Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

QUOTE(Li ute @ 2014 01 31, 10:46)
Žinok ir apie tą, ir apie tą  ax.gif  biggrin.gif

Sause, gali atvažiuoti iki manęs sekmadienį  4u.gif  Arba galim kitą savaite susitikti kur nors žaidimų kambary - pvz. Pasakų šaly, vaikai pažais, o mes paplepėsim, pvz kokį trečiadienį 4u.gif  Tik sąlyga - jei vaikai nesirgs  biggrin.gif


Gerai pasiplanuosiu. Gal ir nieko būtų sekmadienį g.gif Pasiskambinsim gerai mirksiukas.gif


QUOTE(krika @ 2014 01 31, 10:53)
nu visko būna pas mus.... bet man svarbiau yra dvasinė būsena....


Tai svarbiausia thumbup.gif
Atsakyti
Sause, pasiskambinam 4u.gif

Atsakyti
Labukai 4u.gif

QUOTE(Li ute @ 2014 01 31, 11:23)
Bet kaip reikia galvoti prieš įsigyjant gyvūną, nes čia toks šeimos išbandymas, kad ohoho, jei būčiau anksčiau patikrinus savo vyrą taip, kažin ar būtume kartu  biggrin.gif

hihihi.gif

QUOTE(sause @ 2014 01 31, 11:29)
Nu va, o aš šiuo metu nelabai turiu su kuo dalintis.

Joa, zinok, as parasiau ir apie ta pati pagalvojau unsure.gif AS esu tikra, kad tu puikiai tvarkaisi ir vaikai laimingi ir patenkinti, tik nepersitempk pati rolleyes.gif 4u.gif

QUOTE(krika @ 2014 01 31, 11:32)
taip taip... trys mergaitės ir katinas smile.gif

biggrin.gif

QUOTE(krika @ 2014 01 31, 11:53)
nu visko būna pas mus.... bet man svarbiau yra dvasinė būsena.... darau ką noriu, kada noriu, kaip noriu... savęs neprievartauju, kad va reikia, nes kaip kitaip. o dabar prieš save nepasirodysi per jėgą kad va kokia tu šauni.... aš žinau kokia esu ir niekam nereikia to įrodinėti ar pasirodyti kad esi geresnė nei esi iš tikrųjų biggrin.gif

dukrų tėtis labia bendrauja su mergaitėm. tikiuosi tai išliks ilgam, o tai ne tik pradžioje. buvau biški išvykus paatostogauti preitą savaitgalį  ax.gif tai jis liko su dukrom. pasiima pas save kiekvieną savaitgalį. tad savaitgaliais esu laisva, bet namisėda  biggrin.gif

Skamba tai pavydziai, zinok biggrin.gif wub.gif

Durnas klausimas, bet o skyrybu atveju yra kaip nors oficialiai iforminama tas bendravimas abieju tevu? g.gif Nes realiai tai taip ir turetu buti, kad abu dalinasi prieziura ir laika, tik idomu ar patiems reikia susitarti, ar kaip? g.gif
Atsakyti
Skiriantis taikiai yra tokia sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių smile.gif
Cituoju, nes yra po ranka biggrin.gif :

Sutuoktiniai, pripažindami, kad abu tėvai yra vienodai atsakingi už vaikų priežiūrą ir auklėjimą, kad tėvų valdžia negali būti naudojama priešingai vaikų interesams ir gerbdami vaikų teises ir pareigas, įsipareigoja tinkamai prižiūrėti ir auklėti savo bendrus vaikus, rūpintis jų sveikata, vystimusi, švietimu, dvasiniu ir moraliniu ugdymu, nedaryti kliūčių kitam Sutuoktiniui tokiu būdu bendrauti ir auklėti vaikus bei rūpintis jais, nepiktnaudžiauti savo teisėmis (CK ...... str.).

Atsižvelgiant į tai, kad vaikai lieka gyventi su mama, [ ponas X biggrin.gif ] įsipareigoja skirti papildomą asmeninį dėmesį vaikų auklėjimui, vystymuisi, švietimui, dvasiniam ir moraliniam ugdymui vadovaudamasis gera valia, protingumo, teisingumo ir sąžiningumo principais siekiant užtikrinti vaikų gerovę.

