Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

QUOTE(Jurzole @ 2013 12 12, 23:15)
Jau svajoji apie Atlasa?  mirksiukas.gif Toje ir sekanciose dviejose foto - Bolivijos Andai.


Aha, nors pasvajoju ax.gif

Kad nepražiopsočiau - linkiu nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių artėjančioje kelionėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingel: 14 gruodžio 2013 - 17:40
QUOTE(Ingel @ 2013 12 14, 17:39)

Kad nepražiopsočiau - linkiu nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių artėjančioje kelionėje 4u.gif


priminkit, kada tas praziopsojimo deadline'as ? blush2.gif
Nors tikiu, kad Jurzole sugadinom iki tiek, kad nuvykus ras galimybe karts nuo karto prisijungti ir paraportuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Jūržole, jau lagaminai kraunami? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ojeeeeetus kokis grožis Jūržole wub.gif wub.gif wub.gif
Ugu, aš irgi iš anksto linkiu sėkmės, smagių švenčių ir krūvos įspūdžių jei vdrug išvarytm FB neprisidavus mirksiukas.gif Papirkau šnd tavo geriamo Malbeck vyno, tai per Kalėdas būsi prisiminta jį geriant mirksiukas.gif Tikiuosi, mano mintys pasieks tave ten toli toli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2013 12 14, 17:39)
Kad nepražiopsočiau - linkiu nepamirštamų įspūdžių ir nuotykių artėjančioje kelionėje 4u.gif

Aciu smile.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 12 14, 17:56)
priminkit, kada tas praziopsojimo deadline'as ?  blush2.gif
Nors tikiu, kad Jurzole sugadinom iki tiek, kad nuvykus ras galimybe karts nuo karto prisijungti ir paraportuoti  rolleyes.gif

Baisu net pagalvot, bet is esmes jau rytoj... doh.gif Nors lektuvas tik poryt popiet smile.gif Kaip visada, uzpuoles prieskelioninis nenoras kazkur judet is namu... ax.gif

O kad sugadinta jau as, tai faktas... kai tik bus internetas ir nors kruopele laiko beigi energijos vakare, tai butinai prisijungsiu smile.gif

QUOTE(jsgute @ 2013 12 15, 00:15)
Jūržole, jau lagaminai kraunami?  mirksiukas.gif

Jau... doh.gif Kazkaip labai jau letai veiksmas vyksta sikart, bet gal tureciau be panikos ir ekscesu rytoj pabaigti si nemalonu uzsiemima cool.gif Keliauti labai megstu, bet lagaminus krauti... brrr rolleyes.gif

QUOTE(ziulyte @ 2013 12 15, 20:55)
Ugu, aš irgi iš anksto linkiu sėkmės, smagių švenčių ir krūvos įspūdžių jei vdrug išvarytm FB neprisidavus  mirksiukas.gif Papirkau šnd tavo geriamo Malbeck vyno, tai per Kalėdas būsi prisiminta jį geriant  mirksiukas.gif Tikiuosi, mano mintys pasieks tave ten toli toli smile.gif

Aciu, aciu smile.gif Tikiuosi, Malbec patiks ir mintys bus teigiamos biggrin.gif mirksiukas.gif

Vakar buvom Amsterdame, sviesos sventeje. Siek tiek nuvyle siemetiniai eksponatai - pernai buvo daug graziau ir isradingiau. Bet uztai labai maloniai nustebino kaledine muge prie stoties, per visa gatve nusitiesusi - darr nesu maciusi Amsterdamo tokio kaledisko bigsmile.gif thumbup.gif

Amsterdamas pries Kaledas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 15 gruodžio 2013 - 23:23
Juržole, geros kelionės! smile.gif
Atsakyti
Jūržole ir aš palinkėsiu geros kelionės, ir būtinai parveš kaip visada fantastišką būsimą reportažą bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Rygos temoj man nieks neatsako,gal jūs pasakysit kaip Rygoj su mašinos statymu per šventes? Arba gal žinot kur kokią nemokamą aikštelę kuo arčiau senamiesčio?
Atsakyti
Jūržole, gero gero kelio ir daug įspūdžių. Jau iš anksto labai jų laukiu 4u.gif
Atsakyti
Jurzole, gero kelio, daugybės įspūdžių. 4u.gif
Lauksim grįžtančių. smile.gif
Atsakyti
Jūržole, geros kelionės, fantastiškų įspūdžių, gražių situacijų fotografijoms ir akims!

Laukiu jau įspūdžių smile.gif
Atsakyti
Linole, koks fainas paveiksliukas-pagalvojau, kad vėl kokią naujokę turim mirksiukas.gif
Atsakyti
Jūržole - geros kelionės, maišo įspūdžių, milijono teigiamų emocijų ir smagių žiemos švenčių kitame pasaulio krašte 4u.gif
Atsakyti