Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

ka daryt, jei is amazon atsiustas zaislas neveikia?
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 12 03, 14:52)
o kiaušiukų ir ledų aparato dar negavot? biggrin.gif

vieną gavau,kito dar ne biggrin.gif

a_g_n_u_t_e- gal elementai išsikrovę? ax.gif o šiaip tai rašykit amazonui, kad neveikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:18)
vieną gavau,kito dar ne  biggrin.gif 

a_g_n_u_t_e- gal elementai išsikrovę?  ax.gif  o šiaip tai rašykit amazonui, kad neveikia  4u.gif

laukiam pilno komplekto biggrin.gif

O koks žaislas neveikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:18)
vieną gavau,kito dar ne  biggrin.gif 

a_g_n_u_t_e- gal elementai išsikrovę?  ax.gif  o šiaip tai rašykit amazonui, kad neveikia  4u.gif


paveike puse paros biggrin.gifD po to pakeiciau i naujus elementus. ir kazkas nekontaktina snirpia visas, cia konkreciai mikrafonas.
o amazonui ji reikes issiusti ar patikes taip?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 12 03, 15:23)
paveike puse paros biggrin.gifD po to pakeiciau i naujus elementus. ir kazkas nekontaktina snirpia visas, cia konkreciai mikrafonas.
o amazonui ji reikes issiusti ar patikes taip?

sunku pasakyt 4u.gif bet jei reiktų siųsti, tai jie turėtų grąžinti už siuntimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:46)
turiu vieną laisvą "muzikinį staliuką" smile.gif ar kaip jį užvadint smile.gif jau Vilniuj gautas iš amazono smile.gif 48lt  4u.gif 
http://www.amazon.co...C...=UTF8&psc=1



Blunte, kazi ar daug ten veiklos? blush2.gif Galvoju,čia vis kažkas įdomesnio, o tiem bernam be mašinų nelabai ko randu
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:26)
sunku pasakyt  4u.gif  bet jei reiktų siųsti, tai jie turėtų grąžinti už siuntimą smile.gif


bet kiek terliones, o ir zaislo neturesim doh.gif na bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 12:58)
į GAP temą biggrin.gif užsakytas rūbas vakar 9ryte, šiandien jau pas mane  thumbup.gif  Patinka man GAP logistika  cool.gif


Eina sau bigsmile.gif as vakar uzsakiau, dar net rucking numerio negavau doh.gif


QUOTE(miaumiukas @ 2013 12 03, 13:01)
Ačiū, merginos, už greitus atsaymus  4u.gif  Jam gaila tų daiktų, kai už tokia kaina, nes švarkas už 100, megztinis už 75, bet aš sakau, kad siunčiam, nes tikrai nepardavinėsiu. O tą patį maišelį naudojot? Galvoju, kad gal būtų galima išversti ir siųsti.


Turi būti originaliuose rubu maisiukuose( tuose permatomose su uzrasu Gap), o jau paskui dekite i ka norit
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2013 12 03, 15:26)
Blunte, kazi ar daug ten veiklos?  blush2.gif  Galvoju,čia vis kažkas įdomesnio, o tiem bernam be mašinų nelabai ko randu

ten trys rėžimai smile.gif galima savo muziką sukurti smile.gif vyresniem tai ten pasako kitam rėžime ką spausti ir pan..Daugiau labai netyrinėjau blush2.gif maniškė , kai atėjo dėžutė žaislų iš karto prisistaė ir teko kažką išpakuoti smile.gif tai ėmiau šį smile.gif kokią valandą sėdėjo apsikabinusi..garsas bent reguliuojasi smile.gif tai tylesniu rėžimu padariau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 15:30)
Eina sau  bigsmile.gif  as vakar uzsakiau, dar net rucking numerio negavau doh.gif


trackingo ir aš negavau... bet bijojau,akd vieno rūbo neatšauktų, nes rizika buvo smile.gif nueinu šian pažiūrėt koks statusas..žiūriu shiped bigsmile.gif pačiam GAPe nueinu į shiping info..nukopijuoju trackingą į DHL, žiūriu jau Vilniuj bigsmile.gif ir kaip tik kurjeris paskambino biggrin.gif kaip iš fantastikos srities..nes jokios info po užsakymo negavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 03, 11:32)
Maximoje sianien zaislams -40% blush2.gif

ir Maximoje, ir Rimi iki gruodžio 9 d. 4u.gif
Atsakyti
merginos,gal kuri gali pagelbet,kaip butu vokiskai "Kada si preke vel bus prekyboje? " aciu 4u.gif
Atsakyti
gal padesit?
cia grazinimo budai. kaip jus suprantat 2 ir 3 buda?
as noreciau, kad man grazintu pinigus i banko saskaita, o ne i amazon saskaita

1.Instant Amazon.co.uk Gift Certificate(View Terms and Conditions)
Receive an Amazon.co.uk Gift Certificate instantly. Credit card validation required. Learn More.
2. Instant Amazon.co.uk refund to original payment method(View Terms and Conditions)
Receive a refund instantly to the payment method used originally for the purchase Learn More.
3. Refund
Refunds are processed 2-3 business days after we receive your return.
You'll receive an e-mail confirming your refund.
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 14:26)
sunku pasakyt  4u.gif  bet jei reiktų siųsti, tai jie turėtų grąžinti už siuntimą smile.gif


o is kur amazonas zinos, kiek man kainavo siuntimas?
Atsakyti