Įkraunama...
Įkraunama...

**Nenorinčios prarasti ryšių**

Toliau jaukiai plepam...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinna: 05 gruodžio 2013 - 20:45
QUOTE(Tinna @ 2013 12 05, 18:52)

Kas tas yr? g.gif



Nu nezinau,kaip lietuviskai biggrin.gif ...gal tas plansetinis ir yra...

QUOTE(Rasma @ 2013 12 05, 21:04)

Dėl šuniukų ir kt.gyvų padarėlių dovanojimo išvis esu kategoriška. Tai išvis negali būti dovana. Net jei žmogus reiškia norą, kad padovanotų. Aš tokiais atvejais visad paklausiu "o tai gal tave supakuojam ar užrišam kaspiną ir padovanojam kam nors?" lotuliukas.gif Gyvo padaro įsigijimas turi būti apgalvotas, atsakingas ir planuojamas. O ne drėbtas iš dangaus kaip staigmena..


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 05, 21:04)
Tinna, PhD kabini? g.gif

Aga, jau treti metai smile.gif

QUOTE(mamaudra @ 2013 12 05, 22:00)
Nu nezinau,kaip lietuviskai biggrin.gif ...gal tas plansetinis ir yra...

Aaaa... biggrin.gif Siaubas, vakar stebejau viena paskaita, tai per pertrauka turejau progos pasiklausyti, kaip niolikiniai varo ant savo tevu, kad nemoka kompu naudotis, muzikos i iPhona uzsikrauti, FB nesamones raso, geda pries draugus, vaje... unsure.gif Sedejau sulindus i salika, tikejausi, kad nepastebes mano garbaus amziaus... unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2013 12 05, 21:11)
Aga, jau treti metai smile.gif

turejau progos pasiklausyti, kaip niolikiniai varo ant savo tevu, kad nemoka kompu naudotis, muzikos i iPhona uzsikrauti, FB nesamones raso, geda pries draugus, vaje... unsure.gif Sedejau sulindus i salika, tikejausi, kad nepastebes mano garbaus amziaus... unsure.gif  lotuliukas.gif

Ai, tai kiek čia truks..greit švęsim. Bet tu geriau sakyk, ką po to kabinsies
..nu negi Tu iškęsi nesimokius biggrin.gif

Nemoku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
As darbuose paskendus blush2.gif Sveikos 4u.gif

QUOTE(Rasma @ 2013 12 04, 00:26)
Pasisupsi...optimistė.....suveš anūkus  Ir eis į kiną, spektaklius...Tad nusiteik iš naujo Grybų karą deklamuot ir pamiršk Kafką senatvėje


biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2013 12 04, 00:37)
Juliukas ne Atėnytė, nelygink


Nu tikrai biggrin.gif

Rasmute, norejau tave pagiti, kokia tu uzsispyrusi thumbup.gif kaip tu svori meti thumbup.gif
As irgi eisiu sportuoti blush2.gif

QUOTE(DainaM @ 2013 12 04, 16:20)
Juk jai tas sutrikimas ne veltui pripažintas, yra kaip yra, ligų nesirenkame 


friends.gif liudna del musu pedagogu... ir del pacios situacijos...

QUOTE(Gilaja @ 2013 12 04, 17:54)
Aš jau sugalvojau dovanas savo mergytėms taip pat  Net pačiai palengvėjo  Nupirksiu abiems po babyborną, jos labai žaidžia su lėlytėm, jų žaidimas vadinasi "Draugžės" ir kai susipyksta tada mažoji sako Adrijai: "Aš su tavim nežaisiu niekada draugužių"



Jetus, kokios jos fainuoles wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 05 gruodžio 2013 - 23:05
Sveikutės merginos naujoje temoje,
taip smagu, kad ji atgijo thumbup.gif

Vakar buvome tame taip išgirtame filme, nu ir ką, nei tai super, nei tai labai prastai, kaip, berods, Sausė minėjo, toks lengvo turinio, gerai praleisti laikui be gilios prasmės ir t.t. ax.gif

QUOTE(Tinna @ 2013 12 05, 18:52)
Cia ne tavo mergytes kalte, Dainule, o mokytoju,



QUOTE(Rasma @ 2013 12 05, 21:04)
DainaM, tu žinai tiesą kaip yra, tad jei kažkas elgiasi neetiškai



QUOTE(Li ute @ 2013 12 06, 00:04)
friends.gif liudna del musu pedagogu... ir del pacios situacijos...


