nors bek ir rek...
Atsakyti
Jungciausi prie SD su nedidele preke 4u.gif Vilnius arba kt miestai, jei persiusit smile.gif
Atsakyti
gal as gap.eu renkate?
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2013 12 13, 22:53)
MAN TAIP BUVO , ATVEZE TIK PIRMADIENI



QUOTE(Kriiste @ 2013 12 13, 23:02)
Matyt nespejo - jie dabar tikrai daug siuntu turi mirksiukas.gif  Anksciau visad be problemu pristatydavo i darba (nors pirkdavau namu adresu) - dabar jau tariasi del velyvo - nes sake ner kada per visa miesta vaziuot... unsure.gif Sake tieeeek zusakymu - kad nors bek ir rek...

Ačiū 4u.gif Ką gi, teks laukt pirmadienio...
Atsakyti