Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

QUOTE(sause @ 2014 01 31, 22:20)

Jei aš vaikų kambario netvarkyčiau, tai gyvatėmis apeitume  doh.gif

Vis prie algos biggrin.gif

Ir užpiltinės su spiritu sąnariams, ir paklausa egzotikos mylėtojams.

Beveik viską gyvenime galima išnaudot pozityviai ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Kaip gera, kad sestadienis wub.gif Nors sia sav. negalejau skustis - dvi dienos laisvos ir dvi - vaikams mokykla 2 val. veliau smile.gif
Reiks eiti prasibegti, apsitvarkyti gyvatyna (beviltiska ir trumpam verysad.gif ) ir nzn, nutariau si savaitgali NIEKO nedirbti, nebent kazkas uzsidegs g.gif Ai, dar darysiu Li uciuko rekomenduota vista ne is Kijevo biggrin.gif
Ka jus? 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, o ką reiškia kai sapnuoji.... šūdus, nu kitaip negaliu išsireikšti... Kai būna pas žmones palei lubas ornamentai iš gipso palei luubų liniją, tai pas mane sapne... iš sysiaus ir š... nu nejuokauju... tipo trūko vamzdis kažkur ir sukrito ornamentais ant lubų biggrin.gif lotuliukas.gif Nu šiaip tai nejuokingas sapnas...
Atsakyti
Sveikos, kur prapuolėt? Mano sapnas nepatiko?... doh.gif biggrin.gif Visą dieną apie jį galvoju...

Mes vakar atšventėm Nuatės gimtadienį žaidimų kambaryje doh.gif Aš tokia mama, kuri labai nemėgsta žaidimų kambarių blush2.gif bet šį kartą nusileidau Nuatei. Aš mieliau pasitelkiu kažką kūrybiškesnio, bet matomai ne tokia kūrybinga esu, kad vaikams nepatinka biggrin.gif

Parodysiu kelias nuotraukas blush2.gif

user posted image

Jubiliatė wub.gif

user posted image

Sesė wub.gif

user posted image

Dovanas po tryjų "darbo valandų" apžiūrinėjo gulom biggrin.gif

user posted image

Va kiek nelaimingų vaikų pasiėmėm iš žaidimų kambario biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labukai wub.gif

QUOTE(Li ute @ 2014 02 02, 14:20)
Klausykit, o ką reiškia kai sapnuoji.... šūdus, nu kitaip negaliu išsireikšti...

Niu ta ir reiskia, ka reiskia biggrin.gif

Zinok, man tai gimtadieniai zaidimu kambariuose LABAI patinka rolleyes.gif Sveciai ateina, pabuna 1.5 val. ir iseina biggrin.gif Man per daug sreso butu paciai organizuoti, uzimineti, uj nea schmoll.gif Man tai cia patinka, kad per gintadienius tevams - nulis demesio. Viskas tik vaikams, tevai patys savim uzsiima, kalbasi, browsina, nera tradicijos darir tevais rupintis biggrin.gif

Li uciuk, kaip tik apie tave pagalvojau, bet gal ir visoms bus idomu, radau toki nerealu zurnala, iPade galima nemokamai usikrauti 2 numerius, visi kiti - po ~5 pinigus. Nerealus blink.gif Donna Hey magazine http://www.donnahay.com.au/magazine/

Vaikai fotkese kokie nerealus wub.gif O cia Gedo mergyckos tokios jau dideles? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinna: 02 vasario 2014 - 18:37
QUOTE(Tinna @ 2014 02 02, 19:35)

Li uciuk, kaip tik apie tave pagalvojau, bet gal ir visoms bus idomu, radau toki nerealu zurnala, iPade galima nemokamai usikrauti 2 numerius, visi kiti - po ~5 pinigus. Nerealus blink.gif Donna Hey magazine http://www.donnahay.com.au/magazine/

Vaikai fotkese kokie nerealus wub.gif O cia Gedo mergyckos tokios jau dideles? bigsmile.gif



Nu fainos tradicijos, bet as taip nemokeciau, na nepasirupinti tevais. As to lietuvisko charakterio esu biggrin.gif

Fainas zurnalas, pasiskaitinesiu thumbup.gif

Palauk, primink, is kur tu ji pazisti? doh.gif biggrin.gif
Dideles jau paneles, maziuke jau i mokykla keliaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2014 02 02, 19:44)
Nu fainos tradicijos, bet as taip nemokeciau, na nepasirupinti tevais. As to lietuvisko charakterio esu biggrin.gif

Fainas zurnalas, pasiskaitinesiu  thumbup.gif

Palauk, primink, is kur tu ji pazisti?  doh.gif  biggrin.gif
Dideles jau paneles, maziuke jau i mokykla keliaus. 4u.gif

