Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

kviečiu jungtis prie SportsDirect Vilniuje
nesurenku nemokamam siuntimui blush2.gif
Atsakyti

Gal kas noretu šiandien jungtis prie :
http://www.akomaskincare.co.uk/
Šiandien yra 20 proc. nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 12 04, 11:38)
Priminkit ar sainsburys priima lietuvišką kortelę ar nea g.gif  g.gif Lyg ir patvirtino užsakymą, bet pinigai nerezervuoti, nebent kai išsiųs tai nuskaičiuos g.gif

Me2za ks girdėt dėl balzamo batams? Jau n mėnesių praėjo, du kartus pamiršau ir antra kart prisiminiau. Rašiau jums az kažkada, ats. nesulaukiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 04, 14:44)
gal kas turi patirties? dhl atvežė, nerado. aišku, neskambino prieš tai. dar kartą veš? ar man jau pulti skambinti, ieškoti savo siuntinio?
ačiū atsakiusioms

Kurjeriai kelis kart veža, kai neranda, palieka lapelį. Na aš tai neturiu kantrybės laukt kitos dienos ir spėliot vėl ras neras namuose. Puolu skambint ir teirautis kaip greičiau gaut siuntinį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Positive* @ 2013 12 04, 15:06)
Crocs.co.uk taiko ir pirmo apsipirkimo nuolaidą, 20proc. Turi senai tą koduką, bet vis nepanaudojau. Kažin kiek laiko jis galioja gal kas žinot?  g.gif

Turi limitą. Laiške prie kodo kažkur parašyta kiek galioja. Arba tiesiog bandykit svest ir matysit ar galioja.
Atsakyti
Mergaites, kazkada kalbejote apie paspirtuka su vairu, kur pats vaziuoja,
gal priminsit koks pavadinimas jo, bandysiu ieskoti siustis smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2013 12 04, 16:22)
Mergaites, kazkada kalbejote apie paspirtuka su vairu, kur pats vaziuoja,
gal priminsit koks pavadinimas jo, bandysiu ieskoti siustis smile.gif Aciu  4u.gif

Gal šitas?

http://www.didicar.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 04, 16:01)
kviečiu jungtis prie SportsDirect Vilniuje
nesurenku nemokamam siuntimui blush2.gif

idekit nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 04, 17:01)
kviečiu jungtis prie SportsDirect Vilniuje
nesurenku nemokamam siuntimui blush2.gif


Savo kailiu dažnokai patiriu, kad padeti čia mažai kas skuba. unsure.gif
Nebent klausimukai būna susiję su žaislais ax.gif , na tuomet tai po keleta atsakymų gausi.

Nemokamas siuntimas iš SD su koduku FREEDEL50 , gal pades, tik suma turi būti virš 50 svaru. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 04, 16:09)
kiek lietuvisku pinigeliu gaunasi tie pirmieji?



QUOTE(japoniuke1 @ 2013 12 04, 17:44)
Savo kailiu dažnokai patiriu, kad padeti čia mažai kas skuba. unsure.gif

Na sutikit,kad idomiai skamba " kiek man kainuotų", ar siunčia į LT ir pan rolleyes.gif
toks jausmas, kad žmonės TURI laiko laukti kol atsakys į jų klausimą ir pabumbėti,kad ilgai neatsako, bet NETURI laiko pačiom pabandyti viską susivesti ir pažiūrėt KIEK kainuoja, AR SIUNČIA į LT rolleyes.gif Jau nekalbuapie tai,kad pilna klausimų,į kuriuos ats yra pirmam lape biggrin.gif nu bet kam skaityti, geriau laukti ats cool.gif
Na čia šiaip pastebėjimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 04 gruodžio 2013 - 16:52
Kaip ir prašymas įdėti nuorodą, kai paryškintai parašytas parduotuvės pavadinimas. Tereik copy paste į googlą. Bet laukia nuorodos..
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 12 04, 16:21)
Neprisideda smile.gif
Papildyta:

Kiek bandziau, taiko arba -20 proc pirmo pirkimo koduka arba -5proc smile.gif

Ar aš kažko nedaskaitau ar per gerai noriu biggrin.gif -20 galima gauti tik .eu? Nes kad ir kaip bežiūrėčiau .co.uk psl nematau tokio užrašo g.gif Tai neišeina nusipirkt -35 ir -20? biggrin.gif
Atsakyti
pamenu kažkada po mano komentaro buvau išvadinta visokiais žodžiais biggrin.gif tai va irgi vis knieti pakomentuoti žmonių klausimus, ale paskum,kaip užmėtys pomidorais tai ir gimdyt važiuoti reiks laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 12 04, 17:32)


Aha, panasus smile.gif aciu aciu 4u.gif
Atsakyti