Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(zz_aiza @ 2013 12 11, 11:13)
gal kas žino per kiek laiko crocsai pasieks mane, jei snd nusileido warsawoje?  bigsmile.gif


Man rase sestadieni Warsuvoje, vakar jau gavau i Silute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2013 12 11, 12:13)
gal kas žino per kiek laiko crocsai pasieks mane, jei snd nusileido warsawoje?  bigsmile.gif

man po kelių dienų būna Vilniuj..pradžioj nusėsta kaune, ir tik tada į vilnių atvažiuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2013 12 11, 11:30)
mergaitės, padėkit susigaudyti su paypal refund'ais (pirmame psl. info nėra, paypal temą praverčiau, neradau  verysad.gif ) - negavau iš kiniečio prekių, sutarėm, kad grąžins pinigus, gavau iš paypal laišką, kad yang bao has issued a full refund for your payment. . laiškas gautas vakar. bet pinigų nematau niekur - nei paypal accounte, nei sąskaitoj. per kiek grįžta? ar man reikia dar kažką daryti, pvz.request money ar pan. ar nieko?
ačiū padėjusioms 4u.gif

as nieko nedarau, nieko nespaudziu smile.gif Laukit, gris pinigai i saskaita smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal kas turite is SD ir pakomentuotumete tokias striukes:
user posted image
http://www.sportsdir...olcode=66848390

user posted image
http://www.sportsdir...olcode=66838990
Atsakyti
Mergaites kas pirko su manim saldinius thumbup.gif thumbup.gif pagaliu sulaukem visu saldainiu thumbup.gif thumbup.gif

Ka pamoka turejau nemaza svarbu viskas gerai beigesi ax.gif thumbup.gif

Merginos ka dabar paypal byla tiesiog nutraukti g.gif
Atsakyti
idomu dar LPEXPRESS vykdo kokia akcija ar cia viskas jau baiges?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 11, 12:31)
Man rase sestadieni Warsuvoje, vakar jau gavau i Silute 4u.gif

Mano šiandien Varšuvoj, nenoriu kad rytoj į namus atneštų, vyras paims, o ten jam kalėdinė dovana. Kaip paprašyt, kad į darbą atvežtų. Jie net neskambina kaip DHL, praeitą kart kaimynei atidavė. Tai gerai, kad mes gerai sutariam, o kiek būna kaimynų priešų lotuliukas.gif .
Atsakyti
gal susiduret su amazon tokio situacija: uzsakyma isskaide dalimis pristatyti, bet uzrezervavo dalimis daug daugiau pinigu. ar jie po to nenuskaitys ju? ar cia jau ieskot tiesos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 11, 13:31)
Mano šiandien Varšuvoj, nenoriu kad rytoj į namus atneštų, vyras paims, o ten jam kalėdinė dovana. Kaip paprašyt, kad į darbą atvežtų. Jie net neskambina kaip DHL, praeitą kart kaimynei atidavė. Tai gerai, kad mes gerai sutariam, o kiek būna kaimynų priešų lotuliukas.gif .


Aš tokiu atveju pati pasiimu iš DHL sandėlių, prieš tai pasiskambinu į ofisą ir paprašau, kad kurjeris paliktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 11, 13:31)
Mano šiandien Varšuvoj, nenoriu kad rytoj į namus atneštų, vyras paims, o ten jam kalėdinė dovana. Kaip paprašyt, kad į darbą atvežtų. Jie net neskambina kaip DHL, praeitą kart kaimynei atidavė. Tai gerai, kad mes gerai sutariam, o kiek būna kaimynų priešų lotuliukas.gif .

neskambina,nes gali būti,jog neturi nr smile.gif pas crocs sistemoj jei nr įrašėt tik prie telefono- jis neatsispausdina smile.gif aš nr visad dar įrašau prie adress line 2 4u.gif o šiaip pagal trackingą parašykit pati DHL kur norėtumėt ,kad tą siuntą atveštų smile.gif
Atsakyti
Jau nebeturiu 4u.gif
QUOTE(simpa @ 2013 12 11, 10:06)
Gal kuriai reikia dovaninio popieriaus is SD 10m? Atliko  4u.gif 3.55Lt

Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2013 12 11, 12:30)
bet pinigų nematau niekur - nei paypal accounte, nei sąskaitoj.

po keliu dienu sugris pinigai i kortele, nieko nereikia daryti smile.gif tiesiog kantriai laukti smile.gif

QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 12 11, 13:32)
gal susiduret su amazon tokio situacija: uzsakyma isskaide dalimis pristatyti, bet uzrezervavo dalimis daug daugiau pinigu. ar jie po to nenuskaitys ju? ar cia jau ieskot tiesos?  g.gif

buvo man kazkada, bet pasieme, kiek reikejo smile.gif
Atsakyti