Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

Sveikos, ar sutikot Naujuosius metus? biggrin.gif
Atsakyti
Sutikom!
Kaipgi kitaip...
Jaučiat kokie jie geri?

Aš aišku namie, su vaikais ir vaikų tėčiu (nes savo vyro beveik nebematau biggrin.gif )..ai, tiesą pasakius..jaukiai..lovoje (geras ženklas cool.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 02, 00:23)
Jaučiat kokie jie geri?

nebematau biggrin.gif )..ai, tiesą pasakius..jaukiai..lovoje (geras ženklas cool.gif ).



Oj, as tai dar nejauciu, kad pasibaige sventes wacko.gif toks jausmas, kad nesibaigs niekada doh.gif biggrin.gif Bet siandien jau guliu lovoj, tai gal jau ir baigesi biggrin.gif

Nauju isvakarese netiketai teko perziureti daaaug nuotrauku is praeities, ojojoj, kiek asaru paliejau, kazkokia nostalgija buvo uzklupusi mane, bet po to seke kitokios emocijos suolis, viskas gerai bus smile.gif


Sakai, Rasma, lovoje geras zenklas biggrin.gif "toooo" ir linkiu biggrin.gif

Neatsidziaugiu pasakisku oru wub.gif dieve, kaip man patinka tokia ziema!
Atsakyti
Sniego man truksta, bet jo reikejo per sventes biggrin.gif ziema kol kas tikrai silta,ale bus matyt kiek uz siluma pareis biggrin.gif
Atsakyti
O aš kažkaip nesureikšminu oro...kokie tie metų sezonai būna - tokie. Man visi vienodai geri ax.gif Neeikvoju jėgų ir minčių tam, ko negaliu pakeist smile.gif Gamta žino ką daro ir ko jai reikia. Ar kad išgyventume, ar kad ne..amžiais taip buvo. Ir kaip benorėdami žmonės visada buvo bejėgiai kažką padaryt.
Šilta žiema reiškia sunkias ligas, parazituojančius vabzdžius, gausias jų populiacijas, skurdų žiemkenčių derlių ir t.t. Taigi laikinas malonumas kūnui ir akiai, žalingas daug labiau tuo, ko dabar dar nematome ir nesusiejame. Gamtos pusiausvyros išsiderinimas nebuvo ir nebus į gerą..daugiau ar mažiau kažką paveiks.
Man žiemą smagu ir šaltis, ir sniegas....visi turi būt su jiems priklausančiais atributais cool.gif Moteriškės su (.)(.), diedai su pimpiais, o žiema su besmegeniais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Li ute @ 2014 01 04, 18:49)
Sakai, Rasma, lovoje geras zenklas  biggrin.gif  "toooo" ir linkiu  biggrin.gif

Aišku geras smile.gif Lova teikia poilsį ir palaimą, o man reik abiejų!
O kas blogo g.b.lovoje nereik galvot, nes vis vien nebus smile.gif
Atsakyti
Rasma, aš suprantu kad nieko nepakeisiu. Žiemą sniego laukti pradėjau kai gimė Erikutis. Pamenu stoviu gimdykloj prie lango ir galvoju negi vaikas gims žiemą be sniego, tai ryte nukrito kelios snaigės ir švelniai pasidengė žolė. Pamenu kad tąkart buvo šilta žiema. Šiemet antras gimtadienis kada net minimaliai sniego nebuvo. O per Dovydo gimtadienį bent jau iki šiol sniego visad būdavo ax.gif
Su vieno vaiko gimtadieniu sniego laukiu, o su kito pradedu galvoti kad žiemai laikas krautis šmutkes biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi baisu del busimojo derliaus, nes nieko gero, kai saltis, o sniego nera, bet tikekimes geriausio 4u.gif
Atsakyti
Pas mane prie namo yra didelis ayvu krumas. Jau su nemenkais pumpurais. Jeigu parsinesciau saka namo, tai iskart ir prasiskleistu. Bet jeigu uzeis saltis, viskas - nusals verysad.gif
Atsakyti
Laba...

Visas su Naujaisiais Metais 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais, Meger!
Atsakyti
Su Naujais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Trumpa ataskaita:
Aš toliau varau darbuose nerealiu tempu doh.gif
Per kūčias Vakarė susirgo vėjaraupiais. Sirgo palyginus lengvai. Tačiau gimtadienis buvo taškuotas biggrin.gif
Dieną prieš šventes gavom žinutę , kad Rokas gavo vietą darželyje. Tai dabar laukiam vėjaraupių ir pradėsim pratintis thumbup.gif
Rytoj Tomo gimtadienis. Didelis mano vaikas - sentimentai pareina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sause: 06 sausio 2014 - 22:59
Laba 4u.gif

Tomuka su pirmuoju jubiliejumi wub.gif

Mergaites, gal zinot, kur gauti 5m. vaikui dzinsu ar velvetkiu su petnesomis doh.gif
Atsakyti