Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(me2za @ 2013 12 05, 16:34)
Jei Assorti kodai vienodi, parašykit kas nors koks, nes negavau blush2.gif
Na per anksti nesidžiaugiu kol neturiu savo rankose, bet suma nuskaičiuota cool.gif Čia aš apie sainsburys cool.gif


Laukelyje "nuolaidos kodas" įrašykite unikalų kodą: 923-269-279
Kodas yra vienkartinis, unikalus ir galioja tik 2013.12.05. Užsakymas turi būti patvirtintas ir apmokėtas iki gruodžio 5 d. 24 val.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 05, 08:49)
As irgi uzsisakiau, ir siandien gavau laiska is GAP, kad atsiprasome, del akcijos -40 labai daug darbo, uzskayma gausite per 1-2 savaites  verysad.gif
irgi raso  IN PROCESS


Man irgi šįryt gap atsiuntė tokį laišką, bet jau popiet siuntinį turėjau rankose. Kita vertus, mano užsakyme nebuvo nei vieno vaikiško rūbo - kurie, spėju, turbūt pačios paklausiausios prekės, tai ir problemų atsiųst laiku nekilo biggrin.gif
Tiesa, patikrinau sąskaitą, tai jie kol kas net pinigų nenurašė - vis dar kabo rezervuota suma g.gif Bet aš neprieštarauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 05, 16:51)
Tiesa, patikrinau sąskaitą, tai jie kol kas net pinigų nenurašė - vis dar kabo rezervuota suma g.gif Bet aš neprieštarauju biggrin.gif

Nepergyvenkite, tikrai nurasys biggrin.gif Mna visada prekes greiciau ateina nei pinigus nuskaiciuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 12 05, 17:51)
Man irgi šįryt gap atsiuntė tokį laišką, bet jau popiet siuntinį turėjau rankose. Kita vertus, mano užsakyme nebuvo nei vieno vaikiško rūbo - kurie, spėju, turbūt pačios paklausiausios prekės, tai ir problemų atsiųst laiku nekilo biggrin.gif
Tiesa, patikrinau sąskaitą, tai jie kol kas net pinigų nenurašė - vis dar kabo rezervuota suma g.gif Bet aš neprieštarauju biggrin.gif

Mano tik vaikiški rūbai buvo,- siuntinį irgi gavau šiandien smile.gif
Atsakyti
O gal kas nors be manes renka SD? biggrin.gif gana vangiai jungiasi, tai jei butu renkanciu (kad ir ne Kaunas) - prisijungciau as smile.gif
Atsakyti
Kas turit Lego deze ax.gif ar tvirta ji g.gif
http://www.assorti.l...3-metu-40040134
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 05, 18:11)
Kas turit Lego deze  ax.gif  ar tvirta ji  g.gif
http://www.assorti.l...3-metu-40040134


Mes turim, bet ne is cia pirktos, manau jos vistiek tos pacios g.gif Turim dvieju ir keturiu daliu, tai tos mum thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 05, 18:58)
Mes turim, bet ne is cia pirktos, manau jos vistiek tos pacios  g.gif  Turim dvieju ir keturiu daliu, tai tos mum  thumbup.gif

galvoju r nebus per didele g.gif mazesnes gal geriau blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 12 03, 13:20)
Gal kas ASDA GEORGE planuojate pirkti?

O gal galite padeti blush2.gif , niekaip nepavyksta registruojantis ASDA GEORGE tinklapyje suvesti telefono numeriuko, meta neteisinga ir viskas verysad.gif
Aciu 4u.gif

As bandziau,bet mano uzsakyma anuliavo((( Skambinau jiems pasiteirauti,kodel,tai sake,kad del to,kad kortele ne UK registruota. Bet cia nesamone, nes as jau naudojau LT kortele ir viskas buvo ok.
Atsakyti
Gal kas dar turit nereikalingų assorti kodų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 12 05, 20:01)
Gal kas dar turit nereikalingų assorti kodų? blush2.gif

taigi aiskiai buvo parasyta, kad tas kodas yra atsiustas visoms toks pats, auksciau paskaitykit, juodai ant balto viskas surasyta doh.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad užklausiau. Žodžio "vienkartinis" reikšmės nesupratau smile.gif))) Pasirodo "vienkartinis" yra daugiakartinis.

Beje kas darėte užsakymą iš assorti, suvedus kodą ir apmokėjus už prekes (daugiau nei 150 lt). ar jums iš karto rodo, kad grąžinama 50 lt į virtualią kortelę? Nes šiuo metu man rodo tik kelis grąžinamus litus.

QUOTE(slitka @ 2013 12 05, 20:04)
taigi aiskiai buvo parasyta, kad tas kodas yra atsiustas visoms toks pats, auksciau paskaitykit, juodai ant balto viskas surasyta  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 05 gruodžio 2013 - 19:43