Priprastum irnesakyk.gif biggrin.gif

Aga, as dabar i ji "ikritus" cool.gif Kazkas konkreciai man ten primine, kad tau reikia ji uzrodyti, bet dabar jau nepamenu blush2.gif

Musu mamos buvo koleges, mes pazistami nuo vaikystes mirksiukas.gif Niu, ir dar buvom kaimynai biggrin.gif
Atsakyti
Tinaa, ajajaj, kaip faina, kad kažkas primena tau apie mane... wub.gif As pasinagrinesiu smile.gif

Taip taip, dabar pamenu , mamos... kaimynai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2014 01 31, 18:50)
Durnas klausimas, bet o skyrybu atveju yra kaip nors oficialiai iforminama tas bendravimas abieju tevu? g.gif Nes realiai tai taip ir turetu buti, kad abu dalinasi prieziura ir laika, tik idomu ar patiems reikia susitarti, ar kaip? g.gif

na, kaip Rasma, surašė, tai pas mus taikiai. net kartą pasakiau, kad tu neprivalai kiekvieną savaitgalį pasiimti. bet jis ir vidury savaitės susitiinka su dukrom. Vyresnioji labia skaitanti, tai į biblioteką nuvežė, užregistravo. kas savaitę ar dvi važiuoja knygų naujų. pas mažę daržiukyje kiekvienoj šventėj dalyvauja

QUOTE(Rasma @ 2014 01 31, 21:15)
Visai viską g.gif Vis vien juk kažkiek riboja darbas, dukros, buitis..lyg ir pavydžiu, lyg ir ne biggrin.gif Savotiškai laisvė gerai, bet kitavertus jau ir viską pati darai..viskas ant vienos pečių iki savaitgalinio tėčio..
Bet jei dūšioj ramu, tai turbūt ir kalnus galim nuverst ir vienai būnant..nežinau..spėju unsure.gif

na, man niekados nereikėjo bėgti iš namų. tad mano laisvas laikas ir liko namuose. o ir gyvenu ne name, o bute. nereikia rūpintis namo aplinka, pečiau kūrenimu ir pan. biggrin.gif

QUOTE(Li ute @ 2014 02 02, 13:20)
Klausykit, o ką reiškia kai sapnuoji.... šūdus, nu kitaip negaliu išsireikšti... Kai būna pas žmones palei lubas ornamentai iš gipso palei luubų liniją, tai pas mane sapne... iš sysiaus ir š... nu nejuokauju... tipo trūko vamzdis kažkur ir sukrito ornamentais ant lubų  biggrin.gif  lotuliukas.gif  Nu šiaip tai nejuokingas sapnas...

man kakius sapnuoti - pinigai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 02 03, 12:52)
na, kaip Rasma, surašė, tai pas mus taikiai. net kartą pasakiau, kad tu neprivalai kiekvieną savaitgalį pasiimti. bet jis ir vidury savaitės susitiinka su dukrom. Vyresnioji labia skaitanti, tai į biblioteką nuvežė, užregistravo. kas savaitę ar dvi važiuoja knygų naujų. pas mažę daržiukyje kiekvienoj šventėj dalyvauja
na, man niekados nereikėjo bėgti iš namų. tad mano laisvas laikas ir liko namuose. o ir gyvenu ne name, o bute. nereikia rūpintis namo aplinka, pečiau kūrenimu ir pan. biggrin.gif
man kakius sapnuoti - pinigai smile.gif


Ir kiek jau laiko jis jau toks rupestingas?

As irgi tokia pati - namiseda doh.gif biggrin.gif Man princas turetu ateiti ir pasibelsti i duris biggrin.gif

Nezinau, kakiu daug, o pinigu... biggrin.gif
Atsakyti
Li ute - kaka sapnuoti - pinigai. Gal premiją gausi mirksiukas.gif Fainuolės dukrytės wub.gif Mes planuojam trečiadienį vakare - ane?

Mes kažkokį žarnyno virusą pasigavom : vyrukus tik lengvai supykino, Rokas vieną dieną lyg paviduriavo, o Vakarė ir aš išsivėmėm tai savaitgalis nekoks unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(sause @ 2014 02 03, 15:20)
Li ute - kaka sapnuoti - pinigai. Gal premiją  gausi  mirksiukas.gif  Fainuolės dukrytės  wub.gif  Mes planuojam trečiadienį vakare - ane?

Mes kažkokį žarnyno virusą pasigavom : vyrukus tik lengvai supykino, Rokas vieną dieną lyg paviduriavo, o Vakarė ir aš  išsivėmėm   tai savaitgalis nekoks  unsure.gif



Tai va, kad negausiu as jokios premijos, tik š... biggrin.gif

Žinok nebeplanuojam... sėdim namie su žarnyno virusu.... kaip ir Jūs...
Atsakyti