Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti.
Kas nuveikta, ko siekta kaip gyventa…
Ir kaip surasti tą gražiausią žodį artėjančiai žmogaus ir žemės šventei.
M. Martinaitis

Su artėjančiom šventėm sveikinu jus ir jūsų šeimas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ramaus Kūčių vakaro, smagių šv. Kalėdų, mieli keliautojai. 4u.gif

Temoje taip tylu. verysad.gif
Kažin, kaip Jurzolei sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi Jūržolės pasigendu ir vis apie ją pagalvoju.... Tikiuosi keliauja sėkmingai ir turiningai smile.gif

Su šventėm , mieli keliautojai smile.gif
Atsakyti
Jaukių švenčių visiems keliauninkams, kurie LT, ES ar už jūrų marių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagių švenčių visiems keliauninkams newyear.gif
Atsakyti
Su sventem, mieli keliautojai 4u.gif Mums sekasi puikiai, nepaisant lejtuve pasigauto bjauraus persalimo. Tailandas puikus, kalnai nuostabus, zmones mieli, maistas skanus, kokteiliai ir mokteiliai taipogi mirksiukas.gif Ryt laukia Mekongas ir Laosas bigsmile.gif
Atsakyti
Su sventem visus 4u.gif

Jurzole, be galo smagu, kad kelione puiki ir salis nenuvyle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 12 25, 13:25)
Su sventem, mieli keliautojai  4u.gif Mums sekasi puikiai, nepaisant lejtuve pasigauto bjauraus persalimo. Tailandas puikus, kalnai nuostabus, zmones mieli, maistas skanus, kokteiliai ir mokteiliai taipogi  mirksiukas.gif Ryt laukia Mekongas ir Laosas bigsmile.gif


Kaip smagu smagu, kad Jums viskas gerai ir kad šalis nenuvylė smile.gif
Atsakyti
Su Naujais metais, keliautojai!!! bigsmile.gif Sakoma, kaip metus pradesi, tokie jie ir bus, tad rasau cia ir linkiu visiems daug kelioniu ir ispudziu, kad turetumem ka papasakot ir tema nemerdetu! 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi sveikinu visus keliautojus su Naujaisiais smile.gif Tegul tas Naujųjų simbolis Arklys nugabena jus visus ten, kur veda svajonės smile.gif
Atsakyti
Aš irgi prisidedu prie sveikinimų. newyear.gif Tegul atėję metai išpildo visas svajones...
Mano metai prasidėjo su manosios kelionės planavimu ir reportažų skaitymu. bigsmile.gif Gal visi tokie metai bus? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais metais, mielieji. 4u.gif
Ko keliautojams labiausiai reikia? Kelionių - ko ir linkiu. 4u.gif

QUOTE(domisodo @ 2014 01 01, 19:27)
Mano metai prasidėjo su manosios kelionės planavimu ir reportažų skaitymu. bigsmile.gif Gal visi tokie metai bus? rolleyes.gif  biggrin.gif


Mačiau, kad jau renki info. wub.gif

Dėl Monserat mačiau klausei- choras gieda bazilikoje. Mišių laikas būna prie durų parašytas. Būtinai pasižiūrėkite tik nuvažiavę. Nes kai mes buvome, tai laikas skirėsi nuo to, kurį vis SM nurodydavo. Gal tą dieną kokia šventė buvo, o gal ne visomis dienomis vienodai, nežinau.
Mes vadovavomės sm forumo dalyvių nurodytu laiku, matėme, kad dar yra iki mišių laiko ir išėjome į kalnus. Jau paėjus, užgirdome varpų skambesį ir giedojimas kiek girdėjosi. Kalnuose tie garsai skambėjo wub.gif . Bet kol nusileidome neskubėdamos, mišios jau buvo į pabaigą.

O ką apie maršrutus norėjai sužinoti pakilus antru funikulieriumi? Ten kelių pasivaikščioti yra ne vienas, du tai tikrai.
Atsakyti