Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

dar reiktu rubu mazajai sesei 6 metu svarbiausia ziemine striuke
Atsakyti
Reikalinga pagalba- gal kas turi nereikalingą sportinį vežimą- vaikų namuose Rytas yra 2 m mergytė , ją tiesiog reikia veśti iki darželio, soc.darbuotojos veda ir kt vaikus, todel tai lb palengvintų darbą, dékinga
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 12 11, 17:20)
Na, kiek žinau kolonėlės nuo 130 lt ir daugiau kainuoja jei normalios. Pigesnių kaip neužtikom  blush2.gif  na nebent per kokius lombardus prasinešt  cool.gif

Mašinos ir kiek šiandien žiūrėjom nuo 60 lt ir daugiau kainuoja ,nebent kas matė kur pigiau  blush2.gif

kokios cia koloneles? telefonui? mano mama mano sunui uz 30lt pirko
Atsakyti
Vakar soc.centre Dienvidis" praėjo pirma Kalėdinė šventė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
.Kurios metu SM už 107 lt. prisidėjom prie vaišių stalo. Su Storm nupirkom saldainių vaisių, sausainių ,sulčių. Kartu su SM kalėdinius norus pildė ir Klaipėdos "Vaikystės sodai". Visi vaikų norai išpildyti su kaupu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
šį kartą centre yra vaikai,kuriems Kalėdų senelis dovanas atnešė išvis tik pirmą !!! kartą drinks_cheers.gif Tie vaikai iš nuostabos negalėjo net patikėti,kad yra Tikras Kalėdų senelis lotuliukas.gif
O Kalėdų senelis išvis buvo nepakartojamas, kad net dauguma suaugusiųjų įtikėjo kalėdiniais stebuklais ir senelio egzistavimu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dienvidiečiai paruošė nuostabią programą, kurios eigoje ne vienas nubraukė džiaugsmo ašarėlę ir Storm taip pat tongue.gif ax.gif .
Vaikų soc.dienos centras'Dienvidis" dėkoja visoms SM mamoms už prisidėjimą Kalėdinio stebūklo organizavime ir perduoda padėką,kurią kai tik turėsiu nuotraukas įkelsiu.
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveiki,
turiu vyriskus dzinsus 31ismeros ant 170 vaikino. eri nenudeveti.
taip ir moteriskus ant 160cm.
gal kam reikia?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 15, 14:38)
sveiki,
turiu vyriskus dzinsus 31ismeros ant 170 vaikino. eri nenudeveti.
taip ir moteriskus ant 160cm.
gal kam reikia?


Jei ryt atiesit į šventę Akroplyje galėtumėt ir atnešti mirksiukas.gif
Atsakyti
kokiu adresu nuvezti dovana rytoj,o gal galima ,,Ryto,, direktorei atiduoti,man butu labai patogu, nunesciau rytoj....
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2013 12 15, 18:45)
kokiu  adresu  nuvezti dovana  rytoj,o gal galima  ,,Ryto,,  direktorei  atiduoti,man butu  labai patogu, nunesciau rytoj....

Rasau I Az wink.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2013 12 15, 22:22)
Rasau I Az wink.gif

negavau laiskelio,rytoj turiu maza tarpeli tarp darbo ir mergaites koncerto ,todel butu gerai zinoti ar galiu nunesti dovana i ,,Ryta,,
Atsakyti
ritka68 - buvo pilna jusu dėžute, nepriėmė laiškelio. Esu šalia jusu, galiu paimti, arba Taikos 40 uzneskite, odontologijos kab. I Rytą geriau neneskite.


Merginos- ryt vazinesiu ir rinksiu dovanas, skambinkite kad dar neperdavete, 869877631
Atsakyti
Dovanoju puikios bukles TV komoda. auksta, tvirta, su ratukais. du skyriai CD susideti, per viduri trys lentynos aparaturai. lentynos uzdaromos matiniais stiklais. spalva komodos riesuto. ikeliu nuotrauka labai panasios komodos.
user posted image
Atsakyti
Dar dovanoju mano zuikiu jau isaugtus zaislus. zaisti su meile, nesulauzyti, viskas veikia.
user posted image
Atsakyti