Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Mano irgi yra viena dovana bigsmile.gif Kaip džiugu matyt šiuos vaizdus, ačiū toms, kurios viską organizavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 19 gruodžio 2013 - 00:18
Dorifore - ačiū, gal praleidau pagal sąrašą rašydama
Atsakyti
Kaip laikas bega greitai doh.gif Atrodo taip nesenai pildome norus ir vel naujus issipildome doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaiko ir šeimos gerovės centro šventės akimirkos:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2013 12 19, 10:35)
Dorifore - ačiū, gal praleidau pagal sąrašą rašydama

smile.gif Dorifore mano dukra
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2013 12 19, 21:05)
smile.gif Dorifore mano dukra

Taip, jau išsiaiškinau, kad lb daug žmogiuku po Jusu nick' u. thumbup.gif
Atsakyti
Ne pirmi metai su didžiausiu džiaugsmu pakuoju savo šeimos, ir ryt išvežu visų klaipėdiečių dovanas Kauno onkologiniams ligoniukams

AČIŪ didžiausias loretita2 ir jos didžiulei komandai, O'Hara ir Elve, taip pat klaipėdiečių komandai "Liza svajos" už kepurytes, "Trikotažas visiems" už irgi daug kepuryčių ir bandamų - didžiulis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

iki sekančių , su palinkėjimais pasveikti wub.gif
Atsakyti
gal kokiai seimai reikia spintos?
QUOTE(Galleta @ 2013 12 27, 15:28)
Klaipedoje, Sportininku r. skubiai parduodama spinta, plotis 97cm, aukstis su antresolemis apie 2.4m, viduje abiejose pusese padarytos kabyklos, iki pirmadienio spinta bus isardyta, bukle tikrai gera, patys dar naudotume, jei turetume, kur laikyti, kaina simboliskai 50lt
user posted image

Atsakyti
sveiki,esu sukrovusi S/M dydzio moterisku rubu, keleta poru 39d. batu. vyrisku S/M dydzio. bei vaikisku rubeliu ir zaislu. taip pat turiu paklodziu, antklodziu, mielai viska atiduociau, kol kas nezinau , kur vesti tai ir stovi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esema @ 2013 12 31, 00:08)
sveiki,esu sukrovusi S/M dydzio moterisku rubu, keleta poru 39d. batu. vyrisku S/M dydzio. bei vaikisku rubeliu ir zaislu. taip pat turiu paklodziu, antklodziu, mielai viska atiduociau, kol kas nezinau , kur vesti tai ir stovi  4u.gif


ar yra galimybė Debreceno 48 užvešti?
Atsakyti
laba diena
Gal reikalingas kam ciuzinukas i kudykio lovyte,naudotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2014 01 06, 11:10)
laba diena
Gal reikalingas kam  ciuzinukas i kudykio lovyte,naudotas  4u.gif

Labuks,truputi palaikykit,pasidomėsiu ar reikia mirksiukas.gif
Atsakyti