Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

QUOTE(julem @ 2014 01 27, 12:59)
ačiū, sprendimas buvo senokai priimtas, praktiškai vos apsigyvenus čia, bet tik dabar pavyko rasti pirkėjus




Tobula thumbup.gif

Aš be savo žemės lopinėlio labai liūdėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanson @ 2014 01 08, 14:00)
Prisijungsiu negreit, gerai, kad dalis jūsų snukiaknygėj tupit, tai nors tiek gaunasi paveizėt

Nelimpa snukiaknygė..niekaip.
Konkursai..žaidimukus pažaist, tai taip..o bendraut žymiai mažiau ten norisi..
QUOTE(krika @ 2014 01 20, 09:29)
tai kam čia rašyti? ar yra gyvų?

Gyvų yra, tik pasakokitės biggrin.gif Galir ir kasdien cool.gif
QUOTE(Li ute @ 2014 01 26, 22:59)
Rasma, neapleisk mūsų

Neapleidžiu neapleidžiu..
Auginu Dovutę, eisim ryy dėl mankštų tartis, poryt sversimės-matuosimės.
Laura mokinasi ir būreliuose džiūsta, kosmonautas išstypo ir be 3 dantų siaubia darželį.

Pelę vieną palaidojom.

Lauke oras žvarbus, bijau sušaldyt savo pusmetinę, tai neinu..bet vos tveriu jau antrą sav.be išėjimų..
QUOTE(julem @ 2014 01 27, 09:31)
Kraustomes i buta, kaip mulkiai gyvenome amzinose skolose, gyvenimelis priverte sustoti. Ir tai dar liks skolu, bet bent jau ne simtatukstantiniu.

Aš kažko namo irgi nenoriu.. blush2.gif
MBD statyt tik pasiryžęs..labiausiai norėčiau kotedžo turbūt arba didelio buto l.geram rajone, gražioj vietoj ir be kaimynų po mumis (neištvertų biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 15:41)
Aš be savo žemės lopinėlio labai liūdėčiau  blush2.gif

Kazkada lyg manei kitaip, o gal painioju kazka.
As irgi liudziu, kad i buta, nes as esu namo gyventoja, man reikia savo zoles, bet yra kaip yra ir gyventi laikas pagal galimybes.
Atsakyti
QUOTE(julem @ 2014 01 27, 21:40)
Kazkada lyg manei kitaip, o gal painioju kazka.
As irgi liudziu, kad i buta, nes as esu namo gyventoja, man reikia savo zoles, bet yra kaip yra ir gyventi laikas pagal galimybes.



Taip taip... nemaišai biggrin.gif Verkiau siaubingai, depresavau begalo... gi ir tu, ir Lantaniukas, Ir Anile... ir Gilaja... gi visos mane matėt depresijoj, siaubas buvo. Bet viskas kažkaip susidėliojo, ne iš karto... dabar jau viskas, įleidau šaknis... ir čia mano namai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 21:29)
Taip taip... nemaišai biggrin.gif Verkiau siaubingai, depresavau begalo... gi ir tu, ir Lantaniukas, Ir Anile... ir Gilaja... gi visos mane matėt depresijoj, siaubas buvo. Bet viskas kažkaip susidėliojo, ne iš karto... dabar jau viskas, įleidau šaknis... ir čia mano namai  wub.gif

tai ir liuks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Li ute -kaip gražiai apie savo namus rašai thumbup.gif Smagu, kad prisijaukinai

Julem - gal tau bus daugiau ramybė - tiek finansiškai, tiek širdy

Rasma - smagu , kad gražiai augat


Galvoju , ką čia man pasipasakoti. Jau neatsimenu ar pasakojau,bet šventiniu laikotarpiu buvau "parsidavus ir atsidavus" vienai įmonei. Labai žiauriai sunku buvo. Išsitampiau , išsitaškiau tiek fiziškai, tiek morališkai . Dar niekada man taip nebuvo verysad.gif Dar turiu 4 dienas pasibaigti reikalus su ta kompanija - tikiuosi pavyks ir pamiršiu ją . Dabar net fiziškai pykinti mane pradeda pagalvojus kaip iškentėti tas dienas... Jaučiu , kad pirmą kartą gyvenime pasinaudosiu mamos padėtimi ir neisiu į darbą, o dirbsiu iš namų...

Ir patarkit, ką raminančio galima išgerti g.gif sedafit nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Sause, as kalciau lexotanilio, bet jei bijai, kokio perseno bent isgerk.
Atsakyti
Oho, Sause... ka jie Tau padare...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(julem @ 2014 01 27, 22:01)
Sause, as kalciau lexotanilio, bet jei bijai, kokio perseno bent isgerk.

Kad kalti, tai reikia turėti. O tuo kažkaip abejoju..vaistinėj gi nuėjęs kaip hematogeno nepaprašysi biggrin.gif

Sedatif homeopatinis, tai geriau pirk kokius žolinius. Kaip sakė Persen, Neuromed, Valeradix..
O šiaip atsipalaiduoti bandyti ir pailsėy..to jokios piliulės nepakeis ax.gif
Atsakyti
Labukai 4u.gif

QUOTE(Chanson @ 2014 01 08, 15:00)
(tiksliau, pas jus - tyčia)

Kad ir kaip tave myleciau, Chanson, tavo posta absoliuciai dislike`inu
schmoll.gif Nepatinka man tie visi "pas jus", "pas mus" visai kitaip skambetu 4u.gif wub.gif

QUOTE(krika @ 2014 01 20, 10:29)
gyvenu gerai. karaliaujam trys mergaitės.

Ar visai tryse? g.gif

QUOTE(julem @ 2014 01 27, 12:59)
ačiū, sprendimas buvo senokai priimtas, praktiškai vos apsigyvenus čia, bet tik dabar pavyko rasti pirkėjus

Super 4u.gif

QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 16:41)
Aš be savo žemės lopinėlio labai liūdėčiau  blush2.gif

biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 01 27, 18:24)
Aš kažko namo irgi nenoriu.. blush2.gif
MBD statyt tik pasiryžęs..labiausiai norėčiau kotedžo turbūt arba didelio buto l.geram rajone, gražioj vietoj ir be kaimynų po mumis (neištvertų biggrin.gif )

As lygiai taip pat galvoju drinks_cheers.gif Dabar gyvenam name ir centre, bet as mielai kokiam lofte apsigyvenciau biggrin.gif

QUOTE(julem @ 2014 01 27, 21:40)
Kazkada lyg manei kitaip, o gal painioju kazka.

Gal su manim maisai biggrin.gif

QUOTE(sause @ 2014 01 27, 22:54)
Jau neatsimenu ar pasakojau,bet šventiniu laikotarpiu buvau "parsidavus ir atsidavus" vienai įmonei.

Jau ziojausi klausti kaip tau einasi tame darbe... unsure.gif Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Einu i susitikima, rasykit DAUG cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinna: 27 sausio 2014 - 22:33
Tinna, kada į LT? Ar man teks pas Tave skristi?

Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 01 27, 23:36)
Tinna, kada į LT? Ar man teks pas Tave skristi?

Teks skristi cool.gif Neturiu kada, is tikro, dirbsiu vasara unsure.gif Tiksliau pasakius, negaliu sau leisti atskristi sav. ar dviem verysad.gif
Atsakyti