Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

QUOTE(Ingel @ 2014 01 26, 19:45)
Jurzole, pasveikai? Man prie gerklės vėl kažkas bando kibt doh.gif

Skraido į tą Briuselį, bet man reikiamą dieną nėra ir sekančią nėra. Dėl dienos tai trumpą pažintį su kopūstais būt galima padaryt, bet ilgiau dėl vaiko mokslų, tai neišeina užsibūt. O šiaip tai kainos didesnės Vilnius-Briuselis -Vilnius, nei Briuselis-Sevilija-Briuselis. Dar per Paryžių būt galima į Faro, bet vėlgi nėr kaip susiderint iki to Paryžiaus normaliai. Jei nepavyks, matyt nelemta, bet tada gal automobiliu kitom kryptim patrauksim g.gif

Tai gal persalai kur? Pas jus gi ziema... pas mus tai lyja kelinta diena rolleyes.gif As tebesergu, ir toks idomus gripas si karta (jei cia gripas) - istisai skauda galva, streikuoja skrandis ir zarnynas, ir labai skauda koju raumenis ir nugara. Dar niekad neturejau tokios savotiskos simptomu puokstes cool.gif

O su persedimais kitur brangiau iseina, ane? I Vilniu (arba Ryga) juk nemazai avialiniju skraido, tai jei pasiziurejus skrydziu i Andaluzijos puse su jais? Mes kai skridom, tai i Malaga, bet jau nepamenu, su kuo... ai turbut charterinis skrydis buvo, nes tada emem fly&drive paketa.

Bet galetum nors kartais uzsukti i FB, a? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 26, 21:25)
Tai gal persalai kur? Pas jus gi ziema... pas mus tai lyja kelinta diena  rolleyes.gif As tebesergu, ir toks idomus gripas si karta (jei cia gripas) - istisai skauda galva, streikuoja skrandis ir zarnynas, ir labai skauda koju raumenis ir nugara. Dar niekad neturejau tokios savotiskos simptomu puokstes  cool.gif

O su persedimais kitur brangiau iseina, ane? I Vilniu (arba Ryga) juk nemazai avialiniju skraido, tai jei pasiziurejus skrydziu i Andaluzijos puse su jais? Mes kai skridom, tai i Malaga, bet jau nepamenu, su kuo... ai turbut charterinis skrydis buvo, nes tada emem fly&drive paketa.

Bet galetum nors kartais uzsukti i FB, a?  ax.gif


Mano mažė panašiais požymiais kaip tavo prasirgo, bet jai ne gripas, nes antibus gėrėm, tai praėjo. O aš tai po vakar pasivaikščiojimo (sugalvojom per šaltį pėščiom iki pardės eit doh.gif ) matyt sušalau.

Man iš Rygos geriausia, bet nieko nerandu. Per visas galimas jungtis knisu (LOndoną, Milaną, Barseloną, Dubliną, Paryžių, Eidhoveną...), gal pavyks, nesinori daugiau 550 mokėt žmogui. Man tinka tik Faro arba Sevilija, nes reikia dičkį pasiimti, o ir dienų ne kažką turėčiau, tai atmetu Malagą ir Alikantę, lieka tie du miestai tinkami. Keista, kad ne sezonu, bet nepigu.

Užsuku, fotkių pažiūrėt mirksiukas.gif Tik vakarais teišeina prie kompo, o kai pamatau jūsų paklodes su 400 ir daugiau žinučių, tai pasiduodu lotuliukas.gif Įsiterpt nepaskaičius neišeina, o kol perskaityčiau, tai naktis ateitų jaučiu ax.gif


Jurzole, į Meksiką nenorit? Aš tai labai norėčiau, kokioms 2 sav. man užtektų. Dar nieko nesakei kas tame Omane įdomaus yra. Pagūglinus, tai nuo galvos iki kojų baltai apsirengusių vyriškių išmetė, o dar ko yra?
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2014 01 26, 20:56)
Užsuku, fotkių pažiūrėt mirksiukas.gif Tik vakarais teišeina prie kompo, o kai pamatau jūsų paklodes su 400 ir daugiau žinučių, tai pasiduodu lotuliukas.gif  Įsiterpt nepaskaičius neišeina, o kol perskaityčiau, tai naktis ateitų jaučiu  ax.gif

Jurzole, į Meksiką nenorit? Aš tai labai norėčiau, kokioms 2 sav. man užtektų. Dar nieko nesakei kas tame Omane įdomaus yra. Pagūglinus, tai nuo galvos iki kojų baltai apsirengusių vyriškių išmetė, o dar ko yra?

