Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

Sveikinimai mamaudrai ir visai jos šeimynai 4u.gif Kokia puiki žinia apie jai gimusį sūnelį wub.gif Kaip smagu, jog viskas gerai! Linkiu atsigauti kuo greičiau ir mus supažindinti su mažiausiuoju iš mūsų temos wub.gif

DainaM, smagios pradžios bigsmile.gif Matyt kitaip būti ir negalėjo - griebk tą likimo mestą šansą ir bandyk judėt pirmyn! Man atrodo, jog viskas pas jus bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 10, 21:43)
DainaM, smagios pradžios bigsmile.gif Matyt kitaip būti ir negalėjo - griebk tą likimo mestą šansą ir bandyk judėt pirmyn! Man atrodo, jog viskas pas jus bus gerai mirksiukas.gif


Pirmi įspūdžiai geri, ir mamadienis bus, ko ankščiau neturėjau, ir netgi užsiminiau, kad man būtų geriau darbą pradėti šiek tiek po 8h., nes vis tik iki darbo 33km., o ryte vaikai į darželį, į mokyklą, tai generalinio direktoriaus atsakymas "jokių problemų". Čia darbas iki 16:30, kai ankstesnis buvo iki 17:30, dar vienas pliusas smile.gif O geriausia, kad nuo 23d. iki 06d. atostogausiu vos kelias dienas padirbus lotuliukas.gif Tiesa, nemokamai aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2013 12 08, 07:06)


Man tai bausiausia, kai jie taip daro tais momentais, kai skubi, veluoji...

Matai, kai neskubu, kažkaip nekreipiu dėmesio į tuos ožius tegul zirzia, nenori tegul nesirengia - niekur neis. O va jei nori nusivesti pasipuošusiį vaiką (na mano akim biggrin.gif ) nieko ir nesigauna doh.gif +

QUOTE(Niktė @ 2013 12 08, 12:41)
O taip, mano chebrytė taip elgiasi kai kur nors skubi ir matai kad nebespėsi. Tada apmaukšlinu drabužius pati ir sukišu vaikus į mašiną. Ir aišku visą kelia bliauna nes jiems spaudžia, graužia, kutena

Na bet palengvėjo karsta.gif kad ir daugiau pasirodo tų vaikų tokių yra smile.gif

QUOTE(Li ute @ 2013 12 09, 00:24)
O as galvojau, kad cia tik Ateniukui mano megztiniai ir sukneles nepatogios, bet pasirodo daug kam tos pacios problemos


drinks_cheers.gif

QUOTE(DainaM @ 2013 12 09, 16:58)
Merginos, sumaištis, planavau planavau namuose dar būti, o čia bac darbą gavau

thumbup.gif Lemta ir buvo wink.gif

QUOTE(mamaudra @ 2013 12 10, 00:22)
Siandien 13.45 gime treciasis musu seimos narys........3990g berniukelis.....grazutis ir ramutis ( bent jau kolkas )  smile.gif

Saldaus pienelio ir ramių naktelių wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2013 12 10, 21:43)
Sveikinimai mamaudrai ir visai jos šeimynai 4u.gif Kokia puiki žinia apie jai gimusį sūnelį wub.gif Kaip smagu, jog viskas gerai! Linkiu atsigauti kuo greičiau ir mus supažindinti su mažiausiuoju iš mūsų temos wub.gif

DainaM, smagios pradžios bigsmile.gif Matyt kitaip būti ir negalėjo - griebk tą likimo mestą šansą ir bandyk judėt pirmyn! Man atrodo, jog viskas pas jus bus gerai mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Jei ne paslaptis kas per darbas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2013 12 10, 21:52)
thumbup.gif Lemta ir buvo wink.gif

drinks_cheers.gif Jei ne paslaptis kas per darbas wink.gif


Anokia čia paslaptis. Visą gyvenimą dirbau su plastikiniais langais, buvau inžinierė-technologė, buvau vadybininkė, o dabar dirbsiu su medinukais (mediniais langais), būsiu užsakymų koordinatorė smile.gif Nu kažkaip savas dūšiai tas darbas, jį žinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DainaM: 10 gruodžio 2013 - 21:10
QUOTE(DainaM @ 2013 12 10, 22:09)
Anokia čia paslaptis. Visą gyvenimą dirbau su plastikiniais langais, buvau inžinierė-technologė, buvau vadybininkė, o dabar dirbsiu su medinukais (mediniais langais), būsiu užsakymų koordinatorė  smile.gif Nu kažkaip savas dūšiai tas darbas, jį žinau smile.gif

