Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų pašnekesiai, 48-oji tema

Avo ir aš galiu šį tą parašyt apie Kroatiją thumbup.gif
Tailandai, Kambodžos ir Laosai niu gi laaaabai jau egzotiška - akis tik ganau, o mintyse tai skamba panašiai kaip kelionė į mėnulį doh.gif Ta baltoji šventykla su rankom mane nokautavo - jaučiu reik pradėt norėt ir galvot ne kaip apie mėnulį g.gif
Bet grįžtam prie Kroatijos. Plitvicom 1 dienos per akis. Aš atvirkščiai kaip Žilvinas, rinkausi nuo kalno savo kojytėm leistis tiesiai prie didžiojo krioklio, o jau tik paskui tiltukais, takeliais iki ežero ir traukinuku iki mašinos. Visus 3 kart taip... Maudytis Plitvicose negalima. Krk NP galima tik - vienas krioklys tam ir skirtas.
Apsistot šalia per kelis-keliolika km tikrai pilna kur ir kaina nesibado. Turiu vienus kontaktus - labai patiko apartamentai.
Balatonas - buvom Siofoko miestuke (rekomendavo Vengrijoje gyvenanti pažįstama lietuvė). Visai man smagiai ten buvo, nors gi tįsėmės tai kaip mums įprasta - balandį... Tuščia, ramu, tylu. Didelių medžių alėja, ežeras paskendęs rūke. Kąžinau, pro šoną važiuojant kodėl gi ne, nors toji lietuvė mums labiau rekomendavo Tokajaus regioną, bet mums pakeliau buvo Siofoko smile.gif

Papildyta:
Va Siofoko alėja
user posted image

Parkas balandžio vidury
user posted image

Krantinės, kuriomis smagu pasivaikščiot
user posted image

KRK NP kriokliai, kuriuose galima maudytis
user posted image

Atsakyti
Plitvicos. Va iš čia mes kabarojamės žemyn iki tų takiukų
user posted image

Va tuo plaukiam ežeriuku
user posted image

O va šitas veža namų link smile.gif
user posted image
Atsakyti
Na ir kad būtų pilnas komplektas, tai nakvojom va čia
http://lt.hotels.com...nimas-hrvatska/

Nematau ten el.pašto, jis yra marko.spehar@gs.t-com.hr (google suvesk, jis skelbiasi ne vienam psl. bijau kad nebūtų pasikeitus info)
Atsakyti
Ačiū, Ziulyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

konspektuosiu šalia Žilvino nuorodų drinks_cheers.gif
mes gi irgi jei keliausim, tai būtent nuo balandžio vidurio...
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 16, 22:36)

Aciu uz info  4u.gif Tai ne kas tada, reiks keisti planus, nes Juodkalnija be kalnu tai kaip ekleras be plikyto kremo... cool.gif


O man atrodo nei keiskit, nei ka. Ten tu kalnu, kur vaziuosi, vien kalnai biggrin.gif Ir nebutinai kartis taip aukstai, kur Zablijakas. Kitur visai normaliai galima pavaikscioti. Galu gale, net sniegas nieko mums nepamaise, taigi lipom kur reikejo.
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2014 01 22, 09:09)
O man atrodo nei keiskit, nei ka. Ten tu kalnu, kur vaziuosi, vien kalnai  biggrin.gif Ir nebutinai kartis taip aukstai, kur Zablijakas. Kitur visai normaliai galima pavaikscioti. Galu gale, net sniegas nieko mums nepamaise, taigi lipom kur reikejo.

Sakai? g.gif As jau galvojau, gal i Kroatija keisti, ten irgi nebuta, ir man kazkaip atrodo, kad ten ir be kalnu daugiau yra ka pamatyti (ta prasme, Montenegro man butent i kalnus labiausiai norisi, nezinau, kodel net).

Na, laiko dar yra, speju, kad koki kova imsiu rimtai galvoti, kur patraukti, tada vel prikibsiu su klausimais - bus proga tema atgaivinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 22, 11:07)
Sakai?  g.gif As jau galvojau, gal i Kroatija keisti, ten irgi nebuta, ir man kazkaip atrodo, kad ten ir be kalnu daugiau yra ka pamatyti (ta prasme, Montenegro man butent i kalnus labiausiai norisi, nezinau, kodel net).

Na, laiko dar yra, speju, kad koki kova imsiu rimtai galvoti, kur patraukti, tada vel prikibsiu su klausimais - bus proga tema atgaivinti  mirksiukas.gif

Aš ir manau, kad nekeiskit arba kombinuokit wink.gif Pernai daug sėdėjau prie Balkanų. Galiu pasidalint info, jei įdomu. Šiemet mes irgi tos minties neesam atsisakę ir bandysim mąstyt ta linkme taip pat. Tai gal mini meetas Balkanuose??? Žek jau beveik tryse, gal dar kas atsiras smile.gif

Žėk temą atgaivinsim tryse besiplanuodamos smile.gif

Kroatijoje irgi yra kalnų, irgi galimi žygiai. Pernai radau porą vietų, kur balandį galima lipt. Tiesa, visai nesidomėjau Velebitu, o jis ten didžiausias iš kalninių parkų.
Atsakyti
Pratesimas mirksiukas.gif Laosas 4u.gif

