Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

sveikos
ar galioja dar koks kodukas mangooutlet? ir iki kada? ir pasiteirausiu kaip visiskai zalia ar psl galutine kaina=siuntimas dauginti is kurso? o gal kokia kita sistema?

Aciu
Atsakyti
Merginos, gal kuri norėtų papuošti savo mergytę? ne tą dydį atsiuntė verysad.gif

Parduodu ką tik gautą naują nuostabią suknytę mažai princesytei wub.gif
Dydis 6-12 mėn, tiktų ir iki 2 m smulkiai mergičkai manau smile.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Merginos ,gal kuri pirkot SD vaikinukui žieminius batus? Jei geri parekomenduokit 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ar yra kas jungėsi prie narės samientos jungiausi prie E5 pirkimų, parašė, kad negavo vieno mano daikto, taigi pinigus įdės su siuntinuku, bet paskui parašė, kad perves, kai pati gaus, o štai galiausiai visiškai pradingo ir į laiškus neatsako g.gif Na praėjo jau tiek laiko, kad net sportsdirectas būtų grąžinęs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbuska: 11 gruodžio 2013 - 23:14
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 11, 22:37)
nors su mothercare pianinu man nepasisese sad.gif nera garso, kazkas su laidais, bandysime atiduoti elektrikams. o mothercare pasiule atvezti jiems i centra, aciu  biggrin.gif  neapsimokes man siust atgal, dar ten siust/vezt, ech.

Man su mothercare irgi beda. Mob.aukle sugedo po 5men naudojimo. O moketa virs 100sv doh.gif siusti pagal garantini per daug vargelio. Idaviau meistrams tikiuosi pavyks suremontuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 12 12, 00:55)
Man su mothercare irgi beda. Mob.aukle sugedo po 5men naudojimo. O moketa virs 100sv  doh.gif  siusti pagal garantini per daug vargelio. Idaviau meistrams tikiuosi pavyks suremontuoti  verysad.gif

o kodėl daug vargo? man su viena UK parduotuve,kuri nesiunčia į LT buvo nesklandumas, kad dviejų dalių kombio viena dalis 3T, o kita 6mėn biggrin.gif Tai jiems po 3mėn tik nusiunčiau foto,nes vasarą pirkau ir nepakavau iki sezono... tai pasakė,kad grąžinčiau ..atsiuntė visus popierius nemokamam siuntimui..tai parašiau,kad siųsiu iš LT,nes atostogavau ale UK,tada ir užsisakiau, o dabar esu LT..tai apmokėjo visas siuntimo išlaidas 4u.gif jiems tik foto reikėjo čekio smile.gif
aš tai matyt eičiau iki galvo tokiais atvejais blush2.gif nebent meistrų darbas kainuotų 20-30lt... tai dėl tiek nežaisčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 12, 00:00)
o kodėl daug vargo? man su viena UK parduotuve,kuri nesiunčia į LT buvo nesklandumas, kad dviejų dalių kombio viena dalis 3T, o kita 6mėn  biggrin.gif  Tai jiems po 3mėn tik nusiunčiau foto,nes vasarą pirkau ir nepakavau iki sezono... tai pasakė,kad grąžinčiau ..atsiuntė visus popierius nemokamam siuntimui..tai parašiau,kad siųsiu iš LT,nes atostogavau ale UK,tada ir užsisakiau, o dabar esu LT..tai apmokėjo visas siuntimo išlaidas  4u.gif  jiems tik foto reikėjo čekio smile.gif
aš tai matyt eičiau iki galvo tokiais atvejais  blush2.gif  nebent meistrų darbas kainuotų 20-30lt... tai dėl tiek nežaisčiau smile.gif

Na kadangi tai buvo pirkta uk adresu, per tuki reiktu siusti jiems kad jie perduotu remontui, o paskui vel parsisiusti atgal 4u.gif nes nesugalvoju kaip reiktu paaiskinti kaip aukle atsidure Lt. blush2.gif
Atsakyti
Gal kas noretu prisijungti prie NEXT, noriu siustis tiesiai i LT, bet reik surinkti nemokama pristatyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 12 12, 07:04)
Gal kas noretu prisijungti prie NEXT, noriu siustis tiesiai i LT, bet reik surinkti nemokama pristatyma  4u.gif


Nesupratau g.gif kad ir taip nemokamai kai tiesiai I LT
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 12 12, 07:24)
Nesupratau  g.gif kad ir taip nemokamai kai tiesiai I LT


Nu jo pasikeite dabar nuo 20 euru.



Kas dabar paskutiniu metu pirkot is Mytoys.de per kiek laiko nuo uzsakymo padarymo(ne issiuntimo) gavot prekes? ne patingekit atsakyt,aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 12, 00:00)
o kodėl daug vargo? man su viena UK parduotuve,kuri nesiunčia į LT buvo nesklandumas, kad dviejų dalių kombio viena dalis 3T, o kita 6mėn  biggrin.gif  Tai jiems po 3mėn tik nusiunčiau foto,nes vasarą pirkau ir nepakavau iki sezono... tai pasakė,kad grąžinčiau ..atsiuntė visus popierius nemokamam siuntimui..tai parašiau,kad siųsiu iš LT,nes atostogavau ale UK,tada ir užsisakiau, o dabar esu LT..tai apmokėjo visas siuntimo išlaidas  4u.gif  jiems tik foto reikėjo čekio smile.gif
aš tai matyt eičiau iki galvo tokiais atvejais  blush2.gif  nebent meistrų darbas kainuotų 20-30lt... tai dėl tiek nežaisčiau smile.gif


mano atveju siuntimas i lt jau ir taip gavosi apie 22lt, tai man atgal siusti 22lt, pataisytu ji, ir vel issiustu ar kita duotu, tai vel 22lt. per uk tai gal ir kompensuotu, ale tuos siuntimu i lt tai nea. tai tuos 50lt paprasciau gal elektrikui sumoketi, na o jei nesutaisys, tai i nuostolius nurasyti.

su aliexpress irgi ablomas gavosi, pirkau 10 pakeliu, gavau tik 1. ale dabar gudriai mane apmove, ties skaiciukai labai greit pasibaige ir as ju nepratesiau ir vsio, finished, pinigai nuejo pardavejui, menuo praejo, atsiliepimo irgi neduoda palikti. ir taip su dviem daiktais, nuostolis apie 100lt. gaila tik to, kad geriau vaikusvajonems juos skirciau, ale tegul tie kinieciai paspringsta su savo apgavimais, tikiu,kad viskas grizta atgal.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 12 11, 23:34)
Jus?  bigsmile.gif


Aš nemoku iš tos pardės ten, man galva išsyk pradeda skaudėt nuo tos lenkų kalbos doh.gif

Lęšių tai man labai reikia, na gal yra kokia gudresnė ir apsiims padaryt užsakymą??? mirksiukas.gif
Atsakyti