Tai kad ne visada ilgos paklodes buna, ir siaip, uzsuk gi nors kartais pasilabint, nebutinai daug pliurpt mirksiukas.gif

Su Meksika tai taip idomiai gaunasi - is esmes norim, bet kazkaip jauciu, kad dar ne laikas, tai vis atidedu kitam kartui. Su Kuba irgi tas pats... ax.gif

Omanas, isivaizduoju, turetu buti panasus i Jordanija, tik tiek kad nera ten tokio pasaulinio garso objekto kaip Petra. Sostineje Muscat yra kelios demesio vertos mecetes, netoliese yra keli ispudingi fortai (Nizwa, Bahla, Jabrin), didziule dykuma (Wahiba Sands), kalnuotas regionas su kanjonais (Jebel Shams, Wadi Bani Awf), subtropinis pajuris, kur galima pamatyti delfinus ir juru vezlius. Nieko labai ypatingai ispudingo - tiesiog grazi ir idomi salis, gana turtinga, pusetinai liberali, saugi, keliai geri, zmones draugiski. Man labai tiktu savaites ar desimties dienu atostogoms vidurziemyje, kai pas mus salta ir slapia smile.gif
Atsakyti
Xi xi xi - o tai sutapo mūsų įspūdžiai iš foto su Ingel smile.gif Faktiškai vienu balsu tą patį atraportavom smile.gif Šiaip tai tikiu, kad Laosas irgi vertas dėmesio. Jei gyvenime pasitaikytų galimybė ten lankytis, nieku gyvu neatsisakyčiau, nes kažkada iš foto man jis nelabai patiko. Visom keturiom valinčiau ir likimui dėkočiau už tokią progą wink.gif
Čia jau Jūržolė mus taip išlepins ne tik gerom foto, bet ir egzotiškais kraštais, kad imsim pindėt su savo patiko/nepatiko smile.gif

O mano mintys kuo toliau, tuo labiau link Balkanų veržiasi... Kiba reik užsiimt po truputį jais vėl... Ir kaip šiais metais kvailais gaunasi mums su Lenkija. Visad pasikarstyt uolom važiuodavom gegužės 1d. šventėm. Šiemet gi velykinės vaikų atostogos baigiasi balandžio gal 27. Kitą savaitę ketvirtadienį jau gegužės 1. Tai kaip čia gausis su uolom... Negi jų nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 27 sausio 2014 - 18:56
QUOTE(ziulyte @ 2014 01 27, 18:55)
Xi xi xi - o tai sutapo mūsų įspūdžiai iš foto su Ingel smile.gif Faktiškai vienu balsu tą patį atraportavom smile.gif Šiaip tai tikiu, kad Laosas irgi vertas dėmesio. Jei gyvenime pasitaikytų galimybė ten lankytis, nieku gyvu neatsisakyčiau, nes kažkada iš foto man jis nelabai patiko. Visom keturiom valinčiau ir likimui dėkočiau už tokią progą wink.gif

O mano mintys kuo toliau, tuo labiau link Balkanų veržiasi... Kiba reik užsiimt po truputį jais vėl... Ir kaip šiais metais kvailais gaunasi mums su Lenkija. Visad pasikarstyt uolom važiuodavom gegužės 1d. šventėm. Šiemet gi velykinės vaikų atostogos baigiasi balandžio gal 27. Kitą savaitę ketvirtadienį jau gegužės 1. Tai kaip čia gausis su uolom... Negi jų nebus...

Nesupratau, ziulyt - neatsisakytum Laoso, nes kazkada is foto jis nepatiko? g.gif Tai gal patiko tada visgi? mirksiukas.gif

Mes tai Laoso nelabai ka ir matem is tikruju. Luang Prabang reikia patirti, kad pajusti jo zavesi, Mekongas ir tie kaimai - cia jau kaip kam, man kaip fotografijos maniakei labai idomu buvo. Siaip ten gamta labai ispudinga, kalnai, dziungles, bet tam mums pritruko laiko, tai nieko is to grozio praktiskai ir nematem, vieninteli suplanuota zygi aukstai i kalnus ir tai teko pakeisti i pasivaiksciojima po pakrantes kaimus, del MB persalimo. Bet va butent del kalnu galvoju, kad nuvaziavusi tu gal ir neisbrokytum Laoso mirksiukas.gif