[ Ponas X ] turi teisę bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje matytis su vaikais. [ Ponas X ] įsipareigoja nepiktnaudžiauti šia teise, t.y. numatydamas susitikimo metą ir vietą su vaikais turi vadovautis protingumo, rūpestingumo, sąžiningumo principais ir visais atvejais atsižvelgti į vaikų interesus bei [ Ponios Z ] galimybes. Kitos bendravimo su vaikais sąlygos nenustatomos, kadangi nė vienam iš Sutuoktinių nebus ribojamos galimybės bendrauti su vaikais. Visi su tuo susiję klausimai bus derinami tarp Sutuoktinių gera valia, vadovaujantis aukščiau išdėstytais principais bei atsižvelgiant į vaikų interesus.


Karo atveju ir punktai kitokie cool.gif Tuomet teismas gali nurodyti ir dažnumą, ir laiką, ir vietą ax.gif
Tas pats, jei lieka gyventi su tėvu, tada tiesiog ponus vietom sukeist reikia. biggrin.gif Sutartimi sutariama dėl visko.
Jei nesutariama - šakės kiek reikalų, popierių ir išlaidų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 31 sausio 2014 - 20:04
QUOTE(Rasma @ 2014 01 31, 20:57)
Skiriantis taikiai yra tokia sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių smile.gif
Cituoju, nes yra po ranka biggrin.gif

Naudingi dalykai pas tave po ranka biggrin.gif Tuoj pas mane gimineleje pasklis kalbos, kad ruosiuosi skirtis, nes klausineju kas ir kaip lotuliukas.gif
Is tikro, tai nieko konkretaus tik gera valia ir sveikas protas g.gif Man idomu, nes kai dirbau m-kloje cia, tai tik po kokiu poros men. man daejo, kad kai kuriu vaiku tevai issiskyre. Pastebedavau, kad tam tikromis sav. dienomis ateina pasiimti teciai, kitomis - mamos, bet galvojau gal siaip. del darbo grafiko ar pan. Bet taip, kaip laikrodukai, be jokiu isimciu smile.gif
Atsakyti
Baikit mergai su tais verkimais. Susitikit džiaugtis, taupykit šviesiai dienai smile.gif Nes ką planuoji, tą ir gauni...va kaip aš..atsigaunu nuo moralų biggrin.gif
QUOTE(Li ute @ 2014 01 31, 10:23)
Dabar mėtykit pomidorais.

Nekrikščioniška schmoll.gif

Geriau pasidžiaugsim, kad mums taip nėr biggrin.gif Juokauju žinoma biggrin.gif

Nieko nepakeisi. Teks kentėt arba atiduot (kas sunkiai tikėtina..nes dažniau išmeta, nei ima į namus). Aš išvis nesuvokiu iki šiol - kam jums to reikėjo? doh.gif
Nu tu man pasakyk..vargo neturėjot, adrenalino per maža? smile.gif
Jūs nesutverti šuniui ir betvarkei, žinau cool.gif
QUOTE(sause @ 2014 01 31, 10:29)
Dabar  darbymetis, o vasarą tikrai galės daug perimti.

Kas čia iki tos vasaros liko irnesakyk.gif
Ateis ramesni ir gražesni laikai, kai bus galima labiau atdikvėpti..o dabar truuupuuutį pakentėt reikia - geriausia su šiltos arbatos puodu, apsiksmšius šiltu pledu ir..žiūrint TV gerą filmą ar skaitant įdomią knygą..
QUOTE(Li ute @ 2014 01 31, 10:38)
Kokia pūga mūsų kaime  unsure.gif Dangus su žeme maišosi... turiu mamadienį

Vos keli km ir tykus oras g.gif Et...užjaučiu dėl šuns biggrin.gif
QUOTE(krika @ 2014 01)
darau ką noriu, kada noriu, kaip noriu...

