Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

Pas Beatą yra pan.: http://www.beatosvir...eta-ir-panceta/
Bet tai būkim teisingos (ir ne biednos biggrin.gif ) - vištienos krūtinėlė įdaryta sūriu. Vat tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Tinna @ 2014 01 30, 22:51)
irnesakyk.gif Jeigu tik tai pades man sutaupyt kelis gramus nuo talijos  nail.gif

Labiausiai sutaupytum palikdama lėkštėje daržovių garnyrą ir dovanodama vištai teisę į gyvybę ir laisvę..kad ana kada galėtų savom akim Kijevą pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 30, 23:54)
Pas Beatą yra pan.: http://www.beatosvir...eta-ir-panceta/
Bet tai būkim teisingos (ir ne biednos biggrin.gif  ) - vištienos krūtinėlė įdaryta sūriu. Vat tongue.gif
Papildyta:

Labiausiai sutaupytum palikdama lėkštėje daržovių garnyrą ir dovanodama vištai teisę į gyvybę ir laisvę..kad ana kada galėtų savom akim Kijevą pamatyt biggrin.gif

Niu ok ok... krutinele su suriu tongue.gif

Uoj, as mesede/zuvede rolleyes.gif Be mesos man siiiiilpna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2014 01 30, 22:20)


Aš paskaitau, kaip jūs įmantriai gaminat, kaip pramogaujat su vaikais, darbus dirbat ir  save prisižiūrit.... nežinau,  man  neišeina.....



Sause... saule... nežinau kaip pas kitas, bet pas mane visko būna... doh.gif Ir košės, ir blynai valgyti (čia aš kalbu apie vaikus), vyras kas kitą - indiškas ir kitos nesamonės, bet jei jis nori tai ir pasidaro pats, nes visiems aš nespėčiau skirtingų patiekalų suruošti...
Sause, susitinkam kada paverkti? biggrin.gif Čia kvietimas biggrin.gif doh.gif nu rimtai biggrin.gif

Viskas ir pas tave labai gerai, neėsk tu savęs. Pavalgys vakai ir spageti.
Aš vis žadu eiti sportuoti, bet atrandu priežasčiu to nedaryti... sukarvejau visai... pilvo įtraukti nebegaliu - viena didelė baranka biggrin.gif doh.gif svėriau tiek tik būdama nestuke.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 01 30, 23:39)
Jei Kijevo kotletas, tai sviestas dedas.
Arba Li ute raito šedevrą kažkokį su sūriu



Kažkokį biggrin.gif radau gražiai atrodantį ir kitokį biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 01 30, 23:54)


Labiausiai sutaupytum palikdama lėkštėje daržovių garnyrą ir dovanodama vištai teisę į gyvybę ir laisvę..kad ana kada galėtų savom akim Kijevą pamatyt


hihihi.gif
Papildyta:
O as turiu dilemą, problemą su šunimi...

tikriausiai nereikia pasakoti, kad aš ... na gal ne pedantė... bet na labai myliu švarą, ir vat tas dalykas kaip šuns plaukai... negaliu aš susitaikyti su tuo. Dabai Leila šeriasi, ji juoda kaip velniukas. Į miegamuosius neleidžiame, bet plaukai atsineša vis tiek... nes mes vaikštome su kojinėmis... niekaip su šlepetėm neišvaikščiotume, nes grindys šildomos... tai va... plaukai ne tik ant grindų, bet ir ant patalų - vaikų nesuvaldysi, lipa, šoka eina čia-ten...
Dabar laikau daugiausia katilinėje, nes kitaip šakės ž kotlūnai voliotųsi...
Kita problema - nenori jos niekas vedžioti, aš jau visur nebesuspėju. Čia aišku išsprendžiama.
Šiaip ji yra linksmas aktyvus šuo - apgriaužė brangią kėdę (Leilai ji tokia nepasirodė) biggrin.gif su nagais sudraskė nuo šokinėjimo odinę sofą - ant naujos nežinau kada uždirbsim doh.gif
Nesugebėjom išmokyti, kad neliptų ant sofos doh.gif
Tai tiek tų šuniškų bėdų.
Bet kaip reikia galvoti prieš įsigyjant gyvūną, nes čia toks šeimos išbandymas, kad ohoho, jei būčiau anksčiau patikrinus savo vyrą taip, kažin ar būtume kartu biggrin.gif
Labai norėčiau aš ją atiduoti kam nors, bet tik žmonėms - į prieglaudą - ne schmoll.gif
Kai jai vakarais nueina pasiutimas, ji būna visai faina, meili, vis lipa pas vyrą ant kelių, kad glostytų biggrin.gif O tas paskui visas apsišėręs plaukais ateina į vonią viršuje... nusirengia, išsikrato rūbus ir aišku neišsiurbia... nu va, toks mano monologas. Dabar mėtykit pomidorais.
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 01 30, 21:52)
Man irgi taip neiseina, del to smarkiai dalinuosi darbus su v. biggrin.gif


Nu va, o aš šiuo metu nelabai turiu su kuo dalintis. Su v problema, nes tikrai labai dirba. Jo nematom savaitėm. Jau pats darosi nelabai nelaimingas , kad visai vaikų nemato verysad.gif Jis grįžta naktį, o keliasi , kai mūsų jau nėra namie. Dabar darbymetis, o vasarą tikrai galės daug perimti. Na aš, aišku , pagalbos sulaukiu truputį iš savo mamos, arba anytos. Bet....reikia man pačiai truputį persiorganizuoti...



Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 01 27, 22:30)
Ar visai tryse? g.gif

taip taip... trys mergaitės ir katinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 01 31, 11:32)
taip taip... trys mergaitės ir katinas smile.gif



Kaip Jums sekasi tryse gyventi? 4u.gif
Atsakyti
Li ute, klausi apie bobų turgų ar apie dvasinę būseną? biggrin.gif
Atsakyti
Kokia pūga mūsų kaime unsure.gif Dangus su žeme maišosi... turiu mamadienį, bet kaaaaip nenoriu niekur eiti iš namų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 31, 10:23)
Sause, susitinkam kada paverkti?  biggrin.gif Čia kvietimas  biggrin.gif  doh.gif  nu rimtai  biggrin.gif

Viskas ir pas tave labai gerai, neėsk tu savęs. Pavalgys vakai ir spageti.

Aš vis žadu eiti sportuoti, bet atrandu priežasčiu to nedaryti...


Papildyta:
O as turiu dilemą, problemą su šunimi...




Susitinkam būtinai bigsmile.gif Tu tik sakyk kada - aš bandysiu prisiderinti. Gal sekmadienį planuoji kur su mergaitėmis varyti papramogauti? - - prisijungčiau mirksiukas.gif Arba galim kitą savaitę tartis bigsmile.gif

Gali būti geriau, bet gal vaikai nesijaučia nelaimingi unsure.gif

Sportuoti man nepatinka, o ir kojos mano nelaikytų, o per darbus 4 kg numečiau . Va šokti tai norėčiau, bet ....

Dėl šuns pomidorais nemėtysiu, o patarti g.gif nu gal taip nesinervink dėl tų plaukų. Nu nėra čia tokia baisuma irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(krika @ 2014 01 31, 10:37)
Li ute, klausi apie bobų turgų ar apie dvasinę būseną? biggrin.gif


Prašau paatvirauti . Aš kažkaip dažnai pagalvoju apie tave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 01 31, 11:37)
Li ute, klausi apie bobų turgų ar apie dvasinę būseną? biggrin.gif



Žinok ir apie tą, ir apie tą ax.gif biggrin.gif

Sause, gali atvažiuoti iki manęs sekmadienį 4u.gif Arba galim kitą savaite susitikti kur nors žaidimų kambary - pvz. Pasakų šaly, vaikai pažais, o mes paplepėsim, pvz kokį trečiadienį 4u.gif Tik sąlyga - jei vaikai nesirgs biggrin.gif
Atsakyti
nu visko būna pas mus.... bet man svarbiau yra dvasinė būsena.... darau ką noriu, kada noriu, kaip noriu... savęs neprievartauju, kad va reikia, nes kaip kitaip. o dabar prieš save nepasirodysi per jėgą kad va kokia tu šauni.... aš žinau kokia esu ir niekam nereikia to įrodinėti ar pasirodyti kad esi geresnė nei esi iš tikrųjų biggrin.gif
Papildyta:
dukrų tėtis labia bendrauja su mergaitėm. tikiuosi tai išliks ilgam, o tai ne tik pradžioje. buvau biški išvykus paatostogauti preitą savaitgalį ax.gif tai jis liko su dukrom. pasiima pas save kiekvieną savaitgalį. tad savaitgaliais esu laisva, bet namisėda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 01 31, 11:53)
nu visko būna pas mus.... bet man svarbiau yra dvasinė būsena.... darau ką noriu, kada noriu, kaip noriu... savęs neprievartauju, kad va reikia, nes kaip kitaip. o dabar prieš save nepasirodysi per jėgą kad va kokia tu šauni.... aš žinau kokia esu ir niekam nereikia to įrodinėti ar pasirodyti kad esi geresnė nei esi iš tikrųjų biggrin.gif
Papildyta:
dukrų tėtis labia bendrauja su mergaitėm. tikiuosi tai išliks ilgam, o tai ne tik pradžioje. buvau biški išvykus paatostogauti preitą savaitgalį  ax.gif tai jis liko su dukrom. pasiima pas save kiekvieną savaitgalį. tad savaitgaliais esu laisva, bet namisėda  biggrin.gif


Oj, kaip aš Tau pritariu 4u.gif
Svarbiausia sutarti su savimi 4u.gif
Linkiu Tau ir toliau dvasinės ramybės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 31 sausio 2014 - 10:59