Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(barbuska @ 2013 12 12, 00:13)
Noriu paklausti ar yra kas jungėsi prie narės samientos jungiausi prie E5 pirkimų, parašė, kad negavo vieno mano daikto, taigi pinigus įdės su siuntinuku, bet paskui parašė, kad perves, kai pati gaus, o štai galiausiai visiškai pradingo ir į laiškus neatsako g.gif Na praėjo jau tiek laiko, kad net sportsdirectas būtų grąžinęs smile.gif


Aš jungiausi su H&M jokių nesklandumų nebuvo. Gal kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 12, 08:04)
Kas dabar paskutiniu metu pirkot is Mytoys.de per kiek laiko nuo uzsakymo padarymo(ne issiuntimo) gavot prekes? ne patingekit atsakyt,aciu blush2.gif  4u.gif

lapkricio 28 d. padariau uzsakyma. Vakar jau rasiau el. pastu, kodel dar neissiustas uzsakymas mano. Vakare i dvi dalis isskaide, o va ryte pazymeta, kad viena dalis jau issiusta, o kita dalis is triju prekiu, visa dar "bearbeitet". Na, man jau ramiau, per savaite is DE DHL manau atves smile.gif Kad tik ta antra dali greiciau issiustu unsure.gif
Atsakyti
Laba diena.

Gal kas planuoja uzsakineti is TBS? Domintu Klaipeda, bet prisijungciau ir prie kitu. dabar -50% mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 11, 23:16)
Ar bandete kada pacios MATALAN pirkti? nesu bandzius, bijau, kad nepraeis ir pinigus uzkabins


Nežinau kaip dabar, bet prieš pusantrų metų nepriėmė LT kortelės smile.gif



Kad nespamint, paklausiu pati gerbiamų šopomanių:

Ar TBS meilės laiškus rašyti reikia po to kai pinigus pakabino, ar prieš kad leistų normaliai apsipirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 12 gruodžio 2013 - 09:31
QUOTE(wgs @ 2013 12 12, 09:29)
Nežinau kaip dabar, bet prieš pusantrų metų nepriėmė LT kortelės smile.gif
Kad nespamint, paklausiu pati gerbiamų šopomanių:

Ar TBS meilės laiškus rašyti reikia po to kai pinigus pakabino, ar prieš kad leistų normaliai apsipirkti?


po to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 12 12, 10:13)
lapkricio 28 d. padariau uzsakyma. Vakar jau rasiau el. pastu, kodel dar neissiustas uzsakymas mano. Vakare i dvi dalis isskaide, o va ryte pazymeta, kad viena dalis jau issiusta, o kita dalis is triju prekiu, visa dar "bearbeitet". Na, man jau ramiau, per savaite is DE DHL manau atves smile.gif Kad tik ta antra dali greiciau issiustu  unsure.gif



Uzsakiau 25 d., siandien jau gauta wink.gif bet ir isskaide i dvi dalis
Atsakyti
Is mytoys.de man atejo per 9 dienas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 12 gruodžio 2013 - 10:05
QUOTE(barbuska @ 2013 12 12, 00:13)
Noriu paklausti ar yra kas jungėsi prie narės samientos jungiausi prie E5 pirkimų, parašė, kad negavo vieno mano daikto, taigi pinigus įdės su siuntinuku, bet paskui parašė, kad perves, kai pati gaus, o štai galiausiai visiškai pradingo ir į laiškus neatsako g.gif Na praėjo jau tiek laiko, kad net sportsdirectas būtų grąžinęs smile.gif

Labukas, noriu pasakyti, kad cia tikriausiai yra nelabai saziningas zmogus. Man Ji jau 2 menesius negrazina pinigu uz neateita uzsakyma is HM! Paaiskinimai tokie pat. Tad mergaites bukite labai atsargios su nare SAMIENTA

(Samanta Zivelyte , Samanta Remeikiene ) gal net paskelbti jos banko saskjaita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 12 12, 09:29)
Nežinau kaip dabar, bet prieš pusantrų metų nepriėmė LT kortelės smile.gif
Kad nespamint, paklausiu pati gerbiamų šopomanių:

Ar TBS meilės laiškus rašyti reikia po to kai pinigus pakabino, ar prieš kad leistų normaliai apsipirkti?

Kaip ir po. Bet kai pasikeičiau adresą, tai buvau 99% įsitikinus, kad pakabins, tai nedarius užsakymo išanksto jiems brūkštelėjau. Buvo sales, tai ir pakabintų pinigų būtų gaila ir kol per kelis kartus susirašytumėm, nieko nebeliktų smile.gif
Papildyta:
Na gal išanksto nereik pavardžių ir sąskaitų. Nebent visiškai nebebendrauja ir dėjo į kojas.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 12 12, 11:03)
Kaip ir po. Bet kai pasikeičiau adresą, tai buvau 99% įsitikinus, kad pakabins, tai nedarius užsakymo išanksto jiems brūkštelėjau. Buvo sales, tai ir pakabintų pinigų būtų gaila ir kol per kelis kartus susirašytumėm, nieko nebeliktų  smile.gif
Papildyta:
Na gal išanksto nereik pavardžių ir sąskaitų. Nebent visiškai nebebendrauja ir dėjo į kojas.

Na gal as ir paskubejau su pavardem (gal tikrai yra aplinkybiu kuriu mes nezinom!), bet kaip elgtis, jei jau 3 savaites bandau graziuoju tartis, zmogus visiskai nereaguoja i mano prasymus, bent atsakyti kokia situacija, nekalbant apie pinigu grazinima. Taigi visi zmones ir galima suprasti, bet kai jokios reakcijos, vercia pagalvoti....tuolab kad as jau ne viena ir yra skirtingos parduotuves.
Atsakyti
Ar butu kaunieciu, norinciu ko is Sportsdirect? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 12, 09:39)

su aliexpress irgi ablomas gavosi, pirkau 10 pakeliu, gavau tik 1. ale dabar gudriai mane apmove, ties skaiciukai labai greit pasibaige ir as ju nepratesiau ir vsio, finished, pinigai nuejo pardavejui, menuo praejo, atsiliepimo irgi neduoda palikti. ir taip su dviem daiktais, nuostolis apie 100lt. gaila tik to, kad geriau vaikusvajonems juos skirciau, ale tegul tie kinieciai paspringsta su savo apgavimais, tikiu,kad viskas grizta atgal.


iš ali gavau viena maike vietoj dvylikos. iš kart nufotkinau pakeli. parasiau kad 12 ten net nebutu tilpusi. fotkinau su liniuote šalia. pardaveja is kart sutiko viska grazinti g.gif
Atsakyti