Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

QUOTE(ziulyte @ 2014 01 22, 14:45)
Va jums vaizdų iš balandžio Kroatijoje




Gražu, žalia taip dar šviežiai - taip, kad važiuojat tiktai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2014 01 22, 14:48)
Sveikos,
Grįžau  smile.gif


Lauksim ispudziu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2014 01 22, 16:39)
Ne, nebuvom ir tikrai ji yra mano svajonėse. Tik MT reik įkalbėt, nes jam Rumunija kol kas nibardzo smile.gif

Ot ir maniškiam nebardzo, kas te jiems darosi. Man tai visur reik lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 22, 15:51)
O del zmoniu - as dazniausiai darau reportazines "nematushkes",



Va tokios nuotraukos pačios gražiausios.

Ir nieko nežinau, čia laukiančių reportažo yra visa eilė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 23, 00:15)
Trecia ir paskutine fotoispudziu dalis - Kambodza  4u.gif

Jauciuosi dideli darba padariusi  doh.gif  smile.gif  Reportazo greitai nelaukit - reikia pailset  biggrin.gif


Na ką išsisukinėjimų meistre tu mirksiukas.gif , jokių pailsėjimų nono.gif . Savaitgaliui norim skaitinių 4u.gif .

Tai va, dabar galėsi apmėtyt pamidorais, bet man iš visų trijų mažiausiai patiko Laosas. O Ajutaja ir Kambodžos šventyklos thumbup.gif , jos to paties braižo, bent jau man taip susirodė. Dar ta baltoji šventykla wub.gif , tegu ir be istorinės vertės ar jokių UNESCO sąrašų, bet kitokia, įdomi, egzotiška.
Toks tas įspūdis pirmasis, bet gali ir pasikeisti, kai daugiau visko parodysi, papasakosi.
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2014 01 24, 17:38)
Na ką išsisukinėjimų meistre tu  mirksiukas.gif , jokių pailsėjimų nono.gif  . Savaitgaliui norim skaitinių  4u.gif .

Tai va, dabar galėsi apmėtyt pamidorais, bet man iš visų trijų mažiausiai patiko Laosas. O Ajutaja ir Kambodžos šventyklos  thumbup.gif , jos to paties braižo, bent jau man taip susirodė. Dar ta baltoji šventykla  wub.gif , tegu ir be istorinės vertės ar jokių UNESCO sąrašų, bet kitokia, įdomi, egzotiška.
Toks tas įspūdis pirmasis, bet gali ir pasikeisti, kai daugiau visko parodysi, papasakosi.

Nu labas, atejo, apsauke, ir dar skaitiniu reikalauja! blink.gif biggrin.gif Nebus savaitgaliui jokiu skaitiniu, turiu labai gera priezasti - sergu, galva nedirba tongue.gif

ziulyte tau i kompanija, jai irgi Laosas nepatiko, FB sake smile.gif Natos va kaip tik sventyklos neikvepe. Mano mama butent Angkor sventyklom susizavejo be galo, sake, galetu ten ir gyventi tarp tu griuvesiu biggrin.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man patiko visur. Laose labiausiai patiko tai, kad ten niekur neskubejom. Ir dar labai patiko Luang Prabang, bet ten reikia pabuti, kad pajustum ta geruma bigsmile.gif Bet jei grizciau dar i Laosa, tai tik del gamtos, pamatyti kalnus siaureje ir 4000 salu pietuose. O siaip maziausiai pamatem Kambodzos, bet itariu, kad ten negrisim, nes pagrindini objekta pamatem, o grizt del smulkesniu dalyku kazi ar prisiruosim.

Va del to galvoju, kad kelione i kiekviena tolimesne sali reikia planuoti ne kaip pirmaja, o kaip paskutine, butinai itraukiant labiausiai norimus pamatyti dalykus, nepaliekant kitam kartui. Nes nezinai, kur kelioniu vejai kitakart nunes ir as isvis dar i ta pacia puse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 24, 19:45)
Nu labas, atejo, apsauke, ir dar skaitiniu reikalauja! blink.gif  biggrin.gif Nebus savaitgaliui jokiu skaitiniu, turiu labai gera priezasti - sergu, galva nedirba  tongue.gif

ziulyte tau i kompanija, jai irgi Laosas nepatiko, FB sake  smile.gif Natos va kaip tik sventyklos neikvepe. Mano mama butent Angkor sventyklom susizavejo be galo, sake, galetu ten ir gyventi tarp tu griuvesiu  biggrin.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man patiko visur. Laose labiausiai patiko tai, kad ten niekur neskubejom. Ir dar labai patiko Luang Prabang, bet ten reikia pabuti, kad pajustum ta geruma  bigsmile.gif Bet jei grizciau dar i Laosa, tai tik del gamtos, pamatyti kalnus siaureje ir 4000 salu pietuose. O siaip maziausiai pamatem Kambodzos, bet itariu, kad ten negrisim, nes pagrindini objekta pamatem, o grizt del smulkesniu dalyku kazi ar prisiruosim.

