Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(agnieeeska @ 2013 12 04, 23:50)
ačiūkad dalinatės info  thumbup.gif
suveikė ir man abu kodai  thumbup.gif  apiprekinau vyrus crocsais  mirksiukas.gif

Kokius pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 04, 23:02)
Kokius pirkot?

Per tel.nemoku nuorodu ikelt, bet vyruii paemiau tuos kur pernai buvo einami juodi su auliuku. Labai patiko jam, tai siemet kur su uztrauktuku yra paemiau, o mazajam vyrukui paemiau klumpytes su kempinuku 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Bluntė @ 2013 12 04, 18:09)
pamenu kažkada po mano komentaro buvau išvadinta visokiais žodžiais  biggrin.gif  tai va irgi vis knieti pakomentuoti žmonių klausimus, ale paskum,kaip užmėtys pomidorais tai ir gimdyt važiuoti reiks laugh.gif laugh.gif laugh.gif

o kada laukiat? gal per Kaledas? wub.gif

QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 12 04, 21:57)
gal yra mamyciu su patirtim, ar dar mazai vaikstantis vaikas ziema nesusals su crocs?

susals


Labai reikia siuntinuku tasei uzpildyti, noriu gauti iki Kaledu. Galiu nupirkti next.co.uk. Greitai atsiuncia labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 12 05, 00:20)
Labai reikia siuntinuku tasei uzpildyti, noriu gauti iki Kaledu. Galiu nupirkti next.co.uk. Greitai atsiuncia labai  4u.gif

Prisijungciau prie Next.
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 12 05, 00:22)
Prisijungciau prie Next.

galetume ryte pagaudyt, didesnis pasirinkimas sale buna. Tik jei ka pagausit, nepaleiskit is krepselio, nes tenka prekes perimti. Prisijungsiu ne anksciau 9 val. Jei kas nores jungtis su next, rasykit i oliuke@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 12 05, 00:20)
o kada laukiat? gal per Kaledas?  wub.gif

Jau 39sav įpusėjo blush2.gif Tai kaip sakoma,bet kada wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 05, 00:14)
Supratau, bet jo 43 dydis, tai kažin ar 8 ar 9 pirkt ax.gif


is eu ant 43/44 parasyta M10, uzsakineju 43 kojai su auksta keltim.
Atsakyti
Oliuke- o realu gauti iki Kalėdų? man verkiant reikia dukrytei suknelė..nu nieko nerandu sad.gif tai bandyčiau ryte gal pažiūrėt ax.gif
Atsakyti
gal kas priimtu su viena pora crocsu?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 04, 20:26)
naudokitės size chatų  4u.gif
user posted image

doh.gif bet kaip ju dydziai skirias paziurejus su open24
siaip nesioju w10 o cia 7 uzsisakiau blink.gif turbut kojos neikisiu.
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 12 05, 01:12)
doh.gif  bet kaip ju dydziai skirias paziurejus su open24
siaip nesioju w10 o cia 7 uzsisakiau  blink.gif  turbut kojos neikisiu.

kaip suprasti skiriasi? biggrin.gif niekas nesiskiria..tik žymėjimas kita..užsisakėt 7dydį, bet gausit W9 pagal lentelę smile.gif ..kaip pvz wink.gif aš nešioju 37,tai perku UK 5 dydį ax.gif čia juk esmė žymėjimas...tai nereiškia,kad 5UK yra W5 smile.gif W raidelė yra USA Crocsuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 04, 22:53)
Vyras nešioja 43, gal kurios turi tokius, nežinau 9 ar 10 dydį pirkt
http://www.crocs.co....-footwear-clogs
Papildyta:
Nebesuprantu, UK dydį reik rinktis, tik sąskaitoj ir ant batų US matysis g.gif . Tada 8 ar 9 g.gif ?



Jau turbūt nebereikia, bet gal kam pravers. Vyras tokius pačius turi, nešioja 43 dydį, tai ant pado užrašyta M10.
Atsakyti