Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 07 spalio 2014 - 20:14
Stop kaime turbūt kažką gražaus įdėjo, bet man tik vieną nuotrauką rodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įdomi: 07 spalio 2014 - 18:09
Matosi, kad Lenkija cool.gif , bet foto tik viena... g.gif
Atsakyti
QUOTE(stopkaime @ 2014 09 24, 17:28)
Ne nu jus visiski degradai  mad.gif Nuo kovo menesio nei vienos zinutes?  blink.gif
Vel teks man gauivint sia tema... O gal visi sumaiset keliones su emigracija?  doh.gif  Nors ne, tada vistiek galetumet parasyt...
Zodziu taip, staigiai man pasakot kur geriausia nuotraukas internete pasidet, kad galeciau po to i reportaza det... smile.gif Anksciau laikydavau fotki. com, bet ten man eiles tvarka labai ismakaluoja... Maciau kiti deda i photobuket... Mano reikalavimai nedideli, kad neistrintu po kurio laiko, kad i reportazus galima idet butu ir kad nemokama butu, nieko daugiau smile.gif))

Apsireiškiu ir aš pavėlavus, atsiprašau...
Aš dedu į google plus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi, o ypac ASA smile.gif
Turiu problema.
Kazkaip cia atsitiko, kad as pradejau rasyt keliones reportaza, bet jis atsidure ne "kelioniu reportazuose", o "bendraminciuose" blush2.gif
O parasiau tai visai nemazai... Kad man nereiketu is naujo tiek darbo ideti, ar butu imanoma perkelti tai ka jau parasiau i "kelioniu reportazus"? Mano tema vadinasi "Anglija-Airija 2014". Buciau labai dekingas ir galeciau ja testi 4u.gif
Atsakyti
flirt.gif nail.gif
vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2015 10 26, 20:47)


Kur visi dingę??? g.gif nejaugi kelionių nebeplanuojate doh.gif nepatikėčiau blink.gif
Atsakyti
Feisbuke pasislėpę pletkina lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2015 11 08, 20:26)
Feisbuke pasislėpę pletkina  lotuliukas.gif  thumbup.gif

ot begėdžiai verysad.gif taip liūdna čia darosi... naujų temų mažėja unsure.gif
Atsakyti