Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(ginta1979 @ 2013 12 08, 17:09)
sakykit maytoys.de kiek i lt siuntimas kainuoja, turit kokiu koduku. Vokiskai nelabai suprantu, bet bandysiu pirkti, kazkaip.


eikit i pirmą puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 12 08, 17:03)
manęs paprašė už Asda perpakavimą 16 Lt. (nebuvau nieko prašius).
Bet kadangi aš vos nenukritau iš nuostabos, tai paliko šiam kartui be perpakavimo mokesčio, bet aš taip ir nesupratau, kokia ten politika ir kada ką pakuoja ir perpakuoja.



Geras, as prasiau, bet konkreciai nepaprasiau kuriam siuntiniui, idomu kaip cia dabar bus, o siuntinys jau paruostas issiuntimui blush2.gif
Atsakyti
Gal žinote per kiek laiko E5 grąžina pinigus už neįdėtą daiktą? Man lyg menasi, kad problemų su jais nebūdavo g.gif
Atsakyti
Gal kas is SD uzsakineja? Truksta iki nemokamo siuntimo. Arba pati uzsakyciau, jei kas prisijungtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 12 08, 17:58)
Gal kas is SD uzsakineja? Truksta iki nemokamo siuntimo. Arba pati uzsakyciau, jei kas prisijungtu  smile.gif


As svarstau imt SD, bet bus Panevezys, ir noreciau siandien - maza ka ryt nemokamo nebebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 12 08, 18:02)
As svarstau imt SD, bet bus Panevezys, ir noreciau siandien - maza ka ryt nemokamo nebebus blush2.gif


Man miestas neproblema, jei persiusti sutiktumet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 12 08, 18:18)
Man miestas neproblema, jei persiusti sutiktumet  smile.gif

gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2013 12 08, 18:28)
Gal žinote per kiek laiko E5 grąžina pinigus už neįdėtą daiktą? Man lyg menasi, kad problemų su jais nebūdavo g.gif

man atrodo per savaite, bent jau anksciau taip budavo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2013 12 08, 16:26)
Atliko perkant per amazon.co.uk sis lego duplo, gal kas noretu-40lt.
http://www.amazon.co...x_ya_os_product


sveiki, jei laisvas tai as galiu paimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2013 12 08, 19:20)
man atrodo per savaite, bent jau anksciau taip budavo... smile.gif

tai jau pradeda kilti įtarimas dėl vienos rinkusios užsakymą forumietės g.gif kažkas jau čia nelabai gerai unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti