Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 11, 18:55)
Mergaites, kur rast Vilniuj adapteriuka is UK i LT rozete?
Dekui 4u.gif

Pvz. Senukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 11, 18:55)
Mergaites, kur rast Vilniuj adapteriuka is UK i LT rozete?
Dekui 4u.gif

bet kurioje parduotuveje, kuri prekiauja buitine technika
Atsakyti
ar jau kas dedat demarus? kazkaip man pingvinuose kulnas ir pirstai saltoki, arba batai per dideli, ir kaip sakant neisyla, arba kazkas negerai. nes ankstesni modeliai tokie buvo pakelti nuo zemes, padas buvo toks storas, su pingvinais jis jau toks plokscias, plonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 11, 20:19)
ar jau kas dedat demarus? kazkaip man pingvinuose kulnas ir pirstai saltoki, arba batai per dideli, ir kaip sakant neisyla, arba kazkas negerai. nes ankstesni modeliai tokie buvo pakelti nuo zemes, padas buvo toks storas, su pingvinais jis jau toks plokscias, plonas  g.gif


Mes dedam tuos plokščius, kaip sakot, Billy modeliuką. Šiandien per pliurzę, per balas dvi valandas vaikštinėjom, kojytės šiltos su plona kojinyte, neperšlapo, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2013 12 11, 19:04)
bet kurioje parduotuveje, kuri prekiauja buitine technika

Moki vezi neradau, tik usa, tai sakau, gal kazkas tikrai zinot, kur yra blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
pirmą kart bandysiu pasinaudoti Pirk Anglijoje paslaugomis. Aišku, elgiuos nelogiškai, bet užtat mokeriškai biggrin.gif pirma pirkau jų adresu, paskui paskaičiau atsiliepimus internete. Truputį išsigandau. Esu skaičiuos, kad šioj temoj daug kas naudojasi, reikškia ne viskas taip blogai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 11, 18:34)
Moki vezi neradau, tik usa, tai sakau, gal kazkas tikrai zinot, kur yra blush2.gif

As pirkau senukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2013 12 11, 19:39)
Sveikos,
pirmą kart bandysiu pasinaudoti Pirk Anglijoje paslaugomis. Aišku, elgiuos nelogiškai, bet užtat mokeriškai biggrin.gif  pirma pirkau jų adresu, paskui paskaičiau atsiliepimus internete. Truputį išsigandau. Esu skaičiuos, kad šioj temoj daug kas naudojasi, reikškia ne viskas taip blogai? 4u.gif

Oi, nusiraminkit, viskas su jais gerais:) Tik ju paslaugomis ir naudojames thumbup.gif Visur buna visokiu nesklandumu, bet sie tikrai geranoriski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 12 11, 18:44)
Oi, nusiraminkit, viskas su jais gerais:) Tik ju paslaugomis ir naudojames thumbup.gif Visur buna visokiu nesklandumu, bet sie tikrai geranoriski smile.gif


Reiks ir man pereit prie ju paslaugu, nors ir nera patogus atsiemimas... Svarbu, kad ignoro nebutu is ju puses, nes nu griuk negyvas, kai negauni atsakymu i elementarius uzklausimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 11, 18:19)
ar jau kas dedat demarus? kazkaip man pingvinuose kulnas ir pirstai saltoki, arba batai per dideli, ir kaip sakant neisyla, arba kazkas negerai. nes ankstesni modeliai tokie buvo pakelti nuo zemes, padas buvo toks storas, su pingvinais jis jau toks plokscias, plonas  g.gif

mes jau dedam. nepastebėjom, kad šaltų, bet ir ilgai lauke nebuvom dar
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2013 12 11, 19:39)
Sveikos,
pirmą kart bandysiu pasinaudoti Pirk Anglijoje paslaugomis. Aišku, elgiuos nelogiškai, bet užtat mokeriškai biggrin.gif  pirma pirkau jų adresu, paskui paskaičiau atsiliepimus internete. Truputį išsigandau. Esu skaičiuos, kad šioj temoj daug kas naudojasi, reikškia ne viskas taip blogai? 4u.gif

manau internete visada lenviau rasti neigiamus, negu teigiamus atsiliepimus wink.gif o naudojamės sėkmingai jau metus. Visada esant nesklandumams randamas sprendimas. Esu tikrai patenkinta jų darbu ax.gif
Atsakyti