Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

QUOTE(AŠA @ 2014 01 06, 21:51)
Na, jei atsiliepimai geri ir išsirinkai, tai bus liuks  4u.gif Marmot Vilniuj galima pasimatuot mirksiukas.gif O su tom neperlyjamom dar toks niuansas yra - celofanas taigi neperlyjamas 100 proc., bet kiek tu jame pralindėsi rolleyes.gif todėl labai atsargiai žiūriu į tas, kur nerašo išgarinimo (kvėpavimo) cool.gif
iš esmės tai tau tiks bet kokia, nes jos ilgai vienu kartu nedėvėsi mirksiukas.gif o aš jau labai kritiškai ir priekabiai renkuosi, nes man reikia ir stipriems vėjams, ir liūtims, žodžiu, kone ekstremalioms sąlygoms  lotuliukas.gif todėl apie SD mano ir atsiliepimai tokie, kad kol Lietuvoj šuniui išvest, tai pats tas, o kai liūtis ir baba per siūlės, o ir ne tik per jas doh.gif nors prieš tai dar ir impregnavusi buvau... o vat tos Audimo (abu su vyru turėjom) - kažkoks stebuklas rolleyes.gif


Mountain headwear dar šitą žiūrėjau: Nazca .
Bet man ji jau storesnė pasirodė. Ir sunkesnė nei mano pasirinktoji. Tai pagalvojau, kad ji gali būti jau per stora man. Nes kaip sakiau, ieškau tik užsimesti.

Saviškę irgi planuoju impregnuoti. Kokį impregnatorių perki? Aš visada universalų Salamander naudojau. Gal kažką gero esi atradusi?

Ir dar "išmaniuosius" marškinėlius paėmiau pabandymui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 01 06, 21:07)
Saviškę irgi planuoju impregnuoti. Kokį impregnatorių perki? Aš visada universalų Salamander naudojau. Gal kažką gero esi atradusi?

Ir dar "išmaniuosius" marškinėlius paėmiau pabandymui.  smile.gif

Aš tris variantus: arba vokišką (iš Vokietijos, ne LT ar PL), arba Salamander, arba su nanodanga ką nors, pastarasis kažkaip tiek mašinai, tiek batams patinka smile.gif
Kokius blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2014 01 06, 22:23)
arba su nanodanga ką nors, pastarasis kažkaip tiek mašinai, tiek batams patinka smile.gif


Va kur tikrasis universalas. biggrin.gif

Marškiniai:
Mountain hardwear

ir Columbia.
Tik aišku, ne tokiomis kainomis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 01 06, 21:38)
Va kur tikrasis universalas.  biggrin.gif

Marškiniai:
Mountain hardwear

ir Columbia.
Tik aišku, ne tokiomis kainomis.  smile.gif


Na, mašinai kitokius perku biggrin.gif ten atskirai stiklam, atskirai kėbului, bet su nano biggrin.gif

Super marškinukai thumbup.gif O aš visada galvojau, kas tie išmanieji cool.gif pasirodo, pati turiu lotuliukas.gif The North Face esu nusipirkusi blush2.gif labai nustebau, kad vasariniai ir tokie stori, vyro irgi stori doh.gif bet šiaip smagūs tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(domisodo @ 2014 01 06, 20:06)
Labai ačiū už sveikinimus. 4u.gif

praleidau bigsmile.gif
Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(domisodo @ 2014 01 06, 21:06)
Labai ačiū už sveikinimus. 4u.gif
Ingel, o kada taviškės gimtadienis?


Jungiuos prie sveikinimų ,gražus jubiliejus! wub.gif 4u.gif smile.gif


Sense,kur trauksit?Slidinėt ? rolleyes.gif

Bet jau tema kokio aktyvumo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 06 sausio 2014 - 23:37
QUOTE(Sense @ 2014 01 06, 23:22)
praleidau  bigsmile.gif
Sveikinimai  4u.gif



QUOTE(klaara @ 2014 01 06, 23:34)
Jungiuos prie sveikinimų ,gražus jubiliejus! wub.gif  4u.gif  smile.gif
Sense,kur trauksit?Slidinėt ? rolleyes.gif

Bet jau tema kokio aktyvumo hihihi.gif

Ačiū wub.gif
Atsakyti
Nelabai as gaudausi jusu diskusijoj apie "kurtkes" blush2.gif Tai sita yra prie tu kur geresnes, ar kur eilines ? biggrin.gif Nes lyg ir neperlijo dar, lyg ir prakaitas nemusa viduj bunant...
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2014 01 07, 08:58)
Nelabai as gaudausi jusu diskusijoj apie "kurtkes"  blush2.gif Tai sita yra prie tu kur geresnes, ar kur eilines ? biggrin.gif Nes lyg ir neperlijo dar, lyg ir prakaitas nemusa viduj bunant...

Užskaitom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2014 01 07, 12:34)
Užskaitom 4u.gif

pataike zilvinas si karta biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu tokią striukę, iš AiC:
user posted image
o ir kelnes tokias pirkau, tik pagal mane mano 10000. Kolkas pasiteisino 100 proc.

AiC
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2014 01 07, 12:34)
Užskaitom 4u.gif



QUOTE(Cobre @ 2014 01 07, 13:07)
pataike zilvinas si karta  biggrin.gif


karsta.gif
Atsakyti