Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 12 12, 20:39)
gal kur kokia varnele uzdejai amazone?  g.gif  Nes man tai per google ieskant, atdaro, kad cia kazkokia taupymo programa. Tai gal cia koks nors metinis mokestis  g.gif

kazin, ka cia reiskia" You may have found SHOPPERDISC.CO.UK as a billing descriptor and a monthly membership fee on your credit or debit card statement "

Is cia kopinau smile.gif

ačiū 4u.gif jau kažkur buvau prisiregistravusi blink.gif doh.gif doh.gif kad gauti nuolaidą, o gavau tik nuskaitymą doh.gif
Atsakyti
Nelabai į temą, bet gal dar kam nors žaislų trūksta. biggrin.gif Nuo rytojaus (iki 22d.) norfoje 40 proc. nuolaida visiems žaislams.
Atsakyti
Gal kas SD nori arba gali uzsakyti ?
Turiu 38 avrus, truksta dar 12 iki nemokamo siuntimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ručike: 12 gruodžio 2013 - 21:19
QUOTE(LiLady @ 2013 12 12, 13:10)
Mergiukės kur perkat į plaukus dukrytėms papuošaliukus,gumytes ir t.t. 4u.gif


Sportsdirecte biggrin.gif Ir kainos, ir kokybė superinė ax.gif


QUOTE(bbiitute @ 2013 12 12, 15:19)
va va man iki RUDUDU kaip iki kosmoso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tai kad jie lyg internetinę parduotuvę atidarė rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras ,

Gal kas galėtų patarti ką man daryti g.gif
Apsipirkau Amazon.co.uk Pirkau 3 prekes, 1 iš vieno pardavėjo kitos dvi iš kito. Tą vieną gavau jau 11.30d. o tas kitas siuntinukas pastrigo kažkur. Rašo Delivery estimate: 6 Dec 2013. Kaip suprantu turėjau gauti jau prieš savaitę. Tą patį rašė ir tai kitai prekei, bet gavau daug anksčiau. Kaip suprantu , nustatyti kur yra mano siuntinukas neįmanoma, parašyti pardavėjui ir gi neturiu kaip. Žinau tik užsakymo nr. Ar dar laukti, o gal iki pašto nueiti pasiklausinėti?

Ką Jūs darytumėte?
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2013 12 12, 22:08)
Nelabai į temą, bet gal dar kam nors žaislų trūksta.  biggrin.gif Nuo rytojaus (iki 22d.) norfoje 40 proc. nuolaida visiems žaislams.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2013 12 12, 22:29)
parašyti pardavėjui ir gi neturiu kaip.


Imat ir rašot, klausiat registracijos nr ir viskas 4u.gif Paskui pagal jį tikrinat kur siuntinys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 12, 22:48)
Imat ir rašot, klausiat registracijos nr ir viskas 4u.gif Paskui pagal jį tikrinat kur siuntinys rolleyes.gif


o jeigu rašo, kad siuntimo būdas standart, tai gal neregistruotas siuntinys. O kam rašyti , amazon?
Atsakyti
Gal kuri Vilniete mergaite planuoja GAP pirkti, labai noreciau prisijungti su vienu bliuzoniuku blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
Lapkricio 19d. dariau uzsakyma is chemistdirect ir iki siol siuntinuko negavau g.gif esu dariusi kelis uzsakymus is ten,ateidavo per savaite,o dabar jau dvi praejo unsure.gif nezinau ka daryti g.gif gal kas galetumete parasyti kokiu adresu galima butu jiem rasyti el. laiska? aciu.
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2013 12 13, 10:19)
Sveiki,
Lapkricio 19d. dariau uzsakyma is chemistdirect ir iki siol siuntinuko negavau g.gif esu dariusi kelis uzsakymus is ten,ateidavo per savaite,o dabar jau dvi praejo unsure.gif nezinau ka daryti g.gif gal kas galetumete parasyti kokiu adresu galima butu jiem rasyti el. laiska?  aciu.


o žinot kad dabar šventinis laikotarpis prasidėjo? biggrin.gif gali keliaut ir mėnesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 12, 23:16)
Sportsdirecte biggrin.gif Ir kainos, ir kokybė superinė ax.gif
Tai kad jie lyg internetinę parduotuvę atidarė rolleyes.gif

jo radau bigsmile.gif tik ir ten nera doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti