Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

QUOTE(Tinna @ 2014 01 27, 23:39)
Teks skristi cool.gif Neturiu kada, is tikro, dirbsiu vasara unsure.gif Tiksliau pasakius, negaliu sau leisti atskristi sav. ar dviem verysad.gif


Tikiu 4u.gif

Sause, neįsivaizduoju, kas Tau nutiko tam darbe... bet jei jau vaistų reikia, tai tikrai "dirbk iš namų"...


Papildyta:
Mergaitės, aš visada tokia... blush2.gif Vėl noriu paprašyti, vienai autistukės mamai labai reikia stalinių lempų, trijų. Ji nori apšviesti daiktus, kad galėtų nufotografuoti kortelėm, iš kuriu mokysis autistukė. Pirkti nenori... Gal kuri turit nereikalingą?

Aš neturiu. Kažkaip mes nekaupiame daiktų, nežinau ar čia gerai ar blogai... bet jau taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 27 sausio 2014 - 22:58
QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 22:07)
Oho, Sause... ka jie Tau padare...? unsure.gif


Žinok, aš pati nelabai suprantu... Tiesiog ten labai sudėtingas žmogus , turintis psichologinių problemų , tokią kaip anoreksija ir t.t. Tada susidaro visuma: chaosas, isterijos ir t.t. tiesiog žodžiais to nenusakysi... Turbūt man reikėjo po savaitės apsisukti ir išeiti, bet pats darbymetis ir nemoku aš taip visko mesti. Jei jau sutikau - tai prisiėmiau atsakomybę. Bet savo sveikatą ir nevus pagadinau... dar pati negaliu suvokti kaip atsikratyti šitos įtampos, nerimo...


QUOTE(Rasma @ 2014 01 27, 22:10)
Kad kalti, tai reikia turėti. O tuo kažkaip abejoju..vaistinėj gi nuėjęs kaip hematogeno nepaprašysi biggrin.gif

Sedatif homeopatinis, tai geriau pirk kokius žolinius. Kaip sakė Persen, Neuromed, Valeradix..
O šiaip atsipalaiduoti bandyti ir pailsėy..to jokios piliulės nepakeis ax.gif


Žinok , valeradix geriu jau daugiau nei mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2014 01 27, 23:51)
Žinok , valeradix  geriu jau daugiau nei mėnesį...


Nebesikankink... tu tikrai rasi darbą 4u.gif Keturi žodžiai - ga ran tuo ju biggrin.gif
Atsakyti
Labukai 4u.gif

QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 23:58)
Keturi žodžiai -  ga ran tuo ju  biggrin.gif

thumbup.gif biggrin.gif

Liu ciuk, kaip tu prikemsi ta vistos krutinele? g.gif Jos nereikia kazkaip sukti, ane? Jeigu ipjauni is sono, neisbega? g.gif Zinau, kvaili kausimai, bet as nieko neidarineju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinna: 30 sausio 2014 - 00:04
QUOTE(Tinna @ 2014 01 30, 01:03)
Labukai 4u.gif
thumbup.gif  biggrin.gif

Liu ciuk, kaip tu prikemsi ta vistos krutinele? g.gif Jos nereikia kazkaip sukti, ane? Jeigu ipjauni is sono, neisbega? g.gif Zinau, kvaili kausimai, bet as nieko neidarineju biggrin.gif



Cia apie kijeva kalbi? Neisbega, isuki, idaro daug nededi ir neisbega, apvolioji kiausinyje, dziuveseliuose ir neisbega.
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 30, 13:30)
Cia apie kijeva kalbi? Neisbega, isuki, idaro daug nededi ir neisbega, apvolioji kiausinyje, dziuveseliuose ir neisbega.

Aha g.gif Tai tu man paaiskink, plyyyz, viska nuo pradziu - nusiperki krutineles file, pasiguldai ant lenteles ir ka tada? Uzdedi surio ir susuki? Ar ipjauni ir prifarsiruoji i "kisene"? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 22:58)
Nebesikankink... tu tikrai rasi darbą  4u.gif  Keturi žodžiai -  ga ran tuo ju  biggrin.gif



Oi tu mirksiukas.gif

Labai noriu tave apkabinti ir pasveikinti su pirmagimės švente wub.gif Kokią fainuolę augini wub.gif


Aš žinokit stipriai dirbu su savim: verčiu save pailsėti ir atsipalaiduoti. Dvi dienas ėjau privalomai miegoti pietų miego, dariau tik būtiniausius namų ruošos darbus ir lepinausi saldumynais blush2.gif
Reikia laiko - atsigausiu, bet daugiau tokio beprotnamio nenoriu.


Bet gal jūs man galit papasakoti kaip viską spėjat? Aš galvoju, kad gal aš esu išlepinta, nes paskaičiavus, jau kokius 5 metus , augindama V ir R , dirbau laisvu , nestandartiniu grafiku...
Aš paskaitau, kaip jūs įmantriai gaminat, kaip pramogaujat su vaikais, darbus dirbat ir save prisižiūrit.... nežinau, man neišeina.....

Atsakyti
QUOTE(sause @ 2014 01 30, 22:20)
Aš žinokit stipriai dirbu su savim: verčiu save pailsėti ir atsipalaiduoti. Dvi dienas ėjau privalomai miegoti pietų miego, dariau tik būtiniausius namų ruošos darbus ir lepinausi saldumynais  blush2.gif

Aš paskaitau, kaip jūs įmantriai gaminat, kaip pramogaujat su vaikais, darbus dirbat ir  save prisižiūrit.... nežinau,  man  neišeina.....

Saunuole wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man irgi taip neiseina, del to smarkiai dalinuosi darbus su v. biggrin.gif Jeigu rimtai, tai man praeita pavasari buvo panasus luzis, kaip tau dabar. Labai labai blogai jauciausi, buvau pervargus iki negaliu (nuo darbu ir mokslu kruvio). Kadangi darbu kruvio sumazinti neiseina del objektyviu priezasciu, daug darbu persiskirsciau su v. (ir anksciau mes viska dalijomes). Pvz. anksciau stengdavausi ryte vaikus "priduoti" i m-kla ir pati keliauti i ofisa, bet man truputi ADD, as negaliu daryti keliu darbu vienu metu, del to budavo istisinis stresas nuo pat ryto kaip paciai suspeti susiruosti ir kaip vaikus pristatyti laiku. Dabar v. keliasi, gamina pusrycius, veza vaikus, o as gaminu vakariene ir ruosiu vaikus miegoti. Atrodo smulkmenos, bet man veiksmingos
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 01 30, 18:48)
Aha g.gif Tai tu man paaiskink, plyyyz, viska nuo pradziu - nusiperki krutineles file, pasiguldai ant lenteles ir ka tada? Uzdedi surio ir susuki? Ar ipjauni ir prifarsiruoji i "kisene"? g.gif  blush2.gif

Jei Kijevo kotletas, tai sviestas dedas.
Arba Li ute raito šedevrą kažkokį su sūriu g.gif

Aš pagal Giedrių darau (vizualikė esu biggrin.gif ). Be kauliuko (kam tos aukštosios technologijos sekmadienio pietums tabore biggrin.gif ). Nesvietiškai skanu (ir durnam aišku) biggrin.gif :

http://giedrius-v.li....com/17388.html
Papildyta:
QUOTE(sause @ 2014 01 30, 21:20)
Bet gal jūs man galit papasakoti kaip viską spėjat? 

Nieko nespėju doh.gif
Pasėdėjau, su savimi pasitariau ir nusprendžiau, tai "ai...aš niekur ir neskubu" rolleyes.gif
Ir tokia ramybė atėjo po kelių asmeninių pokalbių..
Ateis tas laikas, kai spėsiu visur..o dabar iš krūmų iššokus (su kelnėm rankose) nėr ko bėgt paskui traukinį biggrin.gif

Saugau dvasinę ramybę..nervus..sveikatą. Reikia kažką daryt, tai kaip ir Tinna dalinuos ir laimėj, ir varge..o šiaip neveju savęs blush2.gif

Nors kulnams laiko galėčiau ir paieškot..bet ai, satino patalynėj nebesivartau..o prie medvilnės nekimba.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 30, 23:31)
Jei Kijevo kotletas, tai sviestas dedas.
Arba Li ute raito šedevrą kažkokį su sūriu g.gif

Aš pagal Giedrių darau (vizualikė esu biggrin.gif ). Be kauliuko (kam tos aukštosios technologijos sekmadienio pietums tabore biggrin.gif ). Nesvietiškai skanu (ir durnam aišku) biggrin.gif :

http://giedrius-v.li....com/17388.html

Aciuks, Rasma 4u.gif Dziuvesiu nedesiu, net skrandi sutrauke nuo vaizdo biggrin.gif Li uciuko idetas FB atrodo dietiskesnis (minus suris) http://www.bbcgoodfo...ts-chicken-kiev.
Atsakyti
Išsityčiojimas iš Kijevo kotleto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 30, 23:48)
Išsityčiojimas iš Kijevo kotleto biggrin.gif

irnesakyk.gif Jeigu tik tai pades man sutaupyt kelis gramus nuo talijos nail.gif
Atsakyti