Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 13:55)
Ir kiek jau laiko jis jau toks rupestingas?


nuo spalio pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 14:27)
Tai va, kad negausiu as jokios premijos, tik š... biggrin.gif

Žinok nebeplanuojam... sėdim namie su žarnyno virusu.... kaip ir Jūs...


Rimtai virusuotos blink.gif nu bl... labai blogai? Tikuosi , kad lengvai. Vakarė šiandien jau namus verčia ir valgyt reikalauja doh.gif reik stabdyt arklius biggrin.gif O vakare pas logopedę važiuosim g.gif
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2014 02 03, 16:09)
Rimtai virusuotos  blink.gif  nu bl...  labai blogai?    Tikuosi , kad lengvai.  Vakarė šiandien jau namus verčia  ir  valgyt reikalauja  doh.gif  reik stabdyt arklius  biggrin.gif  O vakare pas logopedę važiuosim  g.gif



O mane liudina, kad Atenyte vis sako, kad negali atsirugti, ir nelabai valgo, o jau trecia diena...
Atsakyti
vargšai vaikai 4u.gif
Atsakyti
Labukai 4u.gif

Jamkit balionu ligoniukai, kaip cia taip unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vakar buvom su mergaitem vaiku operoj, nerealiai padaryta wub.gif

As dar su kava lovoj, pirmadienis wacko.gif Bet jau po truputi jauciasi pavasaris, pastebejot? rolleyes.gif Vakar isbegau apie sesta, tai tik tik pradejo temti wub.gif Siandien lyja ir silta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 02 03, 16:25)


As dar su kava lovoj, pirmadienis wacko.gif Bet jau po truputi jauciasi pavasaris, pastebejot? rolleyes.gif Vakar isbegau apie sesta, tai tik tik pradejo temti wub.gif Siandien lyja ir silta smile.gif


Nepastebejom biggrin.gif schmoll.gif pats viduržiemis, įšalas ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 15:11)
O mane liudina, kad Atenyte vis sako, kad negali atsirugti, ir nelabai valgo, o jau trecia diena

Colos duok cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 16:45)
Nepastebejom biggrin.gif schmoll.gif  pats viduržiemis, įšalas ir pan. biggrin.gif

I dangu reik ziuret, ne i zeme umn.gif biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 02 03, 17:07)
Colos duok cool.gif

Cola man irgi labai padeda, kai nevirskina smile.gif Atsimenu, vienu metu buvau priklausoma nuo to virskinimo fermento, pamirsau pavadinima doh.gif Ziauru, isgerdavau po tablete vos ne po kiekvienu pietu unsure.gif

Atsinesiau pietums lesiu salotu be majonezo cool.gif Kudinuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 02 03, 18:16)


Atsinesiau pietums lesiu salotu be majonezo cool.gif Kudinuosi biggrin.gif


As irgi kudinuosi blush2.gif jau gera pusmeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 19:25)
As irgi kudinuosi  blush2.gif  jau gera pusmeti  biggrin.gif

Ir kaip? rolleyes.gif

As tai savo svoriu dabar patenkinta, tik buna pries mmm junko uzvalgau, o pasimato viskas, tai jau sekancia sav. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 02 03, 19:37)
Ir kaip? rolleyes.gif

As tai savo svoriu dabar patenkinta, tik buna pries mmm junko uzvalgau, o pasimato viskas, tai jau sekancia sav. doh.gif  doh.gif


Ugis-svoris? biggrin.gif

As jau arteju prie kritines ribos blush2.gif Tiek sveriau tik nescia nestuke.gif 169/65 kmi jei neklistu jau 24...
Eiciau atsilenkimu padaryti, bet kad kotletuku pprivalgiau biggrin.gif Oj, kaip mano vyras manes tokios nemyli... ajajaj biggrin.gif Kam as ji "vedziau" biggrin.gif buciau ramiai sau gyvenus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 03 vasario 2014 - 19:38
QUOTE(Li ute @ 2014 02 03, 20:37)
Ugis-svoris?  biggrin.gif

As jau arteju prie kritines ribos  blush2.gif  Tiek sveriau tik nescia nestuke.gif  169/65 kmi jei neklistu jau 24...
Eiciau atsilenkimu padaryti, bet kad kotletuku pprivalgiau  biggrin.gif  Oj, kaip mano vyras manes tokios nemyli... ajajaj  biggrin.gif Kam as ji "vedziau"  biggrin.gif  buciau ramiai sau gyvenus  doh.gif  biggrin.gif

Mano laikosi 58-59 kg, o ugio tai tik 162 hihihi.gif Bet labai idomiai, kai pradejau begioti ir atsirado daugiau raumenuku, tai svoris toks pats, bet atrodau zymiai geriau (niu cia man paciai blush2.gif ). Tai labai del svorio nepergyvenu. O apimciu as nemoku matuoti, man ten visada skirtingai pasimatuoja g.gif
Atsakyti