Jei i Balkanus - tai kur konkreciai, i kuria sali vaziuotumet? Ar i kelias? As jau vel kuriu planus del Juodkalnijos, tik nebe balandzio pabaigai, o geguzes, tada jau ir sniegas gal kiek aptirpes bus kalnuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 27 sausio 2014 - 21:28
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 27, 21:27)
Nesupratau, ziulyt - neatsisakytum Laoso, nes kazkada is foto jis nepatiko?  g.gif Tai gal patiko tada visgi?  mirksiukas.gif

...Bet va butent del kalnu galvoju, kad nuvaziavusi tu gal ir neisbrokytum Laoso  mirksiukas.gif

Jei i Balkanus - tai kur konkreciai, i kuria sali vaziuotumet? Ar i kelias? As jau vel kuriu planus del Juodkalnijos, tik nebe balandzio pabaigai, o geguzes, tada jau ir sniegas gal kiek aptirpes bus kalnuose  smile.gif

Matai? Gali įsivaizduot kokia aš beprotė, jei važiuočiau ten, kur iš foto nepatiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi, tos foto, ta išankstinė nuomonė... Beveik tikra esu, kad kliedėčiau grįžus. O jei dar kalnai, tai be žodžių...

Balkanai - kol kas planas labai labai preliminarus: Serbija beveik kad tranzitu, Juodkalnija apie 5 dienos, galbūt užsukt į BiH dienai ir savaitė HR. Viso turim 16 dienų, tai gal kažką ir spėtume. Kalnų žygio planuot nedrįstu, nes su vaikais, tai nebent trumpi pasivaikščiojimai gautųsi, jei nebus sniego iki juosmens smile.gif
Atsakyti
Pratesiant diskusija apie Juodkalnija, labai grazus ir informatyvus puslapis apie Durmitor nacionalini parka, jo kalnus, ezerus ir marsrutus:

Durmitor
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 28, 18:13)
Pratesiant diskusija apie Juodkalnija, labai grazus ir informatyvus puslapis apie Durmitor nacionalini parka, jo kalnus, ezerus ir marsrutus:

Durmitor


Jurzole, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2014 01 28, 20:00)
Jurzole, kaip gražu wub.gif

Aha, nesvietiskai wub.gif drinks_cheers.gif

Kazi, as per 9 dienas speciau normaliai kazka Juodkalnijoj pamatyti ir tuo paciu nors pora dienu Durmitorui paskirti? Paprotinkit kas nors, kas jau buvot ax.gif
Atsakyti
Ir dar pasakykit, nuo kur ten konkreciai sitas Skadar ezero vaizdas atsiveria? wub.gif

user posted image
Atsakyti
Jurzole, kiek as supratusi esu, tai sita vieta galima rasti jei vaziuotum nuo Podgoricos link Skadaro (na, arba link Petrovaco, pajurio E80/E65 keliu), privaziuoji ezera, pavaziuoji dar truputeli ir yra issisakojimas: i kaire palei ezera link Albanijos ir galima tuo keliu i Ulcinj nuvaziuoti, arba i desine (Cetinje kryptimi tarsi). tai vat suksi i desine ir privaziuosi tuos vaizdus. pabandyk google maps pasididinti ta kelia ir nuotraukas pasidaryti, kad rodytu ir pamatysi tuos vaizdus prifotografuotus.
Papildyta:
Juodkalnija wub.gif

http://www.panoramio.../photo/90460676

user posted image

ot kokie, fotke radau juodkalnijos mapse, o raso, kad serbija. na, tiek to, lai buna grazu ir serbijoje biggrin.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 sausio 2014 - 22:17
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 25, 20:37)


As dabar i Birma dairausi, gal kitoms Kaledoms, gal dar kitiems metams, dar nezinau,



Pasak vienų užkietiejusių keliautojų, į Birmą teisiog privaloma nuvažiuoti, kol neprasidėjo globalinis suturistinimas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 26, 12:20)
Sioms kaledinems atostogoms gerai butu kur nors arciau issiruosti (viena is ideju - Omanas)


AAaaa, va ten irgi noriu. Buvau salia, bet galimybes ten uzvaziuoti neturejau verysad.gif
Papildyta:
Gavau pasiulyma pakeliaut po Panama. Is principo nebrangu, nors kelione visa suorganizuota - jau toks super paketas all inclusive, net su dviem dienom plaukiojimo po kanala. Taciau iki ten tai dar reiketu skristi biggrin.gif , taip, kad atpuola
Atsakyti