Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(tuke @ 2013 12 05, 21:26)
FREEDEL50 4u.gif  4u.gif

Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Pirksiu Tesco drabužius tiesiai į LT 4u.gif
Nuo sale prekių taiko dar papildomą 10% nuolaidą, tai idealu būtų surinkti sale prekių už 100 svarų ir padengt siuntimą į LT mirksiukas.gif

Vilnius (Antakalnis, centras), bet galėsiu ir persiųst, jei reikės. Pavedimų norėsiu iš anksto (nes neturėsiu kuo padengt), bankas SEB.
Krepšelius siųskit eglynas@gmail.com
Užsakinėt norėčiau vėliausiai ryt vakare... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 05 gruodžio 2013 - 21:37
Gal kuriai kaunietei reikalinga kompanija prie unserekleineapotheke.de vaistinės? Prisijungčiau su nediduku krepšeliu 4u.gif
Atsakyti
Renku www.justfor5pounds.com 4u.gif

vilnius, zirmunai. noriu, kad preke gautusi bent po 26lt 4u.gif

jei ka rasykite i murcikas@gmail.com, galiu persiusti
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 05, 11:58)
dabar jei s dyž-ž tai nebent post.lt 4lt siuntimas...o didesnėm per tarpmergaiciu.lt siuntimas bile kokios dėžės 6,5lt  4u.gif  kol kas kitur akcijų nėr sad.gif

as matau tik S dydi tarpmergaiciu mini puse kainos. kitiem akcijos nematau blush2.gif ar tikrai taip? ka tik uzregistravau XL siunta siaip per LP express, tikedamasi 50pr nuolaidos, ziuriu po laiko taiko tik S M L siuntom doh.gif jauciu bandyciau atsaukti ir registruoti per tarpmergaiciu, jei ten pigiau butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 12 05, 22:49)
as matau tik S dydi tarpmergaiciu mini puse kainos. kitiem akcijos nematau  blush2.gif ar tikrai taip? ka tik uzregistravau XL siunta siaip per LP express, tikedamasi 50pr nuolaidos, ziuriu po laiko taiko tik S M L siuntom  doh.gif jauciu bandyciau atsaukti ir registruoti per tarpmergaiciu, jei ten pigiau butu  g.gif

tarpmergaiciu visu dydziu siuntos 3,99 iki 12.08, patikrinta, garantuota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 12 05, 23:26)
tarpmergaiciu visu dydziu siuntos 3,99 iki 12.08, patikrinta, garantuota  thumbup.gif

o turi buti registruotas narys ir gavejas, ir siuntejas?
Atsakyti
Del GAP: kaip vakar rasiau - man viskas cancceled. Parasiau jiems el.pastu uzklausa. Siryt gavau atsakyma. Kadangi tam tikros prekes kaina pas juos buvo nurodyta neteisingai, kuria as uzsisakiau, tai mano uzsakymas buvo atsauktas. Aisku, atsiprase ir pan.
Ogi as ten kelnaiciu komplektuka uz 0,01 Eur uztikusi buvau ir isimetusi. Galvojau, netures - neides. O kad visa uzsakyma del to galetu atsaukt, tai neteko girdet g.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 12 05, 17:30)
Ir man tokio reikia!!! Aciu, kad uzrodete!  4u.gif Reikia ieskoti draugu vilnieciu, kad nupirktu, nes ziuriu siustis nelabai ir apsimoka, ne kazin ka susitaupys.



sutaupysi 4u.gif
Dar vis laukiame trečios mamytės tokiam pianinui, kainuotų 100-115lt.
http://www.elc.co.uk...default,pd.html

Į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 05, 18:23)
galvoju r nebus per didele  g.gif mazesnes gal geriau  blush2.gif  g.gif

mums tai kol kas užtenka tokios dėžutės nuo rinkinuko smile.gif
http://www.ebay.com/...vectorid=229466
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 12 05, 15:53)



thumbup.gif TUKIS vakar pradziugino,
varau pirkti TBS, nors ir su 40%, nes gavau is ju atsakyma, kad atsiprasome uz nepatogumus, vykdoma korteles apsauga ir t..t galite pirkti toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2013 12 06, 10:37)
mums tai kol kas užtenka tokios dėžutės nuo rinkinuko smile.gif
http://www.ebay.com/...vectorid=229466

Mums jau nebe biggrin.gif schmoll.gif o dar laukiam nemazai siuntiniu blush2.gif biggrin.gif




Nu ka Haribo tyli nors tu ka doh.gif doh.gif verysad.gif verysad.gif Labai prasau pagalbos kas susidure su tokia situacija kokie turetu buti mano veiksmai unsure.gif moketa paypal ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti