Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 206 tema

QUOTE(leone @ 2013 12 10, 17:21)
o gal zinot kaip su striukem, nes sukneles kiek pirkau tai pamazintos g.gif

turiu paltą ir dvi striukes. Nešioju M, pirkau M- tiko puikiai. Beje pūkinės labai "šeriasi" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 12 10, 13:44)
Merginos o kaip sie crocsai, silti, tinkami vaikams ziemai?
http://www.crocs.eu/...ear-newarrivals


Trecia ziema su tokiais vaikstom. Nesala kojos, tik turim 2 poras, nes nespeja dziuti... Bet patenkinti...Va jau 3 dydis vos vos, po ju dairysiuosi suaugusiu moterisku juodu cool.gif

Bet jie kaip ir visi crosai- judi- nesalta, stovi- pradeda salti kojos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekieno: 10 gruodžio 2013 - 16:48
QUOTE(leone @ 2013 12 10, 16:21)
o gal zinot kaip su striukem, nes sukneles kiek pirkau tai pamazintos g.gif

Ne, striukės nesu pirkus.
Atsakyti
Sveikos, kas SD perka, noreciau vienos prekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 10, 09:51)

Aš šių labai norėčiau, gal kuri imsit ir galėumėt priglausti ? Turiu papildomą 20proc koduką 4u.gif
Atsakyti
Dekui meginos, kurios del crocsiuku vaikisku atsakete 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2013 12 10, 18:31)
Aš šių labai norėčiau, gal kuri imsit ir galėumėt priglausti ? Turiu papildomą 20proc koduką  4u.gif

merginos sakė pirko pigiau- tai neleidžia sąžinė pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 10, 11:38)

o gust aš niekad už 62lt nemačiau..man pigiausi pernai 80lt buvo  g.gif  matyt pramiegojau biggrin.gif

tai apie ta vakar ir kalbejom, jus pirkot lapkricio gale - gruodzio pradzioje - tai tikrai nebuvo seilas ar geriausia ju kaina mirksiukas.gif As jau gal treti metai perku po nauju kazkur (zieminius) ir rugpjuti (vasarinius) - ir tikrai buna geriausios kainos 4u.gif Ka jie dabar siulo - yra tik nuolaideles... Va kai i outleta supuls batai su gerom kainom ir dar pritaikys ar tai 4 porom po 40%, ar trys uz dvieju kaina - va tada tai nuolaidos thumbup.gif

o tuos vyriskus ar ne po 70-80 pernai pirkom g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, ar dar vyksta kur lietuvoje akcija zaislams prekybos centre kokiam? Nes tik siandien is ligonines isejom, ir visas akcijas praleidom praeitos savaites.
Atsakyti
Nu va, siaip ne taip atsekiau istorijoj, kad 2012 metu, sausio 20d, Crocsus Gust - 3 poros kainavo 50 euru. Tai 1 pora ~17 eu (tik nepamenu, cia su -20pr ar be) smile.gif (buvo akcija 3 uz 2 kaina)
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 12 10, 19:53)
Nu va, siaip ne taip atsekiau istorijoj, kad  2012 metu, sausio 20d,  Crocsus Gust - 3 poros kainavo 50 euru. Tai 1 pora ~17 eu (tik nepamenu, cia su -20pr ar be)  smile.gif (buvo akcija 3 uz 2 kaina)

O as is open24 prigirebiau gust boot batuku vaikui 54-58lt smile.gif , buvo nuolaidos kodas 50lt, kad prisitaikytu, reikejo imti 2 poras. Lyg vasario men.
Atsakyti
O koks mango papildomas kodukas 40proc g.gif
Atsakyti