Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(murashke @ 2013 12 07, 20:49)
pirkau uk adresu smile.gif

aa, supratau, aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsakinejau mytoys ir pradziugino kaip, minusavo 15EUR. 10EUR pirmam apsipirkimui ir 5EUR momentine nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 12 07, 16:14)
isigijau ir as Demarus, tik turiu klausimuka. Kai kurios juos naudojat jau ne pirmus metus, tai parasykit ar jums uztenka ju visai ziemai ar reiketu ir papildomu batuku?


Aš mažajai tai vienus turiu, ta ramesnio būdo biggrin.gif O va didžkė tai iš darželio kasdien pareina nu tokia purvina, nu kaip kiaulė doh.gif Ir vis giriasi, kad nuo kalniuko su draugėm ritasi atsigulę, nu tai įsivaizduokit lotuliukas.gif Va šitai tai ir kombnezonus du turiu, ir batus dvejus, nes nespėtų džiūti bash.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif supratau mirksiukas.gif

mamkos o gal esat ta vyriska Landsend striiukyte pirke? kaip dydziai, didinta ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 08 gruodžio 2013 - 08:48
Crocs thumbup.gif 70% antrai porai. Gal dar pirmo pirkimo nuolaidą taikytų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elav: 08 gruodžio 2013 - 08:53
Ieskau kompanijos CROCS.EU uzsakyti. Antrai porai 70% nuolaida (pigesnei). Uzsakyma siuskit nino.sisko@gmail.com. Esu is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 12 08, 08:46)
mamkos o gal esat ta vyriska Landsend  striiukyte pirke? kaip dydziai, didinta ar ne?

Esu pirkusi ziemine pukine striuke M dydzio. atitiko dydi. smile.gif
Atsakyti
Galioja dar ir pirmo pirkimo -20 proc. crocs.eu
Ar galima naudoti pirmo pirkimo koduku gautu kitu paštu prisijungus tuo pačiu vardu, kuriuo jau naudojausi šia nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 08, 10:32)
Esu pirkusi ziemine pukine striuke M dydzio. atitiko dydi. smile.gif


dekui mirksiukas.gif as rgi pasiskaitinejus jau buvau nusprendus neimt mazesnes 4u.gif
dabar klausimas apie siuntima is Landsend? kiek matau per UK ir siuntimo mokestis 3,95? ar galima i Lt siustis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 08 gruodžio 2013 - 09:54
QUOTE(elav @ 2013 12 08, 10:35)
Galioja dar ir  pirmo pirkimo -20 proc. crocs.eu
Ar galima naudoti pirmo pirkimo koduku gautu kitu paštu prisijungus tuo pačiu vardu, kuriuo jau naudojausi šia nuolaida?



Galima.Pabandziau krepsiuky- leido... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 gruodžio 2013 - 10:06
QUOTE(elav @ 2013 12 08, 09:35)
Galioja dar ir  pirmo pirkimo -20 proc. crocs.eu
Ar galima naudoti pirmo pirkimo koduku gautu kitu paštu prisijungus tuo pačiu vardu, kuriuo jau naudojausi šia nuolaida?


Kiek esu pirkusi, tai visad leisdavo savo acounte naudotis į kitą el. paštą gautu kodu, bet paprasčiausia pabandyti ir matysit taiko ar ne. Gal ir nepasikeitė ten pas juos niekas.
Atsakyti
Taiko crocs ir papildoma nuolaida. thumbup.gif
Atsakyti