Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

a_g_n_u_t_e nufotografuosit čekį ir nusiųsit smile.gif
amazonui aš nei kart negrąžinus, bet netikiu, kad pas juos kas kitaip nei kitose parduotuvėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 03, 15:36)
ir Maximoje, ir Rimi iki gruodžio 9 d. 4u.gif

Rimi dar ir karnavaliniams kostiumams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:33)

trackingo ir aš negavau... bet bijojau,akd vieno rūbo neatšauktų, nes rizika buvo smile.gif nueinu šian pažiūrėt koks statusas..žiūriu shiped  bigsmile.gif  pačiam GAPe nueinu į shiping info..nukopijuoju trackingą į DHL, žiūriu jau Vilniuj  bigsmile.gif  ir kaip tik kurjeris paskambino biggrin.gif kaip iš fantastikos srities..nes jokios info po užsakymo negavau smile.gif


Deja, iejau i savo uzskayma, raso in progres verysad.gif
tikejausi bent iki penktadienio gauti, o jau dabar abejoju stipriai
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 15:59)
Deja, iejau i savo uzskayma, raso in progres verysad.gif
tikejausi bent iki penktadienio gauti, o jau dabar abejoju stipriai

užsakymo,kurį vakar dariau apie 22val, statusas irgi dar in progress 4u.gif
Papildyta:
muzikinis staliukas rezervuotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 12 03, 14:45)
blush2.gif Mergiukai, imeskite SD 10% nuolaidike, randu tik free delivery, dekui  4u.gif


Negi niekas Sd neperka, visos Gape sedi? g.gif
Atsakyti


QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 17:16)
užsakymo,kurį vakar dariau apie 22val, statusas irgi dar in progress 4u.gif
Papildyta:
muzikinis staliukas rezervuotas  4u.gif


Gaila, pavėlavau, jei kartais atsilaisvintų praneškit. Parašiau Jums až.
Atsakyti
vakar SD pirkau, 15 sv uz siuntima susimokejau blink.gif o prekiu ten gal 10 tik buvo, na aisku dvi poros kedu, ir suma apie 130 sv. Kai pagalvoju, su free deliverio koduku gal labiau butu apsimokeje smile.gif Bet man kazkaip atrodo, kad SD is esmes siuntima pabrangino, jau maximum galvojau 8.99 sv bus siuntimas g.gif

o del GAP - nemanau kad kas sedi ten , nes tik vakar akcija didzioji galiojo smile.gif
Kazkuri mamyte mokykliniu kelniu norejo - taigi clothingattesco, asda yra siam reikalui, ten mokyklines uniformos nebrangios smile.gif tiesa, is asdos greit neateitu, bet is tesco - po savaiciukes ir tiesiai i LT.
Atsakyti
Plius.lt jau pakeite uzrasa, kad siuntimas 6 Lt per Post24 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 12 03, 17:29)
Plius.lt jau pakeite uzrasa, kad siuntimas 6 Lt per Post24  4u.gif

aš post24 nusiunčiau print screen, nes jie man parašė,kad kaina 6lt smile.gif po to matyt ir pakeitė..o į mano laišką nieko neatsakė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 03, 16:08)
vakar SD pirkau, 15 sv uz siuntima susimokejau  blink.gif  o prekiu ten gal 10 tik buvo, na aisku dvi poros kedu, ir suma apie 130 sv. Kai pagalvoju, su free deliverio koduku gal labiau butu apsimokeje smile.gif Bet man kazkaip atrodo, kad SD is esmes siuntima pabrangino, jau maximum galvojau 8.99 sv bus siuntimas  g.gif

o del GAP - nemanau kad kas sedi ten , nes tik vakar akcija didzioji galiojo smile.gif
Kazkuri mamyte mokykliniu kelniu norejo - taigi clothingattesco, asda yra siam reikalui, ten mokyklines uniformos nebrangios smile.gif tiesa, is asdos greit neateitu, bet is tesco - po savaiciukes ir tiesiai i LT.

Nemanau, kad SD specialiai pabrangino, nes pabrango daugumos UK parduotuvių, kurios siunčia per kurjerius, siuntimo paslaugos 4u.gif
Atsakyti
O kaip yra su Clarks.co.uk - įmanoma savarankiškai apsipirkt su LT kortele ir kuriuo nors komerciniu adresu? g.gif
O jei ne, tai gal kas turi galimybių užsakyti?... rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 03, 17:44)
O kaip yra su Clarks.co.uk - įmanoma savarankiškai apsipirkt su LT kortele ir kuriuo nors komerciniu adresu? g.gif
O jei ne, tai gal kas turi galimybių užsakyti?... rolleyes.gif  4u.gif

man nepavyko, užsakinėjau per tarpininkę wink.gif
Atsakyti