Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 12 05, 01:19)
kaip suprasti skiriasi?  biggrin.gif  niekas nesiskiria..tik žymėjimas kita..užsisakėt 7dydį, bet gausit W9 pagal lentelę smile.gif ..kaip pvz wink.gif aš nešioju 37,tai perku UK 5 dydį  ax.gif  čia juk esmė žymėjimas...tai nereiškia,kad 5UK yra W5 smile.gif W raidelė yra USA Crocsuose smile.gif

a...o as jau susipainiojau su ta W raide.
O zieminiai modeliai, jie pamazinti siaip ar atitinka? g.gif
Atsakyti




priimciau dar kooperuotis i crocs.co.uk
siandien t.y. ryte uzsakinesiu ( jei bus nuolaida) smile.gif
per az.
Siauliai kitur persiusciau.
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 12 05, 00:58)
priimciau dar  kooperuotis i crocs.co.uk
siandien t.y. ryte  uzsakinesiu ( jei bus nuolaida) smile.gif
per az.
Siauliai kitur persiusciau.

Tai kad man rods akcija baigsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 12 04, 15:41)
Vel parinksiu SportsDirect, kol yra nemokamo siuntimo kodukas  4u.gif
Rasykit i AZ, duosiu email  4u.gif

Truksta apie 20svaru iki nemokamo siuntimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2013 12 05, 01:34)
Jau turbūt nebereikia, bet gal kam pravers. Vyras tokius pačius turi, nešioja 43 dydį, tai ant pado užrašyta M10.

Ačiū, vis ramiau laukti 4u.gif . Taip ir užsakiau (čia US dydis M10).
Atsakyti
Gal kuri turite ir gali pasidalinti nextdirect 10% nuolaidą? blush2.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos dėl GAP: užsakiau prekes 11.30, prekes dar net neišsiūstos. Ar tai normalu? Rašo II PROCESS, pinigai nuskaityti dar 11.30. Bet keisčiausia, kad namuose prisijungus matau užsakymą, o darbo kompiuteryje net užsakymo nematau ir taip jau kelios dienos. Ar yra kas susidūręs su tokia problema, ar verta man nerimauti o gal visgi reikia ieškoti galų?
Atsakyti
Blyn, merginos, įtariu blogai užsakiau crocsus doh.gif , jei mes matavomes akre 2 youth dydi, tai crocs uk reikejo 1 pirkt g.gif , aš taip ir nupirkau 2 youth doh.gif
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2013 12 05, 08:34)
Reikia pagalbos dėl GAP: užsakiau prekes 11.30, prekes dar net neišsiūstos. Ar tai normalu? Rašo II PROCESS, pinigai nuskaityti dar 11.30.  Bet keisčiausia, kad namuose prisijungus matau užsakymą, o darbo kompiuteryje net užsakymo nematau ir taip jau kelios dienos.   Ar yra kas susidūręs su tokia problema, ar verta man nerimauti o gal visgi reikia ieškoti galų?


As irgi uzsisakiau, ir siandien gavau laiska is GAP, kad atsiprasome, del akcijos -40 labai daug darbo, uzskayma gausite per 1-2 savaites verysad.gif
irgi raso IN PROCESS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 05 gruodžio 2013 - 08:49
QUOTE(radminta @ 2013 12 05, 09:34)
Reikia pagalbos dėl GAP: užsakiau prekes 11.30, prekes dar net neišsiūstos. Ar tai normalu? Rašo II PROCESS, pinigai nuskaityti dar 11.30.  Bet keisčiausia, kad namuose prisijungus matau užsakymą, o darbo kompiuteryje net užsakymo nematau ir taip jau kelios dienos.  Ar yra kas susidūręs su tokia problema, ar verta man nerimauti o gal visgi reikia ieškoti galų?

Labas rytas smile.gif
Gal darbe prisijungiate kitu vardu? O patviritinima i el pasta gavote?
O siaip del didelio uzsakymo srauto Gapas bent man atsiunte laiskeli, kad stengiasi kaip tik gali, bet pristatymas uztruks ax.gif
Blunte, lauksim naujienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 12 05, 08:48)
Blyn, merginos, įtariu blogai užsakiau crocsus  doh.gif , jei mes matavomes akre 2 youth dydi, tai crocs uk reikejo 1 pirkt g.gif , aš taip ir nupirkau 2 youth  doh.gif


taip ir gausite, nes vaikiski atitinka skaiciai
USA - J2
EUR 33-34
UK 1-2
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 12 05, 09:48)
Blyn, merginos, įtariu blogai užsakiau crocsus  doh.gif , jei mes matavomes akre 2 youth dydi, tai crocs uk reikejo 1 pirkt g.gif , aš taip ir nupirkau 2 youth  doh.gif


bus kitiem metam biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti