Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(debesiuke:) @ 2013 12 04, 17:04)
Ar aš kažko nedaskaitau ar per gerai noriu  biggrin.gif  -20 galima gauti tik .eu? Nes kad ir kaip bežiūrėčiau .co.uk psl nematau tokio užrašo g.gif Tai neišeina nusipirkt -35 ir -20? biggrin.gif

suveskit viską krepšelyje. Man taiko abi nuolaidas.
Atsakyti
Priimčiau pora crocsų pirkimui iš crocs.co.uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 12 04, 18:25)
suveskit viską krepšelyje. Man taiko abi nuolaidas.

Kažkaip įdomiai jie man. Buvau prisiregistravus tik eu ir turiu tik jų kodą. Suvedus kodą į uk psl rašo, kad netinka. O kai bandau užregistruot naują paštą uk, Rašo sorry, bet šis paštas jau registruotas. Nors tikrai niekad iš uk nepirkau.. g.gif Įdomu ką dar galima padaryt, kad gaut abi nuolaidas biggrin.gif Su abiem tai kaina visai padori gaunas smile.gif
Gal kas Kaune prijungtų su 1pora ir minus 35+20 nuolaida, jei nepavyks pačiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2013 12 04, 18:06)
Kažkaip įdomiai jie man. Buvau prisiregistravus tik eu ir turiu tik jų kodą. Suvedus kodą į uk psl rašo, kad netinka. O kai bandau užregistruot naują paštą uk, Rašo sorry, bet šis paštas jau registruotas. Nors tikrai niekad iš uk nepirkau.. g.gif  Įdomu ką dar galima padaryt, kad gaut abi nuolaidas  biggrin.gif Su abiem tai kaina visai padori gaunas smile.gif
Gal kas Kaune prijungtų su 1pora ir minus 35+20 nuolaida, jei nepavyks pačiai  ax.gif

susikurkit nauja pasta, ir is naujo co.uk registruokites wink.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 12 04, 19:07)
susikurkit nauja pasta, ir is naujo co.uk registruokites wink.gif

Ačiū ačiū 4u.gif
Tokia žiopla pasijutau. Kai e'mailas tai jiem netinka tas pats į abu psl. O to pačio kodo nenaudoja. Turiu jau ir -20 biggrin.gif
Jei kas nori Kaune galiu priimt su kokia pora. Tik 20 taiko jie ne nuo pradines kainos, o nuo tos mazesnes, kuri jau buna po -35.
Pirksiu vakare smile.gif
Atsakyti
Nu ka merginos nusvilau doh.gif doh.gif doh.gif
Gavau siandien is https://onlineshop.haribo.com/ saldainius prekiu tik mazoji dalis doh.gif zodziu juokingai doh.gif

Bandysiu rasyt laiska g.gif tik kazin nuo ko pradeti g.gif gal kuri susiduret blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 04, 19:39)
Nu ka merginos nusvilau  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Gavau siandien is https://onlineshop.haribo.com/ saldainius prekiu tik mazoji dalis  doh.gif  zodziu juokingai  doh.gif

Bandysiu rasyt laiska  g.gif tik  kazin nuo ko pradeti  g.gif  gal kuri susiduret  blush2.gif


tai gal dar atsius? Man is GAP'o uzsakymo siandien tik vienas kelnytes atveze, kitos prekes raso "in process". Tai vis da laukiu smile.gif

O jei siunta iskraustyta, kaip man su fragracedirect buvo, tai fotkinat, siunciat foto i haribo parduotuve ir laukiat...o registruotu ar neregistruotu siuntimu gavot prekytes?
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 04, 19:43)
tai gal dar atsius? Man is GAP'o uzsakymo siandien tik vienas kelnytes atveze, kitos prekes raso "in process". Tai vis da laukiu smile.gif

O jei siunta iskraustyta, kaip man su fragracedirect buvo, tai fotkinat, siunciat foto i haribo parduotuve ir laukiat...o registruotu ar neregistruotu siuntimu gavot prekytes?

Pristate DPD smile.gif iskaraustyta nelabai nes dezute maza ir pilna g.gif
Labai keista kad taip ir nesulaukiau jokios info kad siuntinukas issiustas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 04 gruodžio 2013 - 18:48
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 04, 16:21)
thumbup.gif

tada priimsiu su viena pora prie crocs.co.uk  ax.gif


NUPIRKTA, NEBESIUSKIT DAUGIAU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 04, 18:48)
Pristate DPD  smile.gif iskaraustyta nelabai nes dezute maza ir pilna  g.gif
Labai keista kad  taip ir nesulaukiau jokios info kad siuntinukas issiustas  g.gif


Bet saskaita faktura idejo i dezute? Sarasiukas yra?
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 12 04, 20:01)
Bet saskaita faktura idejo i dezute? Sarasiukas yra?

Taip saskita yra su visom prekem doh.gif doh.gif ir tipo suziureta ir prie visu varneles doh.gif
Atsakyti
Panos, CROCS UK tai jei nesioju 38-39, tai ju psl spaust kuri dydi??? 6 ar 8?? Nes pamenu kazkada prisipirkau 41 dydziu, per ziopluma...
Atsakyti