Čia žinokit ko gero labai didelė dalis ir mano pačios kaltės... Ne, mokytoja viešai jos nelinksniavo, kaip tik per susirinkimą labai gražiai apie visus kalbėjo, asmeniškai ji man apie ją pasakoja... Einu dažnai į mokyklą, kažkaip teigiamų dalykų ar jaučiamo pagerėjimo nelabai iš mokytojos išgirstu, o kas blogiausia, aš nemoku jos ginti blush2.gif Nerandu žodžių, nerandu būdų, kažkaip turbūt esu to seno požiūrio, kad su mokytoju pyktis negalima, kad jis visada teisus ir pan. Gal man pačiai reikia susivokti su jos sutrikimu (ne veltui psichologės pirmas klausimas buvo "o jūs patys susitaikę su tuo?") Kad ir vakar - parėjo, pratybose pastaba, kad "liūdna, kad nedirbai", per du lapus nė pusės raidės neparašius... Sąsiuviniuose bele kas, bele kaip, pribraukyta (tai visiška priešingybė man, kai mokiausi), kažkaip kartais nesusivaldau... Būna tada ir šaukiu, ir verkiu... Bet netgi neklausydama, nedirbdama ji mokosi pakankamai gerai... Tik va kartais to įvertinimo negauna, nes net nedarė užduočių doh.gif

Ale ir išsiplėčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2013 12 06, 08:10)
o kas blogiausia, aš nemoku jos ginti  blush2.gif Nerandu žodžių, nerandu būdų, kažkaip turbūt esu to seno požiūrio, kad su mokytoju pyktis negalima, kad jis visada teisus ir pan.

Bet netgi neklausydama, nedirbdama ji mokosi pakankamai gerai...

Turiu perlipti per save ir išmokti, nes kas daugiau veiką apgins ir už jį pastovės jei ne mama??? Tu turi būti vaikui didžiausias ramstis, vaikas turi tavim pasitikėt ir žinot, kad visad tu jį apginsi. Aš žinok Pauliui ištisai į galvą kalu, kad jeigu prisidirbai, ateik pasisakyk, aš iš tavęs pirmo išgirdus žinosiu, kaip tave apginti.
Ir žinok, aš jau pasimokiau, oi, kokie tie mokytojai nėra šventieji... jeigu jie sugeba visos klasės akivaizdoj vaiką debilu vadint, tai ko jie tada nori iš vaikų??? Nors visad aš galvodavau kitaip, man mokytojas yra šventa wub.gif bet kai tiesiogiai susiduri su tokiom situacijom, tai tada keičiasi ir ta nuomonė verysad.gif Taip, Pauliui aš visad aiškinu, kad tu privalai gerbt mokytoją, nusileist, neatsikalbinėt ir pan., bet su mokytojais, kai matau, kad jie neteisūs, aiškinuosi ir žinok jau matau, kad jie mane žino ir pradeda vertint nebe vaiko elgesį, bet žinias.
man apskritai pačiai buvo sunku susivokti, kad turiu su vaiku sėdėt, dirbt, kontroliuot jį, aš pati visad buvau pirmūnė, mane tėvai varydavo nuo knygų, jie niekad neturėjo jokių problemų su manim, nei jie su mokytojais kokias kalbėdavo, nei ką. Bet suvokiau, kad mano vaikas, tai ne aš ir aš esu jo mama, privalau pasirūpinti, kad jam būtų gerai, viskas juk jo labui, savo didžiausio turto wub.gif Žinai, kaip liūtė galiu būti, kai tai paliečia mano vaikus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 06 gruodžio 2013 - 10:38
Labukai 4u.gif

Pas mus ziema, tai nereali doh.gif Siandien is pat ryto 18C, rodo, kad kils iki 27C blink.gif Ryt apie 20C, o sekmadieni tik 6C doh.gif lotuliukas.gif Kita sav. vel - tai 25C, tai vel salta doh.gif Siandien atejau i darba su plonais marskinukais ir liemen visa susilus karsta.gif Bet jeigu rimtai, tai nesiskundziu, dar su balerinom vaikstau biggrin.gif

Dainule, gerai, kad mokytoja supratinga 4u.gif Mano spokas, zinok, irgi aktyvus labai. Mokslai jam sekasi labai gerai be dideliu pastangu, tai patikek, viskas bile kaip, kad tik greiciau doh.gif Kita vertus, jeigu jam idomu kazkas, tai daug laiko ir jegu ides, susiieskos visa imanoma info apie ta dalyka. Mokykloj irgi - padaro viska greitai ir plepa tada. Su mokytoja kai kalbejom, sutarem, kad paruos jam kazkokiu projektu, kad galetu pasiimti ir dirbti tai, kas jam idomu, kai pabaigia viska, ka reikia. Ziuresim, kaip bus g.gif

Pupos pirmas dantukas jau ant siulo galo antra diena, neleidzia istraukti schmoll.gif O jau naujas isdygo salia ir kreivai auga, idomu issitiesins? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 05, 20:04)
Dėl šuniukų ir kt.gyvų padarėlių dovanojimo išvis esu kategoriška. Tai išvis negali būti dovana. Net jei žmogus reiškia norą, kad padovanotų. Aš tokiais atvejais visad paklausiu "o tai gal tave supakuojam ar užrišam kaspiną ir padovanojam kam nors?" lotuliukas.gif Gyvo padaro įsigijimas turi būti apgalvotas, atsakingas ir planuojamas. O ne drėbtas iš dangaus kaip staigmena..

Sakai, o pas mus taip bus ax.gif Tiksliau bus jūrų kiauliukas, Erikas jau buvo parduotuvėj, matė, išsirinko galvoja vardą kasdien lanko ir per stiklą pakalbina, domisi renkasi informaciją. Namo kol kas neduoda dar neštis nes turim karantino laiką praeiti ir gausis kad tas paršiukas atsidurs iki kalėdų likus vienai dienai, bet sprendimas nėra neapgalvotas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gilaja @ 2013 12 06, 10:36)
Turiu perlipti per save ir išmokti, nes kas daugiau veiką apgins ir už jį pastovės jei ne mama??? Tu turi būti vaikui didžiausias ramstis, vaikas turi tavim pasitikėt ir žinot, kad visad tu jį apginsi. Aš žinok Pauliui ištisai į galvą kalu, kad jeigu prisidirbai, ateik pasisakyk, aš iš tavęs pirmo išgirdus žinosiu, kaip tave apginti.

drinks_cheers.gif Aš esu gera iki kol užkabina mano vaikus, o tada jau siuntu, nagais dantim jeigu reikia kovoju.

Mano Erikas ne šventasis, vargstam daug, buvo rugsėjį kad vietoj būrelių sėdėjo kompiuterinėj. pradėjo eiti signalai iš mokyklos kad nieko nebedaro, namų darbai spragos. pradėjom ieškoti priežasčių. mokytoja tiesiog mums jeiu tik aks nors negerai iškart rašo sako ir laikom vaiką didelėj komtrolėj, jeigu atleistume būtų chujukt, namų darbai būtų jaučiu išvis nedaryti. o kas labiausiai siutina kad jį kai suimi parneša aukščiausius įvertinimus

