Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(miaumiukas @ 2013 12 03, 13:51)
Sveikos, gali kuri esat siutusi atgal daiktus į gap.eu? Mano antrai pusei netiko nei švarkas, nei megztinis, tai, galvoju, kad kol yra atšaukti pakeitimai, apsimokėtų grąžinti.. Jei daiktas netiko, tai mes mokėsime už siuntimą?

inoma mes mokamuž siuntimą, jei netiko dydis smile.gif jei rūbas būtų brokuotas ar pan, mokėtų gamintojas drinks_cheers.gif esu grąžinusi netikusius rūbus, viskas ėjosi sklandžiai,greit atgavau pinigus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(miaumiukas @ 2013 12 03, 12:51)
Sveikos, gali kuri esat siutusi atgal daiktus į gap.eu? Mano antrai pusei netiko nei švarkas, nei megztinis, tai, galvoju, kad kol yra atšaukti pakeitimai, apsimokėtų grąžinti.. Jei daiktas netiko, tai mes mokėsime už siuntimą?


Registruotas siuntimas iki 2 kg kainuoja 22 Lt.
Esu siuntusi, kita karta atsibosta pardavineti, galvoju geriau prarasiu tuos 22 lt, bet mus rami galva rolleyes.gif
Ir dabar laukiu palto, pagalvojau, ai, jei ka grazinsiu, jei man netiks, ir neatsiras norinciu pirkti
Atsakyti
į GAP temą biggrin.gif užsakytas rūbas vakar 9ryte, šiandien jau pas mane thumbup.gif Patinka man GAP logistika cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 12:54)
Registruotas siuntimas iki 2 kg kainuoja 22 Lt.
Esu siuntusi, kita karta atsibosta pardavineti, galvoju geriau prarasiu tuos 22 lt, bet mus rami galva rolleyes.gif
Ir dabar laukiu palto, pagalvojau, ai, jei ka grazinsiu, jei man netiks, ir neatsiras norinciu pirkti

Ačiū, merginos, už greitus atsaymus 4u.gif Jam gaila tų daiktų, kai už tokia kaina, nes švarkas už 100, megztinis už 75, bet aš sakau, kad siunčiam, nes tikrai nepardavinėsiu. O tą patį maišelį naudojot? Galvoju, kad gal būtų galima išversti ir siųsti.
Atsakyti
MANGO nupirkau, ačiū kas prisijungė

kai tik gausiu- pranešiu wink.gif newyear.gif
Atsakyti
Gal kas ASDA GEORGE planuojate pirkti?

O gal galite padeti blush2.gif , niekaip nepavyksta registruojantis ASDA GEORGE tinklapyje suvesti telefono numeriuko, meta neteisinga ir viskas verysad.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 13:58)
į GAP temą biggrin.gif užsakytas rūbas vakar 9ryte, šiandien jau pas mane  thumbup.gif  Patinka man GAP logistika  cool.gif


oho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2013 12 03, 11:32)
taiko visiems lego zaislams  ax.gif pigiaisia nemokamai. siuntimas nuo 200Lt nemokamas,
Maximoje sianien zaislams -40% blush2.gif

aa, aš tik emailą peržvelgiau, maniau tik keliems akcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miaumiukas @ 2013 12 03, 14:01)
Ačiū, merginos, už greitus atsaymus  4u.gif  Jam gaila tų daiktų, kai už tokia kaina, nes švarkas už 100, megztinis už 75, bet aš sakau, kad siunčiam, nes tikrai nepardavinėsiu. O tą patį maišelį naudojot? Galvoju, kad gal būtų galima išversti ir siųsti.



nesvarbu tas kuriame atėjo visi rūbai, svarbiausia,kad rūbas pats būtų originaliam įpakavine 4u.gif plius lapas grąžinimo turi būt įdėtas,kuris atėjo kartu su rūbais smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Mergiukai, imeskite SD 10% nuolaidike, randu tik free delivery, dekui 4u.gif
Atsakyti
turiu vieną laisvą "muzikinį staliuką" smile.gif ar kaip jį užvadint smile.gif jau Vilniuj gautas iš amazono smile.gif 48lt 4u.gif
http://www.amazon.co...C...=UTF8&psc=1
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 13:46)
turiu vieną laisvą "muzikinį staliuką" smile.gif ar kaip jį užvadint smile.gif jau Vilniuj gautas iš amazono smile.gif 48lt  4u.gif 
http://www.amazon.co...C...=UTF8&psc=1

o kiaušiukų ir ledų aparato dar negavot? biggrin.gif
Atsakyti