Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 12 12, 10:58)
iš ali gavau viena maike vietoj dvylikos. iš kart nufotkinau pakeli. parasiau kad 12 ten net nebutu tilpusi. fotkinau su liniuote šalia. pardaveja is kart sutiko viska grazinti  g.gif



abiems pardavejams rasiau, nieko neatrase, ignoras visiskas, nei labas, nei sorry. vienam visgi dar spejau atsiliepima palitki, pries tai perspejus, kad parasysiu, kad jis melagis. ir padare gudriai, kai pirkau, rase, kad lot 10, o po ti pataise i 1 pack. bet matosi apacioje, kad pirkta su lot 10. parasiau, viska atsiliepimuose. bet ignoras ir toliau.

kita preke isvis istryne is ali, not found, zodziu su...os verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 12 gruodžio 2013 - 11:06
Va todėl ir nemėgstu nei ebay, nei ali schmoll.gif Visokio plauko pardavėjų ten pilna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 12 12, 11:36)
Ar butu kaunieciu, norinciu ko is Sportsdirectblush2.gif


gundausi ax.gif
Atsakyti
gal kam prireiks rolleyes.gif

Lindex parduotuvese visom neakcijinems vaiku prekems 3 uz 2 kaina. Nuo 12 12 iki12 15d.

o sukurus kaledini pasveikinima Lindex internetineje svetaineje>gausite koduka, su kuriuo 1 prekei iki 12 18 pritaikys 25% nuolaida ir pristatys i Jusu pasirinkta parduotuve LT nemokamai thumbup.gif
as jau pasinaudojau ax.gif
Atsakyti
Pagaliau pasikeite Gap statusas is in progres i shipped thumbup.gif
Bet ziuriu, kad issiusta 10 d, o jokios issiuntimo nurodos negavau
Atkasiau, kad siuntinukas jau Vilniuje, nu visai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 12 gruodžio 2013 - 11:38
QUOTE(deltadu @ 2013 12 12, 09:56)
Is mytoys.de man atejo per 9 dienas thumbup.gif

Nuo uzsakymo ar nuo issiuntimo dienos?
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 12, 09:04)
Kas dabar paskutiniu metu pirkot is Mytoys.de per kiek laiko nuo uzsakymo padarymo(ne issiuntimo) gavot prekes? ne patingekit atsakyt,aciu blush2.gif  4u.gif


Man paskutini pristate per 10 darbo dienu

QUOTE(LinaGustė @ 2013 12 12, 10:13)
lapkricio 28 d. padariau uzsakyma. Vakar jau rasiau el. pastu, kodel dar neissiustas uzsakymas mano. Vakare i dvi dalis isskaide, o va ryte pazymeta, kad viena dalis jau issiusta, o kita dalis is triju prekiu, visa dar "bearbeitet". Na, man jau ramiau, per savaite is DE DHL manau atves smile.gif Kad tik ta antra dali greiciau issiustu  unsure.gif


Man su paskutiniu nepristate poros zaislu, vienas dingo is prekybos, o kitas matyt kai pokavo nebuvo, tai prie jo irgi buvo tas prierasas. Tai jo sake nesius, nes uzsakymas liko mazesnis nei 15 euru, tipo pakartot is naujo jei reikia ax.gif
Atsakyti
Vaje, vadinas išsiuntus užsakymą mytoys.de gruodžio 10d. greičiausiai liksiu be dovanų unsure.gif... Nes statusas vis dar "bearbeitet" verysad.gif. Parašiau e-mail'ą jiems, gal padės...
Atsakyti
QUOTE(kaspasakemiau @ 2013 12 12, 13:08)
Vaje, vadinas  išsiuntus užsakymą mytoys.de gruodžio 10d. greičiausiai liksiu be dovanų unsure.gif... Nes statusas vis dar "bearbeitet" verysad.gif. Parašiau e-mail'ą jiems, gal padės...


Tai dar tik 2 dienos praejo g.gif Jie db kazkaip su informacijos atnaujinimu veluoja, man ilgai rase, kad siuntinys vis dar vokietijoj, o paskui tik sast ir gavau, tada ir informacija atsinaujino ax.gif
Atsakyti
Po kiek svarą šiandien swedas nuskaito? Gal kuri kažką pirkot?
Kažkokia šiaulietė norėjo prisijungt prie SD, už valandos užsakinėsiu, ir taip turiu nemokamą siuntimą, bet jei nedaug galiu prijungt 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 12, 13:15)
Po kiek svarą šiandien swedas nuskaito? Gal kuri kažką pirkot?
Kažkokia šiaulietė norėjo prisijungt prie SD, už valandos užsakinėsiu, ir taip turiu nemokamą siuntimą, bet jei nedaug galiu prijungt 4u.gif .


man snd nuskaiciavo 4.150, o pries pora dienu 4.171
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 12 gruodžio 2013 - 12:22
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 12, 13:21)
man snd nuskaiciavo 4.150, o pries pora dienu 4.171

Ačiū 4u.gif
Atsakyti