QUOTE(Tinna @ 2013 12 06, 16:44)
Pupos pirmas dantukas jau ant siulo galo antra diena, neleidzia istraukti schmoll.gif O jau naujas isdygo salia ir kreivai auga, idomu issitiesins? g.gif

Aš nejuokaučiau ir nežaisčiau. Buvo pernai kada Erikas irgi neleido dantuko ištraukti tai mes nusivedėm pas stomotologą. gydytoja užkalbino ir ištraukė be ašarį, taip paprastai. Ar bijojo, aišku bijojo bet sakiau kad reikia nes kitaip bus kreivi dantukai. Jam irgi jau kitas dygo krivai tai paskui gydytoja liepė į tą vietą su liežuvėliu tiesiog stumti dantuką ir jis atsistatė į savo vietą. bet aš asmeniškai jeigu matyčiau kad kreipiasi dantukai ir vėl vesčiausi konsultacijai, maža kas gal paskui plokštelės reikės
Atsakyti
QUOTE(Tinna @ 2013 12 06, 16:44)
Pupos pirmas dantukas jau ant siulo galo antra diena, neleidzia istraukti schmoll.gif O jau naujas isdygo salia ir kreivai auga, idomu issitiesins? g.gif

Išsitiesins, tik nedelskit - traukit greičiau. Mes mergičkai pormadienį du išrovėm (pas odontologę ėjom), nes išaugo kreivai nauji šalia..vienas po liežuviu apačioj, kitas po lūpa -viršuj..
Sakė turi išsitiest dar. O kiti du, kitoj pusėj irgi taip kaltis nori, tai kitą sav. trauks abu pieninius.

Mums su siūlu traukti irgi nesileido..kalbėjom apie pelę, kuri už dantuką pinigą atneša, prašėm klibint vis ir pabandyt pačiai patraukt. Taip ir išsitraukė jau ne vieną dantį pati. Tik stiprius vedam traukt..

Nikte, bet jūs nutarę, lankot gyvūną, gal jau turit daiktus jam, tai kas kita..Aš kalbu, kad vaikas tik kalba apie norą, o tėvai ima per kokią šventę netikėtai ir padovanoja. Geriau lai gyvūnas nebūna dovana..Turi aiškiai suvokt atsakomybę, domėtis daug, ne tik norėti ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mažiukai suguldyti miegelio, Tomas dar filmą žiūri, MB dirba. Aš su arbata pas jus biggrin.gif

QUOTE(Tinna @ 2013 12 06, 16:44)
Labukai 4u.gif

Pas mus ziema, tai nereali doh.gif Siandien is pat ryto 18C, rodo, kad kils iki 27C blink.gif

O jau naujas isdygo salia ir kreivai auga, idomu issitiesins? g.gif


Nu pas mumi antradienį -20 žada. Aš irgi nesiskundži -šiandien jau gražu- balta

Mano Tomui buvo kažkurie kreivai augti pradėją. Bet gyd. mane nuramino, kad viskas savaime susistos į vietas , nes žandikaulis auga ir viskas bus gerai. Tai taip ir buvo. Bet jaučiu vistiek svarbu kurioj vietoj tas dantukas ir ant kiek kreivai g.gif


QUOTE(Niktė @ 2013 12 06, 19:58)
Aš esu gera iki kol užkabina mano vaikus, o tada jau siuntu, nagais dantim jeigu reikia kovoju.


O aš nežinau.... gal aš laiminga, bet nu neatsimenu tokos situacijos, kad man reikėtų kovoti su kuo nors dėl savo vaikų... Mano Tomas nėra labai lengvas vaikas. Jis judrus, nori lyderiauti, labai jautrus, bet kol kas atsakingas. Aš kartais pagalvoju, kad gal per mažai kontoliuoju, domiuosi, klausinėju. Kai kalbamės , vis akcentuoju ,kad turi galvą. Kalbu apie pasitikėjimą ir atsakomybę.
Aš suprantu , kad šiais laikais daug visokiausių pagundų, pavojų, baisybių ir žiaurumų. Tačiau , kartais man atrodo, kad tėvai stengiasi padaryti viską už vaikus, norėdami juos apsaugoti. Viskas prasideda nuo paprasto kūrybinio darbelio darželyje, paskui klasiokų tarpusavio santykių ir kabinamų etikečių ir t.t. Jie turi ir patys išmokti spręsti savo problemas.

Atsakyti
Rasma, taip mes lankom, kalbam, domimės. Tiksliau tai visa daro Erikas. Mažieji apie jį nieko nežino kol kas, bet visvien ta pati kiaulė bus E ir taip sutapo laikas kad tik prieš kalėdas galėsim pasiimti. jau juokėmės kad aplamai paršiuko teks į kauną važiuoti nes pas mus retai būna.

Ką tik su E ir tėte žaidėm monopolį, seniai buvau lošus tai toks azartas paėmė. sakykit ar kas nors turit namuose tą didyjį? Kas ten vu\iduj yra gal galėtumėt nuotrauką padaryti. Nurim tą mini noriu palyginti ir pažiūrėti ar apsimoka jį pirkti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sause @ 2013 12 06, 22:44)
Tačiau , kartais man atrodo, kad  tėvai stengiasi padaryti viską už vaikus, norėdami juos apsaugoti.  Viskas prasideda nuo paprasto kūrybinio darbelio darželyje, paskui  klasiokų tarpusavio santykių ir kabinamų etikečių ir t.t.  Jie turi ir patys išmokti spręsti savo problemas.

Oi ne, aš apie tai kad tėvai kažką už vaikus darytų nekalbu. Kad ir tuos pačius namų darbus daro jis, aš tik turiu priminti ir kartais ne kartą kad reikia juos paruošti. jeigu vis nesakyčiau švilpt jam tie namų darbai būtų nereikalingi. Būna kad kažko nesupranta bet nežinau kodėl neklausia, tai tikrindama namų darbus aš pamatau spragą ir tada kalbamės, aiškinamės. namų darbų tikrai kiekvieną dieną netikrinu, bet būna kartais užplaukia ir pasižiūriu ar viską padaręs. Buvo momentas kada ir mokytoja jau davė signalus nes vis namų darbai nedaryti. tai nekreipti dėmesio negaliu ir laukti kol pats susipras, nes jau iš mokyklos signalas buvo. Dabar pasitaisėm, rezultatai ženkliai pagerėjo, bet žinau kad jeigu atleisiu jam mokslai bus švilpt sėdės ir su kompu loš.
man antradienį buvo situacija kurios tikiuosi daugiau neteks patirti. Papasakosiu trumpai esmę. Žodžiu per varžybas ar treniruotes kažkas ištraukė iš E kišenės telefoną. Man paskambino ir mandagiai kreipėsi, laba diena žodžiu už telefoną ir vaiką prašau išpirkos. Jau dabar tiksliai tų žodžių nepamenu ką ten sakė. aš rėkti pradėjau kur mano vaikas, sako kai sumokėsi tai ir pasakysim. jergau mano atėmė rankas kojas, dabar net nelabai ir bepamenu kaip skambinausi telefonu vyrui į 112. Tik tiek įstrigo kad pagalbos telefonas pasiūlė paties ieškotis vaiko ir jeigu niekur jo nerasim nei treniruotėse nei namie nei pas draugus dar kartą jiems skambinti. Mes nežinau kokiu greičiu per miestą perlėkė, telefoną radom į žolę numestą o vaiką ramiai mušinėjant kamuolį. Man tiek buvo streso kad po nakties atjungė nugarą, pirmą vakarą to nejaučiau. ką norėjau pasakyti, kad ir aš palieku vaikams aiškintis, darbus dirbti, bendrauti, bet yra tokių situacijų kada negaliu užsimerkti.Visos istorijos nenoriu forume rašyti, gal ryt į FB įmesiu, nes jau turim žinių ir kas buvo tie "pagrobėjai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 06 gruodžio 2013 - 22:56