Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

nepataikiau su dydžiu, tad vėl renku landsend.co.uk Vilniuje, dalinasi 7,50 svarų siuntimas. yra 30 proc. nuolaida viršutiniams rūbams 4u.gif AZ
Atsakyti
Mergiukės kur perkat į plaukus dukrytėms papuošaliukus,gumytes ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 12 gruodžio 2013 - 13:21
Sveikos,
gal kuri renkate is pharmacyathand? prisijungtinoreciau ax.gif
Atsakyti
Jungciausi prie SD
Atsakyti
QUOTE(Ručike @ 2013 12 12, 14:26)
Jungciausi prie SD

Na va, 5 minutes pavėlavot, užsisakiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2013 12 12, 11:20)

Jei sugalvosit, parasykit biggrin.gif Man tik keliu menkniekiu reik, kuriuos pamirsau uzsisakyt praeita karta doh.gif Kol nemokamas siuntimas, reik naudotis proga...Ale iki 50 svaru nemazai truksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 12 12, 13:00)
Nuo uzsakymo ar nuo issiuntimo dienos?

Nuo užsakymo dienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 12, 12:02)
Man paskutini pristate per 10 darbo dienu
Man su paskutiniu nepristate poros zaislu, vienas dingo is prekybos, o kitas matyt kai pokavo nebuvo, tai prie jo irgi buvo tas prierasas. Tai jo sake nesius, nes uzsakymas liko mazesnis nei 15 euru, tipo pakartot is naujo jei reikia  ax.gif

Per 10 dienu nuo issiuntimo ar nuo uzsakymo?
Pas mane nera prekyboje jau vieno zaislo, bet jis yra prie tu, kurie jau kaip ir issiusti. Tai gal as paskutini gausiu g.gif
O tie trys, prie kuriu yra uzrasas "Bestellugn wird bearbeitet", tai prekyboje dar yra, kainos nepasikeitusios ir suma apie 30 e. Na kadangi nemazas palyginus krepselis mano buvo, tai realu, kad tiesiog i dvi dalis isskaide. Na greiciau jau siustu.... Kazkaip niekad jokiu problemu su jais nebudavo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2013 12 12, 13:37)
Nuo užsakymo dienos rolleyes.gif

Pasiseke jums...
Na ankstesniais metais, kiek uzsakinejau, tai net gruodzio vidury uzsakius Kaledoms gaudavau. O dabar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 12 12, 14:10)
Mergiukės kur perkat į plaukus dukrytėms papuošaliukus,gumytes ir t.t. 4u.gif

Gumytes pirkau http://www.buyincoin.../item/5654.html , o segtukus - ebay.
Atsakyti
Ar esat kada papildžiusios SD jau padarytą užsakymą? Neišeina man doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 12 12, 14:10)
Mergiukės kur perkat į plaukus dukrytėms papuošaliukus,gumytes ir t.t. 4u.gif


As gymboree perku per tarpininkes ax.gif

QUOTE(LinaGustė @ 2013 12 12, 14:42)
Per 10 dienu nuo issiuntimo ar nuo uzsakymo?
Pas mane nera prekyboje jau vieno zaislo, bet jis yra prie tu, kurie jau kaip ir issiusti. Tai gal as paskutini gausiu  g.gif
O tie trys, prie kuriu yra uzrasas "Bestellugn wird bearbeitet", tai prekyboje dar yra, kainos nepasikeitusios ir suma apie 30 e. Na kadangi nemazas palyginus krepselis mano buvo, tai realu, kad tiesiog i dvi dalis isskaide. Na greiciau jau siustu.... Kazkaip niekad jokiu problemu su jais nebudavo  doh.gif
Papildyta:

Pasiseke jums...
Na ankstesniais metais, kiek uzsakinejau, tai net gruodzio vidury uzsakius Kaledoms gaudavau. O dabar...  doh.gif


Nuo uzsakymo padarymo dienos. Mano irgi buvo labai net nemazas siuntinys, tik kad va neidetas liko mazas. Siaip visus tuos zaislus gavau vienoj diiiidelej dezej, gerai, kad inese i vidu biggrin.gif
Man siais metais nesiseka su mytoys, vis kokiu brokuotu apluzusiu zaislu ideda, arba is rubu ne ta dydi, pas juos sistemoj buna sumaisyta doh.gif Tik tiek, kad bendrauja labai maloniai, visada labai greit atraso, spredzia problema irgi greit.
Tik kad pinigus grazina nepalankiu kursu, ir viena karta virs menesio turejau laukti grazinimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 12 gruodžio 2013 - 14:14
QUOTE(emabark @ 2013 12 12, 10:14)
Na gal as ir paskubejau su pavardem (gal tikrai yra aplinkybiu kuriu mes nezinom!.

Telef.nr. neturit?
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 12, 13:51)
Ar esat kada papildžiusios SD jau padarytą užsakymą? Neišeina man doh.gif .

Man rods neįmanoma. Atšaukdavau senąjį ir dariau naują.
Atsakyti