Va del to galvoju, kad kelione i kiekviena tolimesne sali reikia planuoti ne kaip pirmaja, o kaip paskutine, butinai itraukiant labiausiai norimus pamatyti dalykus, nepaliekant kitam kartui. Nes nezinai, kur kelioniu vejai kitakart nunes ir as isvis dar i ta pacia puse  ax.gif


Aš čia tyliai, jei ką, nešaukdama smile.gif ax.gif Sveik Jūržole 4u.gif
Žiūriu kompanija jau į Ankoro šventyklas kaip ir yra biggrin.gif
Nu aš nesakau, kad man visai nepatiko Laosas, bet lyginau su tom kitom šalim, tai jau jis gale pagal mano vertinimą.

Aš truputėlį Kinijos pasienį tyrinėjau, tai man nei Laosas, nei Vietnamas noro ten nuvykt neįkvėpė, neturi kažko išskirtinio, kad tiek toli važiuot. O Kambodžos šventyklos jau verčia iš kojų, tai ir dėl jų vienų norisi ten, tas pats ir su Mianmaro Bagan.

O su paskutine pastraipa tai 100 proc. drinks_cheers.gif

Gal kas į Indiją nori:
http://www.estravel....in_id=1013,1590
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2014 01 24, 20:48)
Aš truputėlį Kinijos pasienį tyrinėjau, tai man nei Laosas, nei Vietnamas noro ten nuvykt neįkvėpė, neturi kažko išskirtinio, kad tiek toli važiuot. O Kambodžos šventyklos jau verčia iš kojų, tai ir dėl jų vienų norisi ten, tas pats ir su Mianmaro Bagan.

Kambodza visai tiktu priderinti prie kokios kitos salies, trumpam vizitui "pravaziuojant", kaip kad mes padarem. Triju pilnu dienu Siem Reap turetu uztekti. Aisku, yra ir daugiau ka pamatyti toje salyje, bet Angkor sventyklos vis tiek yra pagrindine "razinka". Bet nuo Kinijos taigi toloka? g.gif

As dabar i Birma dairausi, gal kitoms Kaledoms, gal dar kitiems metams, dar nezinau, bet bandau susigaudyti, ka ten verta pamatyti, tai galva sukasi. Kiek ziuriu gatavu marsrutu ivairiose agenturose, kad susidaryt vaizda, tai visi siulo trumpesni vizita pirmam kartui, ir ilgesni, su maziau turistinem vietom, jei jau ne pirma karta keliauji. O man norisi vienu kartu viska apziuret... nu ner kada po kelis kartus i tas pacias salis vaziuot, kai dar tiek daug ju norisi pamatyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 25 sausio 2014 - 19:40
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 25, 20:37)
Kambodza visai tiktu priderinti prie kokios kitos salies, trumpam vizitui "pravaziuojant", kaip kad mes padarem. Triju pilnu dienu Siem Reap turetu uztekti. Aisku, yra ir daugiau ka pamatyti toje salyje, bet Angkor sventyklos vis tiek yra pagrindine "razinka". Bet nuo Kinijos taigi toloka?  g.gif 

As dabar i Birma dairausi, gal kitoms Kaledoms, gal dar kitiems metams, dar nezinau, bet bandau susigaudyti, ka ten verta pamatyti, tai galva sukasi. Kiek ziuriu gatavu marsrutu ivairiose agenturose, kad susidaryt vaizda, tai visi siulo trumpesni vizita pirmam kartui, ir ilgesni, su maziau turistinem vietom, jei jau ne pirma karta keliauji. O man norisi vienu kartu viska apziuret... nu ner kada po kelis kartus i tas pacias salis vaziuot, kai dar tiek daug ju norisi pamatyti ax.gif


Tolokai, bet yra skrydžiai iš Šanchajaus nepilnai 400 dolerių pirmyn-atgal žmogui. Man ten tik Angkor ir tedomintų.
O Birmoje tai be Bagan, dar buvau pasižymėjus, kad Mandalay vertas dėmesio, bet mano planai buvo trumpam vizitui dėl Bagan ir dar ką nors pakeliui, giliau nieko nežiūrėjau. Įdomi šalis, manau rasi ten visko. Labai lauksiu, kad ten nuvažiuotum.

Nors dabar esu apsiraminus, tai jei bus Kinija kada nors, tai tik ji ir tebus, nes tiek daug visko joje yra, kad neliks laiko net kyštelt nosies kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingel: 26 sausio 2014 - 09:03
QUOTE(Ingel @ 2014 01 26, 09:02)
Tolokai, bet yra skrydžiai iš Šanchajaus nepilnai 400 dolerių pirmyn-atgal žmogui. Man ten tik Angkor ir  tedomintų.
O Birmoje tai be Bagan, dar buvau pasižymėjus, kad Mandalay vertas dėmesio, bet mano planai buvo trumpam vizitui dėl Bagan ir dar ką nors pakeliui, giliau nieko nežiūrėjau. Įdomi šalis, manau rasi ten visko. Labai lauksiu, kad ten nuvažiuotum.

