Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(Maja Di @ 2013 12 13, 13:06)
Pagrindiniam SD puslapy parašytas FREEDEL50 4u.gif

oi, net nepaziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 13, 13:51)
O papildomai pirmo apsipirkimo nuolaidos neduoda g.gif . Užsisvajojau bigsmile.gif . Gal ir man papirkt g.gif

gaila,bet ne 4u.gif
Crocsiukai atsilaisvino blush2.gif kam buvau parasiusi kad rezervuoti 4u.gif
Atsakyti
karsta.gif paskutine demaru siunta is lenku vakar vakare atkeliavo. Viska jau isrusiavau ir vakare issiusiu. Imeciau i musu albumeli likucius (avytes ne mano), jei kam dar reikia:
http://public.fotki....atai-mergaitms/

P.S. I Klaipeda/Kauna/Utena dar galeciau i bendra siunta ideti

i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 13 gruodžio 2013 - 13:50
Labuka, prisijungciau prie Sprotdirect jeigu kas uzsisakinesite
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2013 12 13, 13:50)
Labuka, prisijungciau prie Sprotdirect jeigu kas uzsisakinesite



ir as su prekyte blush2.gif
Atsakyti
http://www.clothingattesco.com , ieškau kompanijos , vienos ar kelių su nedideliais krepšeliais , kad siuntimas į LT nemokamas būtų 4u.gif Kaunas

aguonele0@gmail.com
Atsakyti
ka duoda kodukas is sportdirect FREEDEL50? prisidejau i krepseli prekiu uz 51 doleri bet man vis tiek skaiciuoja 19 doleriu uz siuntima ar uz kazka. Pirma karta uzsakineju, todel kyla neaiskumu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2013 12 13, 16:19)
ka duoda kodukas is sportdirect FREEDEL50? prisidejau i krepseli prekiu uz 51 doleri bet man vis tiek skaiciuoja 19 doleriu uz siuntima ar uz kazka. Pirma karta uzsakineju, todel kyla neaiskumu  doh.gif

juokaujat bigsmile.gif , reikia už tiek svarų.
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2013 12 13, 14:30)
http://www.clothingattesco.com , ieškau kompanijos , vienos ar kelių su nedideliais krepšeliais , kad siuntimas į LT nemokamas būtų  4u.gif  Kaunas

aguonele0@gmail.com

Surinkau , kam patvirtinau ,kad priimu tą priimu , daugiau nebesiųskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2013 12 13, 16:19)
ka duoda kodukas is sportdirect FREEDEL50? prisidejau i krepseli prekiu uz 51 doleri bet man vis tiek skaiciuoja 19 doleriu uz siuntima ar uz kazka. Pirma karta uzsakineju, todel kyla neaiskumu  doh.gif


ta skodukas duoda nemokama siuntima nuo 50 SVARU 4u.gif gali buti doleriais . bet tad aapie 80 doleriu turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperWoman @ 2013 12 13, 14:50)
Labuka, prisijungciau prie Sprotdirect jeigu kas uzsisakinesite

QUOTE(pilkoji @ 2013 12 13, 15:11)
ir as su prekyte blush2.gif

Jei dar galios nemokamo siuntimo kodukas, tai užsakinėsiu šiandien vakare, galit jungtis smile.gif ksenijashvedko@hotmail.com
Atsakyti
Sveiki, kas turit daugiau patirties su bodyshopu, gal galit padėti. Dariau užsakymą ir pinigus rezervavo, o užsakymą atmetė. Parašiau jiems laišką, į kontaktų centrą. Gavau patvirtinimą, kad mano užklausa gauta ir per septyniasdešimt dvi valandas gausiu atsakymą į savo klausimą. Bet praėjo jau trys dienos, nieks nieko neatrašo. Kaži jei vėl bandyčiau užsakinėti, užsakymo vis tiek nepraleistų? Ar laukti jų atsakymo g.gif
Atsakyti