Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

verysad.gif
Papildyta:
Gal galetumete kas nors nupirkti is www.lindex.com
as nebeturiu reikiamos korteles atsiskaitymui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RegR: 12 gruodžio 2013 - 17:08
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 11, 18:54)
manau internete visada lenviau rasti neigiamus, negu teigiamus atsiliepimus wink.gif o naudojamės sėkmingai jau metus. Visada esant nesklandumams randamas sprendimas. Esu tikrai patenkinta jų darbu  ax.gif

drinks_cheers.gif gerą aptarnavimą klientai priima kaip natūralų dalyką, ir apie tai niekur dažniausiai nerašoma ir nekomentuojama, jei tik pasitaiko kokių nesklandumų, iškart reikia visiems pranešti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 12 12, 17:42)
drinks_cheers.gif norfoj mačiau prie išparduodamų prekių po 15lt 4u.gif

Aciu, bandysiu norfoje ieskoti.

Aciu visoms uz atsakymus!!! Mano bernai megsta labai visus maitinti, jau ir puodu rinkini nupirkau jiems, mastau jau apie visa virtuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RegR @ 2013 12 12, 17:14)
verysad.gif
Papildyta:
Gal galetumete kas nors nupirkti is www.lindex.com
as nebeturiu reikiamos korteles atsiskaitymui

Nebeturit? Tai kas atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 12 12, 18:25)
Aciu, bandysiu norfoje ieskoti.

Aciu visoms uz atsakymus!!! Mano bernai megsta labai visus maitinti, jau ir puodu rinkini nupirkau jiems, mastau jau apie visa virtuve  biggrin.gif

drinks_cheers.gif mano vyresnelis toks pats biggrin.gif turim ir indeliu , ir virykle....
Atsakyti
aš su tokiu klausimu..per visus UK pirkimus radau keistą nuskaitymą iš "SHOPPERDISC.CO.UK " lygiai 10svarų g.gif Kad pirkčiau kažką už tokią sumą nu tikrai abejoju..ir labai keistas jų puslapis..jau užklausiau banko ar tikrai ši firma nuskaitė..patvirtini,kad tikrai "SHOPPERDISC.CO.UK " ..gal kam teko susidurt su šia parduotuve ? nes viską pirkau iš amazono..amazono visi nuskaitymai yra...
bandysiu pati su jais susisiekti...jei nepavyks,tada reiks blokuoti kortelę doh.gif idomu iš kur ir kaip įvyko nuskaitymas... sakau gal kas slepiasi po šia parduotuve, ko aš nežinau ar pamiršau per visus pirkimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 12 12, 16:58)
fainas twinings rinkinukas smile.gif
su dviem arbatom ir sausainiais smile.gif
http://shop.twinings...t-gift-set.html  4u.gif
Papildyta:

labai gera kokybe wink.gif


jūs gal pirksite? iki naujų gal spėtų ateiti bigsmile.gif blush2.gif


dėl kortelės tai oho. einu savo peržiūrėti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2013 12 11, 23:13)
Noriu paklausti ar yra kas jungėsi prie narės samientos jungiausi prie E5 pirkimų, parašė, kad negavo vieno mano daikto, taigi pinigus įdės su siuntinuku, bet paskui parašė, kad perves, kai pati gaus, o štai galiausiai visiškai pradingo ir į laiškus neatsako g.gif Na praėjo jau tiek laiko, kad net sportsdirectas būtų grąžinęs smile.gif


Nu sd negrazina greit - jau beveik menuo - kai derinu del neidetos maikes (4 svarai tik, ale kodel jie turi but?)



Ar yra pas mus kas nors is Palangos, ar bunanciu ten? o jei dar pro Panevezi prasukanciu - butu nuostabu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 12 gruodžio 2013 - 19:16
QUOTE(Kristiniux @ 2013 12 12, 15:42)
drinks_cheers.gif norfoj mačiau prie išparduodamų prekių po 15lt 4u.gif


Kurioje Kauno "noroje"? bigsmile.gif Daug buvo? Nes turime vaisius, super kokybė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 12, 19:25)
aš su tokiu klausimu..per visus UK pirkimus radau keistą nuskaitymą iš "SHOPPERDISC.CO.UK " lygiai 10svarų  g.gif  Kad pirkčiau kažką už tokią sumą nu tikrai abejoju..ir labai keistas jų puslapis..jau užklausiau banko ar tikrai ši firma nuskaitė..patvirtini,kad tikrai "SHOPPERDISC.CO.UK " ..gal kam teko susidurt su šia parduotuve ? nes viską pirkau iš amazono..amazono visi nuskaitymai yra...
bandysiu pati su jais susisiekti...jei nepavyks,tada reiks blokuoti kortelę  doh.gif  idomu iš kur ir kaip įvyko nuskaitymas... sakau gal kas slepiasi po šia parduotuve, ko aš nežinau ar pamiršau per visus pirkimus smile.gif


Jei tikrai nepirkot tokioj parduotuvej, galimybe, kad kaskuri parduotuve pavoge jusu korteles duomenis. Jei tikrai nepirkot ten, kreipktes i banka, parasykit pretenzija, atliks tyrima ir zinoma blokuos kortele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2013 12 12, 20:31)
Jei tikrai nepirkot tokioj parduotuvej, galimybe, kad kaskuri parduotuve pavoge jusu korteles duomenis. Jei tikrai nepirkot ten, kreipktes i banka, parasykit pretenzija, atliks tyrima ir zinoma blokuos kortele 4u.gif

taip taip..jau gavau info iš banko..nu bet kai nestuke.gif tai mastau,gal kažko ir pirkausi bet nepamenu doh.gif tai parašiau emailą tai parduotuvei... sakau gal palauksiu jų ats ir tada jau pretenziją rašysiu... kažkaip vis mastau ar nebūsiu ko prisidirbųsi pati biggrin.gif nu bet kažkokia iš vis "no name" parduotuvė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 12, 19:35)
taip taip..jau gavau info iš banko..nu bet kai  nestuke.gif  tai mastau,gal kažko ir pirkausi bet nepamenu  doh.gif  tai parašiau emailą tai parduotuvei... sakau gal palauksiu jų ats ir tada jau pretenziją rašysiu... kažkaip vis mastau ar nebūsiu ko prisidirbųsi pati  biggrin.gif nu bet kažkokia iš vis "no name" parduotuvė   g.gif

gal kur kokia varnele uzdejai amazone? g.gif Nes man tai per google ieskant, atdaro, kad cia kazkokia taupymo programa. Tai gal cia koks nors metinis mokestis g.gif

kazin, ka cia reiskia" You may have found SHOPPERDISC.CO.UK as a billing descriptor and a monthly membership fee on your credit or debit card statement "

Is cia kopinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 12 gruodžio 2013 - 19:41