Nors dabar esu apsiraminus, tai jei bus Kinija kada nors, tai tik ji ir tebus, nes tiek daug visko joje yra, kad neliks laiko net kyštelt nosies kitur.

Tai ir man atrodo, kad tau Kinijos su kaupu uzteks ir dar laiko pritruks, nebus kada i kitas salis dairytis ax.gif

Birmoj tai daug visko grazaus yra, dviem savaitem veiklos tikrai uztektu. Labai suintrigavo Mrauk U, tik ten lyg kazkokie neramumai dabar tam regione unsure.gif Ir kalnu ten irgi yra bigsmile.gif

Siuo metu galvoju, kad Birma reiktu kitiems metams palikti. Sioms kaledinems atostogoms gerai butu kur nors arciau issiruosti (viena is ideju - Omanas), tada liktu daugiau laiko vasaros kelionems, nes labai noreciau dvieju, vienos europines ir vienos egzotiskos ax.gif

O kaip tavo Andaluzijos planai?
Atsakyti
Laba diena ir čia smile.gif Kažkaip galvoju, kad Lisabonos reportažas vis tik bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 01 26, 14:53)
Laba diena ir čia smile.gif Kažkaip galvoju, kad Lisabonos reportažas vis tik bus  blush2.gif



lauksim lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 26, 12:20)
Tai ir man atrodo, kad tau Kinijos su kaupu uzteks ir dar laiko pritruks, nebus kada i kitas salis dairytis  ax.gif

Birmoj tai daug visko grazaus yra, dviem savaitem veiklos tikrai uztektu. Labai suintrigavo Mrauk U, tik ten lyg kazkokie neramumai dabar tam regione  unsure.gif Ir kalnu ten irgi yra  bigsmile.gif

Siuo metu galvoju, kad Birma reiktu kitiems metams palikti. Sioms kaledinems atostogoms gerai butu kur nors arciau issiruosti (viena is ideju - Omanas), tada liktu daugiau laiko vasaros kelionems,  nes labai noreciau dvieju, vienos europines ir vienos egzotiskos  ax.gif

O kaip tavo Andaluzijos planai?


Jo su ta Birma visko ten gali būt, kiek skaičiau, tai ten savi niuansai.
Net pagūglinau dėl Omano , visai nieko nežinau blush2.gif
Kol kas tik planai dėl Andalūzijos verysad.gif Radau neblogus skrydžius, bet vieno visoj grandinėj trūksta, nėra kaip iš Briuselio parsirast, baisiai tada supavydėjau Natai, kad ji taip pigiai ir patogiai galėtų suskraidyt. Ot užkampy esam doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 01 26, 15:53)
Laba diena ir čia smile.gif Kažkaip galvoju, kad Lisabonos reportažas vis tik bus  blush2.gif


Vasariuk, jau grįžai 4u.gif Rodyk ką pamatei, laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2014 01 26, 18:55)
Kol kas tik planai dėl Andalūzijos verysad.gif Radau neblogus skrydžius, bet vieno visoj grandinėj trūksta, nėra kaip iš Briuselio parsirast, baisiai tada supavydėjau Natai, kad ji taip pigiai  ir patogiai galėtų suskraidyt. Ot užkampy esam doh.gif

Niekas nebeskraido is Briuselio i Vilniu? O tai kaip europarlamentarai namo parsigauna? g.gif

Nuo Briuselio palyginus netoli i Eindhoven (130 km), is ten dar pernai Wizzair i Vilniu skraide. Bet paziurejau, tai bent trys persedimai, traukiniu i Eindhoven vaziuoti, vargas vienas, o ir Wizzair reisai ne kasdien ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 01 26, 14:53)
Laba diena ir čia smile.gif Kažkaip galvoju, kad Lisabonos reportažas vis tik bus  blush2.gif

Kas dar per galvojimai? Aisku, kad turi buti, laukia gi tauta mirksiukas.gif
Atsakyti
Jurzole, pasveikai? Man prie gerklės vėl kažkas bando kibt doh.gif

Skraido į tą Briuselį, bet man reikiamą dieną nėra ir sekančią nėra. Dėl dienos tai trumpą pažintį su kopūstais būt galima padaryt, bet ilgiau dėl vaiko mokslų, tai neišeina užsibūt. O šiaip tai kainos didesnės Vilnius-Briuselis -Vilnius, nei Briuselis-Sevilija-Briuselis. Dar per Paryžių būt galima į Faro, bet vėlgi nėr kaip susiderint iki to Paryžiaus normaliai. Jei nepavyks, matyt nelemta, bet tada gal automobiliu kitom kryptim patrauksim g.gif
Atsakyti