Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

Netaikė ir man GAP 2 nuolaidų, tik 40proc sad.gif

O dabar reikia konsultacijos dėl ebay claim: iškėliau bylą per ebay, parašė, kad galiu escalate jei pardavėjas neatsakys iki 3d. Iki šiandien iš pardavėjo jokių žinių. Bet man rašo CASE open ir daugiau jokių veiksmų daryti neleidžia. Kaip man atlikti tą Escalate veiksmą? O gal man leis tai padaryt kai 3d baigsis? kas turi patirties su ebay bylomis, pasakykit kaip ten viskas vyksta, kokie etapai.? Ačiū
Atsakyti
Mergios neapsigaukit su siuntimu per post24 doh.gif jis jau pabrango, nors siandien dar visa diena to nebus matyti bet atsiimant nuo rytojaus siunta reiks moketi brangiau doh.gif blink.gif
Atsakyti
Gal kuri iš Amazon.co.uk pirksit Vilniuje arba prisijungti norėtumėte? 4u.gif
Atsakyti
o as baisiai pikta ant TBS doh.gif
visa laika uzsisakinedavau, viskas budavo gerai.O dabar paeme ir atsauke uzsakyma doh.gif
per kiek laiko ateina tas laiskas, kad galima vel daryti? eisiu rasyti jiems, kodel neleidzia
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 03, 10:09)
Mergios neapsigaukit su siuntimu per post24  doh.gif jis jau pabrango, nors siandien dar visa diena to nebus matyti bet atsiimant  nuo rytojaus siunta reiks moketi brangiau  doh.gif  blink.gif

dabar plius.lt užregistravus 3lt moka gavėjas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 03 gruodžio 2013 - 09:53
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 03, 10:53)
dabar plius.lt užregistravus 3lt moka gavėjas  4u.gif

schmoll.gif neklaidinkit moka gavejas siandien atsiimant siuta , jeigu siuta atsiims rytoj kaina kita 6lt mirksiukas.gif 4u.gif kalbejau su post24 darbuotoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 03 gruodžio 2013 - 10:08
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 03, 11:06)
schmoll.gif neklaidinkit moka gavejas siandien atsiimant siuta , jeigu siuta atsiims rytoj kaina kita  6lt mirksiukas.gif  4u.gif  kalbejau su post24 darbuotoju  4u.gif


tai gal spintoje.pasmama cia ta akcija po 3 lt jau baiges, o plius.lt prasideda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 03, 11:28)
tai gal spintoje.pasmama cia ta akcija po 3 lt jau baiges, o plius.lt prasideda? g.gif

as pries pusvalandi kalbejau su darbuotoju tokia info suteike g.gif o kur jus radot plius.lt kad parasyta kad ji prasides g.gif ? Kazkaip painu cia smile.gif
Atsakyti
katik ziurejau, tikrai 3lt kainuos:)
Atsakyti
Gal kuri galite padeti nusipirkti is amazon.co.uk doh.gif
skubiai reik.. blush2.gif
Atsakyti
babymarket.lt du lego perki, trečias nemokamai. Bet tik tam tikriems rinkinukams, tačiau gal kažkam būtent tokie ir reikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 03, 11:49)
katik ziurejau, tikrai 3lt kainuos:)

nieko sau darbuotoju zinios doh.gif gal galima info blush2.gif kur radot ?
Atsakyti