Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(laurita99as @ 2013 12 05, 08:51)
taip ir gausite, nes vaikiski atitinka skaiciai
USA - J2
EUR 33-34
UK 1-2

karsta.gif nuraminot aciuks.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 12 05, 08:52)
bus kitiem metam  biggrin.gif  mirksiukas.gif  4u.gif

Reikia čia ir dabar biggrin.gif . O beje ar jie greit išsiunčia g.gif .
Atsakyti
Sense, negaliu až parašyt nuo vakar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 12 05, 09:56)
karsta.gif nuraminot aciuks.gif
Reikia čia ir dabar  biggrin.gif  . O beje ar jie greit išsiunčia  g.gif .


paskutini kart pirkau pries menesi tai per savaite gavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2013 12 05, 08:34)
Reikia pagalbos dėl GAP: užsakiau prekes 11.30, prekes dar net neišsiūstos. Ar tai normalu? Rašo II PROCESS, pinigai nuskaityti dar 11.30.  Bet keisčiausia, kad namuose prisijungus matau užsakymą, o darbo kompiuteryje net užsakymo nematau ir taip jau kelios dienos.  Ar yra kas susidūręs su tokia problema, ar verta man nerimauti o gal visgi reikia ieškoti galų?

As vakar gavau prekes 11-29 uzsakytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 05, 08:49)
As irgi uzsisakiau, ir siandien gavau laiska is GAP, kad atsiprasome, del akcijos -40 labai daug darbo, uzskayma gausite per 1-2 savaites  verysad.gif
irgi raso  IN PROCESS


ir as toki laiska gavau... bet kaip sunervino
Atsakyti
Man Gap'e uzsakymas "cancelled" - o taip laukiau laukiau... tokia suknele nugriebiau, tiek visko gerao sau, merginom verysad.gif .... ir jau pinigai nuskaityti... sad.gif
Na, labai labai labai labai labai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 12 05, 09:56)
karsta.gif nuraminot aciuks.gif
Reikia čia ir dabar  biggrin.gif  . O beje ar jie greit išsiunčia  g.gif .

Per savaitę visad gaudavau. Aš tai vaikui J3 užsakiau, bijojau, kad nebūtų maži, kitą modelį užsakinėjau, dabar nešioja J1, jau kaip ir išaugti, žiemai su žieminiais eisim, pavasariui jaučiu reikėjo J2 ax.gif , ai niekis palauks kito rudenio ax.gif
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif Kaip reikalai su mytoys.de paskutiniu metu klostosi? Kaip greit issiuncia? Nes uzsakiau pries savaite prekes, bet prie uzsakymo vis dar kabo uzrasas "Bestellung wird bearbeitet". Kaip suprantu, dar neissiunte g.gif
Atsakyti
Nors siandien 05.48 val irgi gavau, kad in Process mano uzaskymas.

Ilindus i detales, matosi ka uzakiau, kokios kainos, bet suma 0,00 GBP doh.gif
O jau nuskaiciavo (kadangi mokejau ne is savo kreditines, tai jau ir susimokejau tam zmogui), tai gal dar ne viska grazins, dar gal viskie pervedimo-grazinimo mokesciai bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 12 05, 01:40)
O zieminiai modeliai, jie pamazinti siaip  ar atitinka? g.gif

daugumoj atitinka wink.gif jeigu ir spaus pirštas kurios kojos, tai per dieną prasitampys smile.gif

QUOTE(radminta @ 2013 12 05, 09:34)
Reikia pagalbos dėl GAP: užsakiau prekes 11.30, prekes dar net neišsiūstos. Ar tai normalu? Rašo II PROCESS, pinigai nuskaityti dar 11.30.  Bet keisčiausia, kad namuose prisijungus matau užsakymą, o darbo kompiuteryje net užsakymo nematau ir taip jau kelios dienos.  Ar yra kas susidūręs su tokia problema, ar verta man nerimauti o gal visgi reikia ieškoti galų?

rašiau jiems real chatuke, sakė palaukti...o ryte ir emailą gavau,kaip ir dauguma,kad užtruks sad.gif matomai gal pritrūko prekių sad.gif nes vieną striukę užsakiau ir per parą gavau..o kitu užsakymu 4vnt rūbų- ir ba ba...

QUOTE(dorada @ 2013 12 05, 09:51)
Blunte, lauksim naujienu wub.gif

būtinai wub.gif
Atsakyti
Na, radau dar ir laiska, kur norodyta kas yr cancelled mano uzaskyme ir isvardytos visos prekes doh.gif Nu *** ble *** ....
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 12 05, 10:18)
Na, radau dar ir laiska, kur norodyta kas yr cancelled mano uzaskyme ir isvardytos visos prekes  doh.gif  Nu *** ble *** ....

Niu kaip gaila verysad.gif
Tikekimis, ne visas taip nuliudins doh.gif
Atsakyti