QUOTE(ziulyte @ 2014 01 22, 12:14)
Aš ir manau, kad nekeiskit arba kombinuokit wink.gif Pernai daug sėdėjau prie Balkanų. Galiu pasidalint info, jei įdomu. Šiemet mes irgi tos minties neesam atsisakę ir bandysim mąstyt ta linkme taip pat. Tai gal mini meetas Balkanuose??? Žek jau beveik tryse, gal dar kas atsiras smile.gif

Žėk temą atgaivinsim tryse besiplanuodamos smile.gif

Kroatijoje irgi yra kalnų, irgi galimi žygiai. Pernai radau porą vietų, kur balandį galima lipt. Tiesa, visai nesidomėjau Velebitu, o jis ten didžiausias iš kalninių parkų.

Aciu, turesiu omeny, kad ir prie taves verta prikbti su klausimais biggrin.gif Jau kai planuosiu, tai atleksiu klausinet mirksiukas.gif

Kombinuoti neiseis, nes (pagal dabartini plana) negalesim tai kelionei paskirti daugiau nei savaite, tai ir vienai saliai pamatyti per mazai ax.gif Kalnu bet kokiu atveju noriu bigsmile.gif
Atsakyti
Ziulyt, gražiai iš viršaus Plitvicos kriokliai atrodo wub.gif Jau rašiau, kad ir aš gundausi su ta Kroatija, tik jau ne balandžiui tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 22, 12:27)
Pratesimas  mirksiukas.gif  Laosas  4u.gif
Aciu, turesiu omeny, kad ir prie taves verta prikbti su klausimais  biggrin.gif Jau kai planuosiu, tai atleksiu klausinet  mirksiukas.gif

Kombinuoti neiseis, nes (pagal dabartini plana) negalesim tai kelionei paskirti daugiau nei savaite, tai ir vienai saliai pamatyti per mazai  ax.gif Kalnu bet kokiu atveju noriu  bigsmile.gif


jau koks Laosas gražus wub.gif

Tikrai ir gamta nuostabi, ir žmonės tokie tikri.

O kaip su žmonių fotografavimu? Reikėjo atsiklausti, ar jei visai neprieštarauja?
Labai gražios foto wub.gif

QUOTE(Ingel @ 2014 01 22, 12:39)
Ziulyt, gražiai iš viršaus Plitvicos kriokliai atrodo  wub.gif Jau rašiau, kad ir aš gundausi su ta Kroatija, tik jau ne balandžiui tai tikrai.


o kas negerai balandį?... Šalta?
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2014 01 22, 13:22)
o kas negerai balandį?... Šalta?

Viskas ten gerai tą balandį. 2010 buvom būtent balandį. Plitvicų kriokliai bus dideli, nes vandens dar sočiai. Rudeni tai ten kaip koks berniukas sisioja tie kriokliai. Mes apturėjom labai gerą orą - tikrą vasarą mums, šiauriečiams įprastą (aišku, garantuot gero oro niekas negali, net jei tai rugpjūtis). O mes balandį renkamės, nes vaikų atostogos per Velykas. Jau praslidinėjom vieną savaitę vietoj pamokų. Negalim piktnaudžiaut nei mokytojų gerumu, nei vaiko mokslais wink.gif
O vasarą pradedant birželiu Kroatijoje kainos kyla nežmoniškai. Plešia jie ten pa polnai. Taip, kad lieku prie tvirtos savo nuomonės balandis, gegužė arba rugsėjo pats galas ir spalis... Deja rugsėjo gale ir spalį vaikams nieks atostogų neduoda (o galėtų...). Aišku, yra kas negali ne sezono metu keliaut, tada jau nieku nedingsi... Gerai, kad šiemet Velykos pakankamai normaliu laiku ir turim cielas 16 dienų tam reikalui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2014 01 22, 13:33)
Viskas ten gerai tą balandį. 2010 buvom būtent balandį. Plitvicų kriokliai bus dideli, nes vandens dar sočiai. Rudeni tai ten kaip koks berniukas sisioja tie kriokliai. Mes apturėjom labai gerą orą - tikrą vasarą mums, šiauriečiams įprastą (aišku, garantuot gero oro niekas negali, net jei tai rugpjūtis). O mes balandį renkamės, nes vaikų atostogos per Velykas. Jau praslidinėjom vieną savaitę vietoj pamokų. Negalim piktnaudžiaut nei mokytojų gerumu, nei vaiko mokslais wink.gif
O vasarą pradedant birželiu Kroatijoje kainos kyla nežmoniškai. Plešia jie ten pa polnai. Taip, kad lieku prie tvirtos savo nuomonės balandis, gegužė arba rugsėjo pats galas ir spalis... Deja rugsėjo gale ir spalį vaikams nieks atostogų neduoda (o galėtų...). Aišku, yra kas negali ne sezono metu keliaut, tada jau nieku nedingsi... Gerai, kad šiemet Velykos pakankamai normaliu laiku ir turim cielas 16 dienų tam reikalui  thumbup.gif


tai kiba mytą darom prie Plitvicų? lotuliukas.gif
Atsakyti