Šaunu 4u.gif

Aš kartais pagalvoju, kaži ar aš mokėšiau dirbti kitą - ne buhalterės darbą g.gif Nors audite buvau, dabar vėl siūlo į kontrolę eit, bet buhalterija, kad ir kokia ji klaiki kartais ir dažnokai būna bash.gif: vis vien arčiau širdies wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meila: 10 gruodžio 2013 - 21:21
Mamaudra patys šilčiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai gimus sūnaitėliui wub.gif wub.gif wub.gif
DainaM, sveikinu gavus darbą 4u.gif Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2013 12 07, 13:05)
O jau mažius doh.gif  Į darželį eina visada su tais pačiais rūbais, ir geriausia jie nebūtų skalbti, nes po skalbimo jie jam spaudžia...(Nesvarbu kad į mokyklą ruošiantis pripirkom rūbų, juos pirkom kartu, matavomės visus ir visi buvo geri...) Kojines maunu miegant, tada ne taip spaudžia... Va dabar ruošias į lauką nuo 10 val. nes visos pirštinės nepatogios, nesvarbu, kad neperšlaps žaidžiant su sniegu..., kelnės spaudžia, šaltos... Na sugalvoja įvairių rūbų trūkumų...
Ech pasiguodžiau  blush2.gif


Parasei apie mano mazaja blush2.gif , galetu, vaiksciotu su tom paciom pedkelnem, su ta pacia maikute (rubu pradejau nebepirkti daug, tik po pora... vistiek nenesioja, nepatogu, spaudzia, aptempta biggrin.gif )... O kaip pas jus su maistu? Viska valgo?

mamaudra, sveikinimai wub.gif

Laba 4u.gif
Atsakyti
Aciu,merginos,uz sveikinimus wub.gif

Mes jau namie......bandom ivaziuoti I ritma.......
Bernaicio vardas Evan/as...... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2013 12 12, 17:22)
1.Parasei apie mano mazaja  blush2.gif , galetu, vaiksciotu su tom paciom pedkelnem, su ta pacia maikute (rubu pradejau nebepirkti daug, tik po pora... vistiek nenesioja, nepatogu, spaudzia, aptempta  biggrin.gif )...
2.O kaip pas jus su maistu? Viska valgo?



1. friends.gif
2. Labai negaliu skūstis blush2.gif Nors kiekvieną kartą atėjęs prie stalo protestuoja kad nevalgys doh.gif Bet paragavęs beveik visada viską suvalgo. Na kas jam patinka tai valgo gana normaliai biggrin.gif Nors pas mane visi trys labai inoringi maistui cool.gif Tai aš pripratus ax.gif
QUOTE(mamaudra @ 2013 12 12, 19:22)
Mes jau namie......bandom ivaziuoti I ritma.......
Bernaicio vardas Evan/as...... wub.gif

wub.gif wub.gif Na ir kaip judviem sekas wub.gif Leidžia pasiilsėti?
Atsakyti
4u.gif Sveikos 4u.gif

Tai itariu kalediniam sukuryje issisukusios? biggrin.gif

Ir as kartu su Jumis biggrin.gif
Siandien suruosiau mergaitem kaledinius kostiumus, supirkau paskutines dovanas. Laukiam sventes. Rytoj kepsim meduolius, nes nu anksciau niekaip neprisiruosiau, kazkoks siaubas.
Tarp kitko labai faina zaidima nupirkau Nuatei nuo kaledu senio, va si, maniskes labai zaide pas drauge, tai dabar kaledu senis atnes dovanu, gales zaisti abi. Labai paprastas, bet labai smagiai krenta tas kiskis i duobute biggrin.gif Galiu drasiai rekomenduoti - tiek berniukui, tiek mergaitei nuo 4 metu tikrai tinka.
FUNNY BUNNY

Turesiu treciadienio popiete laisva - darzelyje biggrin.gif Bet taip laukiu wub.gif As kazkodel visada graudinuosi per tokias sventes, kai vaikai mano dainuoja, nu sakes... ir nieko negaliu padaryti doh.gif Sirdy be proto dziaugiuosi, o dziaugsmas iseina su asarom doh.gif

Darbe darbo daugiau negu gali buti doh.gif Bet as ir vel kaifuoju nuo to, nu nieko negaliu padaryti doh.gif

Mamaudra wub.gif kokia idile pas tave wub.gif As atsimenu ir tokia nostalgija apima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 17 gruodžio 2013 - 00:08
Sveikutės,

QUOTE(Li ute @ 2013 12 17, 01:04)
As kazkodel visada graudinuosi per tokias sventes, kai vaikai mano dainuoja, nu sakes... ir nieko negaliu padaryti  doh.gif 


Aš irgi doh.gif Darželyje pas mus šventė be tėvų, va tik mokykloje su tėvais smile.gif Tai teko darbe išsiprašyti - direktorius be problemų ir žiūrėk, pagal situaciją, gali visai neatvažiuoti, kad skubėt nereikėtų. Aš žinokit apakus... Po to, kai buvo sename darbe ir dabar, tai kaip diena nuo nakties doh.gif Aišku, yra ir ten pora "spuogų", bet svarbu, kad tokių mažutėlė dalelė bigsmile.gif
Atsakyti
Nu sveikkos,

Aš irgi prasmegus darbuose. Aukso vertės dienos mūsų darbe. Visas personalas kvadratinėm galvom, nemiegoję. Atlikėjai jau irgi darosi komos būsenos.....Žodžiu - baisu. Tačiau dabar liko dvi dienos ir gausiu pamiegoti.... doh.gif Į Vakarės darželio šventę irgi pavyko išsirauti thumbup.gif Labai miela, gražu ir šilta buvo wub.gif

Laikomės ir laukiam švenčių biggrin.gif
Atsakyti