Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(bbiitute @ 2013 12 06, 10:01)
Mums jau nebe  biggrin.gif  schmoll.gif  o dar laukiam nemazai siuntiniu  blush2.gif  biggrin.gif
Nu ka Haribo tyli nors tu  ka  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  Labai prasau pagalbos kas susidure su tokia situacija kokie turetu buti mano veiksmai  unsure.gif  moketa paypal  ax.gif buciau labai dekinga  4u.gif


Iskleti byla Paypale 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 06, 10:01)

Nu ka Haribo tyli nors tu  ka  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  Labai prasau pagalbos kas susidure su tokia situacija kokie turetu buti mano veiksmai  unsure.gif  moketa paypal  ax.gif buciau labai dekinga  4u.gif


Rasyt, skambint
Jei tyla, kelt pay palu byla

Man su sues versand taip buvo
Tik jau senai

Uztat cia nepuoliau pirkt mirksiukas.gif
Gerai, kad yra isbandanciu
Atsakyti
AUUUU smile.gif Laukiam tik 1 Mamytės, atsiėmimas būtų Kaune arba Vilniuje 4u.gif

visgi kaina ~100 LT. ne daugiau, svoris ~3.5kg

http://www.elc.co.uk...default,pd.html

Į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 06, 11:22)
Iskleti byla Paypale 4u.gif

Oi turesiu ka paveiksti doh.gif ar ten labai sudetinga blush2.gif
O kokia tikimybe iskelus byla atgauti pinigus verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lina0612 @ 2013 12 06, 11:24)
Rasyt, skambint
Jei tyla, kelt pay palu byla

Man su sues versand taip buvo
Tik jau senai

Uztat cia nepuoliau pirkt mirksiukas.gif
Gerai, kad yra isbandanciu

doh.gif doh.gif pamoka turiu verysad.gif
kuo Lina jum baigesi smile.gif
nuo cia reiktu pradeti g.gif

Ar su šiuo sandoriu, problemą? Mes primygtinai rekomenduojame jums susisiekti tiesiogiai su savo pardavėją, siekiant išspręsti šią. Priešingu atveju, galite pateikti ataskaitoje nutarimu centrui per 45 dienų po operacijos.

Gal juos dar byla pagazdinti g.gif ar jie tokiu dalyku bijo g.gif
Oi pikta dar https://www.facebook.../haribo?fref=ts turi gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 06 gruodžio 2013 - 10:46
Merginos, atleiskite už poster_offtopic.gif
Per daug parsisiunčiau MAX STEEL figūrėlių. Gal jūsų bernužėliams reikėtų kalėdinių dovanų? blush2.gif
http://www.mytoys.de...2.15.07/3277006
Atsakyti
SOS! Gal kas jau bandė pirkti iš Tesco clothing su -10% off all sale items?
Dar renku, bet pabandžiau dėtis krepšelį, ir žiūriu, kad nuolaidą pritaiko tik vienai pigiausiai sale prekei blink.gif g.gif
Čia kaip dabar suprasti, ar aš kažką ne taip darau g.gif (prie sąlygų lyg ir nerašo nieko panašaus: ^10% off sale items at clothingattesco.com. Enter the ecoupon code FFSANTA at the online checkout. Excludes delivery charges that may apply. Offer ends 00:01 GMT 9 December 2013. Redeemable only once. No cash value.)

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 05, 21:36)
Pirksiu Tesco drabužius tiesiai į LT 4u.gif
Nuo sale prekių taiko dar papildomą 10% nuolaidą, tai idealu būtų surinkti sale prekių už 100 svarų ir padengt siuntimą į LT mirksiukas.gif

Vilnius (Antakalnis, centras), bet galėsiu ir persiųst, jei reikės. Pavedimų norėsiu iš anksto (nes neturėsiu kuo padengt), bankas SEB.
Krepšelius siųskit eglynas@gmail.com
Užsakinėt norėčiau vėliausiai ryt vakare... ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 06 gruodžio 2013 - 10:45
http://pigu.lt/akcij...palai_orginalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 06, 10:45)
SOS! Gal kas jau bandė pirkti iš Tesco clothing su -10% off all sale items?
Dar renku, bet pabandžiau dėtis krepšelį, ir žiūriu, kad nuolaidą pritaiko tik vienai pigiausiai sale prekei blink.gif g.gif
Čia kaip dabar suprasti, ar aš kažką ne taip darau g.gif (prie sąlygų lyg ir nerašo nieko panašaus: ^10% off sale items at clothingattesco.com. Enter the ecoupon code FFSANTA at the online checkout. Excludes delivery charges that may apply. Offer ends 00:01 GMT 9 December 2013. Redeemable only once. No cash value.)



vakar pirkom velai vakare, pritaike viskam, nes buvo - 5svarai pas mane.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 06, 11:23)
vakar pirkom velai vakare, pritaike viskam, nes buvo - 5svarai pas mane.

Murčikai, tik pasitikslinu - naudojau būtent šį kodą FFSANTA?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 06, 10:41)

jei jie su jumis nekontaktuoja, neatsako i laiskus kelkit byla negalvodama, kuo anksciau tai padarysit, tuo geriau. i claima jie privales atsakyti, kitu atveju (jei ignoruos byla), paypalas pats is ju saskaitos nurasys suma, kuria jie jums skolingi. turekite nuotraukas su saskaita, gautomis prekemis ir trukstamu prekiu sarasa.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 06, 11:28)
Murčikai, tik pasitikslinu - naudojau būtent šį kodą FFSANTA?



aha, buten sita. bet dabar pabandziau irgi ivesti koda, ir duoda tikrai tik pigiausei prekei unsure.gif gal pamate, kad per gerai visi shopinasi ir pakeite doh.gif
Atsakyti