Visai viską g.gif Vis vien juk kažkiek riboja darbas, dukros, buitis..lyg ir pavydžiu, lyg ir ne biggrin.gif Savotiškai laisvė gerai, bet kitavertus jau ir viską pati darai..viskas ant vienos pečių iki savaitgalinio tėčio..
Bet jei dūšioj ramu, tai turbūt ir kalnus galim nuverst ir vienai būnant..nežinau..spėju unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Tinna @ 2014 01 31, 20:52)
Naudingi dalykai pas tave po ranka biggrin.gif

Tai žinai..jau gal koks 17 kartas, patirtis biggrin.gif
Vienąsyk trūko man (kantrybė) ir popieriai parengti (investavau vienoje kontoroje smile.gif ) Dabar traukiu, kai susipykstame ir reikalauju autografo biggrin.gif

Teismas tuos laikrodukus nustato, jei tėvai nesutaria. Bet gali ir patys tėvai konkrečiai nustatyt, dėl visa ko - tą sutartį iki begalybės gali tobulint. Arba tiesiog sutaria, jog nebus ribojama nieks ir aiškiai nustatomi susitikimai, o susitars abu geranoriškai kas ir kaip, kada norės/reikės/galės.

Turiu ir karo instrukciją, bet tingiu traukt..neaktualu civilizuotoms šeimoms biggrin.gif
Atsakyti
Uoj Rasma, atsigauna dusia taves paskaicius wub.gif

Zinot ka, skaitau nerealiai faina knyga "Me Before You", labai labai faina wub.gif Tokia faina, kad pora vakaru skaiciau iki isnaktu doh.gif biggrin.gif

As kazkaip galvoju, kad darosi vis lengviau ir lengviau, kai vaikai auga g.gif Jau daugiau vieni arba tarpusavyje uzsiima wub.gif Dar jeigu iveikciau savo nora viska paciai ir greiciau pasidaryti (pvz. vaiku kambarius sutvarkyti), tai gal ir visai atsipusciau biggrin.gif
Atsakyti
Džiaugiuos, kad ta dūšia skaidrėja friends.gif

QUOTE(Tinna @ 2014 01 31, 21:41)
Zinot ka, skaitau nerealiai faina knyga "Me Before You", labai labai faina wub.gif

As kazkaip galvoju, kad darosi vis lengviau ir lengviau, kai vaikai auga g.gif


Turim turim šią knygą:
http://www.knyguklub...CFULicgodZDIAsQ

Nepasakyčiau g.gif Praeitą mėnesį buvo 7820 gr, o va užvakar jau 8400 gr biggrin.gif
Ir 67 cm charakterio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 31, 23:01)
Nepasakyčiau g.gif Praeitą mėnesį buvo 7820 gr, o va užvakar jau 8400 gr biggrin.gif
Ir 67 cm charakterio biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif Niu taip, kartu sudejus, tai to charakterio jau virs 3 metru biggrin.gif

Ai, miargai, kaip as noriu su jumis kavos pagert... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinna: 31 sausio 2014 - 22:05
Kodėl tiek mažai? Ėėė..trauk iš po stalo jau viską.

Skaičiuojam pvz. 185 cm viens, 146 cm du, 119 cm trys ir 67 cm keturi..viso=5 m 17 cm (+/- 169 cm ...nelygu kuria koja iš lovos išlipau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 31, 23:10)
Kodėl tiek mažai? Ėėė..trauk iš po stalo jau viską.

Skaičiuojam pvz. 185 cm viens, 146 cm du, 119 cm trys ir 67 cm keturi..viso=5 m 17 cm (+/- 169 cm ...nelygu kuria koja iš lovos išlipau biggrin.gif )

Aaaa, as tik vaiku charakteri skaiciavau biggrin.gif Ir tai, tiesa pasakius, tiksliai nzn kiek cm jie visi, ypac kaip matuoja coliais arba pedom g.gif O mano tai tik 162cm, kuria koja beislipciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 01 31, 21:41)
Uoj Rasma, atsigauna dusia taves paskaicius wub.gif



As kazkaip galvoju, kad darosi vis lengviau ir lengviau, kai vaikai auga g.gif Jau daugiau vieni arba tarpusavyje uzsiima wub.gif Dar jeigu iveikciau savo nora viska paciai ir greiciau pasidaryti (pvz. vaiku kambarius sutvarkyti), tai gal ir visai atsipusciau biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Ir su šituo iš dalies sutinku biggrin.gif Bet žinai kaip sako - maži- vaikai, maži - vargai
Jei aš vaikų kambario netvarkyčiau, tai gyvatėmis apeitume doh.gif
Atsakyti