Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 12:09)
Na jau tada patys tegu moka už siuntimą biggrin.gif t.y. pats post24...
registravau siuntą vakar plius.lt ir buvo juodu ant balto parašyta,kad 3lt moka gavėjas smile.gif  Todėl nieko neklaidinu, o sakau kas buvo parašyta plius.lt puslapyje tongue.gif
o klausėt apie plius.lt būtent ?  g.gif  rolleyes.gif
Papildyta:

reikia būti sukūrus skelbimą bile kokį ir tada įėjus į tą skelbimą registruoti siuntą smile.gif  užtenka vieno skelbimo visiems siuntimams smile.gif

Taip klausiau butent del plius.lt smile.gif pasiteisinimas negalim taip greitai pakeisti sisitemos doh.gif 3lt galios tik iki siandien vakaro, nuo rytojaus atsiimant siunta 6lt 4u.gif dar karteli pasitikslinau mirksiukas.gif
as jiem sakau blush2.gif kas bus jeigu siuntos neims nes kaina kita, tada siunta papuola pas juos ir atsiimti gali tik kas siunte ir susimoka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Po kiek jums nuskaičiuoja svarą ? Man penktadienį DNB nuskaitė po 4,23 blink.gif
Šiandien renku SD ir lessthan10pounds, junkitės siuntimui pasidalinti smile.gif Mažeikiai, Akmenė. Kitur galiu persiųsti paštu.
Rašykit į až. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 09:30)
o as baisiai pikta ant TBS doh.gif
visa laika uzsisakinedavau, viskas budavo gerai.O dabar paeme ir atsauke uzsakyma doh.gif
per kiek laiko ateina tas laiskas, kad galima vel daryti? eisiu rasyti jiems, kodel neleidzia


Per kiek laiko jums atsauke? As uzvakar padariau uzsakyma, tai lyg ir praejo. Ir iki siol jokiu ziniu...
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 09:30)
o as baisiai pikta ant TBS doh.gif
visa laika uzsisakinedavau, viskas budavo gerai.O dabar paeme ir atsauke uzsakyma doh.gif
per kiek laiko ateina tas laiskas, kad galima vel daryti? eisiu rasyti jiems, kodel neleidzia

man atrašė per savaitę, kai akcija pasibaigė lotuliukas.gif
Atsakyti
labai noriu kelis rubelius is GAP.eu nupirkti, bet neturiu kreditines korteles...ir siandien jau nebeissiimsiu... gal kuri vilniete jei pirktu galetu ir mane prijungti...
vaikui labai reikia tipo uniforminiu kelniu - vakar grizo su skyle ant kelio smile.gif
I az
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo /asta/: 03 gruodžio 2013 - 12:06
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 03, 12:56)
Taip klausiau butent del plius.lt  smile.gif pasiteisinimas negalim taip greitai pakeisti sisitemos  doh.gif 3lt galios tik iki siandien vakaro, nuo rytojaus atsiimant siunta 6lt  4u.gif dar karteli pasitikslinau  mirksiukas.gif 
as jiem sakau blush2.gif  kas bus jeigu siuntos neims nes kaina kita, tada siunta papuola pas juos ir atsiimti gali tik kas siunte ir susimoka  doh.gif  biggrin.gif

tai aš galiu print screen pasidaryti šia diena ir paduoti juos į vartotojų teises cool.gif
Papildyta:
Užklausiu jų emailu,kad būtų raštiškas ats ax.gif tegu tada 3lt perveda pavedimu ax.gif jei internete rašo 3lt moka gavėjas, o gavėjas mokės 6lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 12 03, 12:04)
Per kiek laiko jums atsauke? As uzvakar padariau uzsakyma, tai lyg ir praejo. Ir iki siol jokiu ziniu...


is karto, po apmokejimo, atsirado ne ordered, o reject ar kazkas panasaus.
O per ka saketes?
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2013 12 03, 12:02)
Po kiek jums nuskaičiuoja svarą ? Man penktadienį DNB nuskaitė po 4,23 blink.gif
Šiandien renku SD ir  lessthan10pounds, junkitės siuntimui pasidalinti smile.gif Mažeikiai, Akmenė. Kitur galiu persiųsti paštu.
Rašykit į až.  4u.gif


Penktadieni SEB Visa buvo 4,28
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 03, 12:16)
is karto, po apmokejimo, atsirado ne ordered, o reject ar kazkas panasaus.
O per ka saketes?


Per tuki. Bet del to neverta pergyvent. Jie karts nuo kartp ta daro. As juk ne karta irgi sekmingai buvau apsipirkusi, bet tsip pat ne karta man iskart atmesdavo, nors darai viska ta pati. Kitos raso laiskus, bet vargiai jie padeda. As nieko nedarau, pabandau uzsakyt po keliu dienu, ir, ziurek, praeina. Del rezervuotos sumos susigrazinimo- iskart parasau i seb, kad nykabintu, nes atmete ir nukopijuoju parasyma prie atmesto uzsakymo. Vos ne ta paciadiena atkabina.
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 12 03, 12:35)
Penktadieni SEB Visa buvo 4,28

Hmm, žiūriu beveik visos Anglijos parduotuvės pabrangino siuntimą, belieka tikėtis, kad svaras nebeišaugs iki 5 Lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 13:14)
tai aš galiu print screen pasidaryti šia diena ir paduoti juos į vartotojų teises  cool.gif
Papildyta:
Užklausiu jų emailu,kad būtų raštiškas ats  ax.gif  tegu tada 3lt perveda pavedimu  ax.gif  jei internete rašo 3lt moka gavėjas, o gavėjas mokės 6lt  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Parasykit kaip gausit atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gali kuri esat siutusi atgal daiktus į gap.eu? Mano antrai pusei netiko nei švarkas, nei megztinis, tai, galvoju, kad kol yra atšaukti pakeitimai, apsimokėtų grąžinti.. Jei daiktas netiko, tai mes mokėsime už siuntimą?
Atsakyti