Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2013 12 05, 22:58)
Aciu visom uz issakytas mintis  4u.gif

sobieska,

Zeruti, nu nereikia mums įsipareigot, kaip kokiai komisijai: jei SM narės duos palaikymą tai viskas super...mes juk nematom realiai, o tik foto, kuri beje dažnai būna apgaulinga mirksiukas.gif ...juk nesi naujokė, pati matai kas dera...jei tau tiko, vadinasi vualia...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 06, 01:39)
Zeruti, nu nereikia mums įsipareigot, kaip kokiai komisijai: jei SM narės duos palaikymą tai viskas super...mes juk nematom realiai, o tik foto, kuri beje dažnai būna apgaulinga mirksiukas.gif ...juk nesi naujokė, pati matai kas dera...jei tau tiko, vadinasi vualia...

teisybė,taipat pamaniau,kad rudos spalvos rėmelis,bet realiai turbūt visai kitokios spalvos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 gruodžio 2013 - 00:04
o man ireminimas labai patiko 4u.gif
Atsakyti
user posted image

ČIA rasit daugiau...tame tarpe ir paskirtį...planuoju dėt ir pinigėlį
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 06, 13:10)
rasit daugiau...tame tarpe ir paskirtį...planuoju dėt ir pinigėlį

man patiko 4u.gif
Atsakyti
Zerucio labai grazus darbelis 4u.gif

Aciu uz pagyras, traukia mane va butent prie didelių siuvinių, pats pirmas, mažiausias buvo bronzinė moteris...

Perrėminimą planuoju po švenčių, visgi nepigus malonumas doh.gif
Atsakyti
O aš kaip tik, dabar sakiau imsiuos mažesnių, nes pirmu kartu čia kai jau užsimojau maximaliai lotuliukas.gif Sau geros nuomonės apie save buvau, pirmas gi siuvinukas mano smile.gif Tiksliau net neįsivaizdavau kaip nelengva, o kaip noris rezultato tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 12 06, 18:06)
O aš kaip tik, dabar sakiau imsiuos mažesnių, nes pirmu kartu čia kai jau užsimojau maximaliai lotuliukas.gif Sau geros nuomonės apie save buvau, pirmas gi siuvinukas mano smile.gif Tiksliau net neįsivaizdavau kaip nelengva, o kaip noris rezultato tongue.gif

Nu tik neprisigalvok...nieko gražaus nematau mažuose siuvinukuose lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės,

seniai čia bebuvau blush2.gif

Weronika, rėmas tai tikrai ne į temą, kaip ir galėjau tau tokį patart doh.gif būtinai perrėmink, kad nebūtų sugadintas toks gražus darbas wub.gif

zeruti, man labai gražu wub.gif

nu ir aš ne tuščiom šįkart blush2.gif atnešu porą dėžikių

čia kitam forume žaidėm avantiūrą, tai va rezultatą taip apipavidalinau

user posted image

o čia mažiuko kūmai dovanėlė Kalėdoms smile.gif

user posted image
Atsakyti
Alateja, man labai patiko pirmoji dezute wub.gif
Atsakyti
as gal ne i tema bet man antroj dezutei kazko truksta g.gif labai jau vienisi atrodo eglute su meskium
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 06, 14:10)
rasit daugiau...tame tarpe ir paskirtį...planuoju dėt ir pinigėlį


Oho kaip greitai bigsmile.gif Įdomiai sugalvota.

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 12 06, 20:58)
čia kitam forume žaidėm avantiūrą, tai va rezultatą taip apipavidalinau


Labai faina pirmoji dėžutė thumbup.gif

Atsakyti